| NoelyTheKiller a întrebat:

Fiti cat de "modesti" puteti. Cel mai "modest" primeste funda.

Răspuns Câştigător
| Suck a răspuns:

Sunt zeul suprem al tuturor calitatilor, nici soarele nu rasare fara sa-mi vada abdomenul sculptat, soarele se invarte in jurul meu, sunt cel mai dotat baiat, sunt idolul femeilor, inteligenta mea e divina... toți sunteti sclavii mei.

32 răspunsuri:
| Astaeparereamea a răspuns:

kiss Hai ca sunt si-al dreacubatting eyelashes

| RainmakerX a răspuns:

Nu ma laud singur...prefer sa o faca ceilalti. happy

| KamaSutra a răspuns:

Sunt cea mai grozava, amuzanta si draguta fata de pe categorie.
Raspunsurile mele ofera lumina tuturor si as merita sa fiu expert TPU.

| AirănMeidăn a răspuns:

cel mai modest primeste funda si suspendare, de asta ai uitat

| syd2 a răspuns:

Sunt atat de modest incat daca mor nimeni nu-si aminteste de mine.

| Croampa a răspuns:

Sunt un ciudat care nu are nimic in comun cu nimeni si toti il evida pentru ca e ciudat... + am freza naspa... crying(

| NoelyTheKiller explică (pentru Croampa):

Am pus modest in gilimele cu un motiv totusi laughing cum a raspuns Suck e bine tongue

| Croampa a răspuns (pentru NoelyTheKiller):

Eu vorbeam serios... broken heart

| NoelyTheKiller explică (pentru Croampa):

Oww, muscati limba, ce ai zis nu e adevarat no talking

| Croampa a răspuns (pentru NoelyTheKiller):

Da'... crying

| Suck a răspuns:

Is cel mai frumos, cel mai destept si cel mai amuzant si cel mai modesthappy

| NoelyTheKiller explică (pentru Suck):

Imi place cum minti, continua laughing ba nu, serios acum, doar atat? doar atata ''modestie'' ai?

| NoelyTheKiller explică (pentru Suck):

applause applause applause applause applause applause applause applause applause

| Suck a răspuns (pentru NoelyTheKiller):

Eu sunt o comoara pentru aceasta lume, fara mine nu ar mai exista frumusete si inteligenta... unii prin simplu fapt ca stau la 100 de m de mine devin si ei frumusei

| NoelyTheKiller explică (pentru Suck):

De unde atata modestie pe capul tau mai copile. Binecuvantatear sa te binecuvanteze laughing))

| Suck a răspuns (pentru NoelyTheKiller):

Am inceput si nu ma mai pot oprilaughing

| NoelyTheKiller explică (pentru Suck):

Mai continua, nu e problema laughing

| anonim_4396 a răspuns (pentru Suck):

Hehe.
Raspunsul meu a fost mai bun.batting eyelashes

| Suck a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu-mi pasa... esti inferioara mie muritoareo.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Suck):

Exact. Sunt inferioara urateniei. no talking

| Copac13 a răspuns (pentru Suck):

Datias la ***

| Suck a răspuns (pentru Copac13):

La ce? La ***?

| Suck a răspuns (pentru NoelyTheKiller):

Sunt zeul suprem al tuturor calitatilor, nici soarele nu rasare fara sa-mi vada abdomenul sculptat, soarele se invarte in jurul meu, sunt cel mai dotat baiat, sunt idolul femeilor, inteligenta mea e divina... toți sunteti sclavii mei.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cand m-am nascut, doctorii nu stiau unde sa ma puna fiindca eu deja mergeam in picioare, deja aveam dinti si chiar vorbeam.
Daca ar fi sa se dea un premiu pentru cea frumoasa fata, l-as lua cu brio fiindca nimeni nu poate concura cu mine.
Am IQ ul cel mai mare, Eistein plange cand ma vede.
Sii...Sa nu uitam de bunul meu simt al umorului, pe care nimeni nu il are.

Cat de narcisist si egoist a sunat asta laughing.

| NoelyTheKiller explică (pentru anonim_4396):

rolling on the floor))))

| anonim_4396 a răspuns (pentru NoelyTheKiller):

smug smug.

| NoelyTheKiller explică (pentru anonim_4396):

Imi e ciuda acum ca am dat deja funda laughing

| anonim_4396 a răspuns (pentru NoelyTheKiller):

Nu-i nimic.
Eu nu raspund pentru funde, dar merci happy.

| Suck a răspuns (pentru anonim_4396):

Cum sa zici ca esti cea mai frumoasa? Eu sunt cel mai frumos din lumea asta... eu nu merg eu levitez, retrage ce ai spus.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Suck):

Aa... Si tu esti cea mai frumoasa? laughing
Acum esti fata?

Oricum, dintre toti
* baieti, fete, ce-or fi*
tot eu iau premiul pentru frumusetea suprema.

| Suck a răspuns (pentru anonim_4396):

Esti o mincinoasa... moooooriii!

| anonim_4396 a răspuns (pentru Suck):

Asa zice omul cand este infrant.
De fapt tu esti mincinosul... Sau... Mai degraba fricosul, iti e frica sa spui ca-s mai frumoasa ca tine.