| anonim_4396 a întrebat:

Frate...urasc cand port chiloti prea stramti. Imi ingreuneaza circulatia sangelui prin fesele mele simpatice de brotacel. Ati patit-o vreodata? :/

Răspuns Câştigător
| halogen001 a răspuns:

Ar fi foarte comozi cu un triunghi in fata dar numai cele 3 laturi, iar asemanarea cu o fata evident ar fi exclusa cu desavarsire: si din spate, dar mai ales din fata happy

23 răspunsuri:
| RainmakerX a răspuns:

Uite de aceea de cativa ani eu port numai boxeri. (Asta si pentru ca sunt mai COOL ) smug

| anonim_4396 explică (pentru RainmakerX):

Am picioruse firave :/ Ar parea ca port tutu.

| halogen001 a răspuns:

Asa e, mai bine merg niste boxeri mai largi. happy

| anonim_4396 explică (pentru halogen001):

Daca as purta tanga as semana cu o fata? Oare sunt incomozi? Ce zici?

| anonim_4396 explică (pentru halogen001):

Deci acum nu imi pot scoate imaginea din minte laughing)) esti genial, frate!

| halogen001 a răspuns (pentru anonim_4396):

Ms, fac si eu ce pot happy

| halogen001 a răspuns (pentru anonim_4396):

Ar fi foarte comozi cu un triunghi in fata dar numai cele 3 laturi, iar asemanarea cu o fata evident ar fi exclusa cu desavarsire: si din spate, dar mai ales din fata happy

| syd2 a răspuns:

Iar obscenitati. Largeste-i cu rotile de tractor, domn brotacel.

| anonim_4396 explică (pentru syd2):

Ce idee grozava! Mersi big grin

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Muştele îngraşă.

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

De fapt nu ingrasa...stiu ce zic.

| CristinaSNC a răspuns:

In primul rand vreau sa iti zic ca intrebarea este geniala laughing Sublima, chiar laughing. Incearca sa porti chiloti mai largi astfel circulatia sangelui prin "fesele tale simpatice de brotacel" va fi normala laughing!

| anonim_4396 explică (pentru CristinaSNC):

Toti chiloteii mei sunt larguti la inceput, pana cand intra la apa. Fac scufundari cam des :/
Ps: Ma bucur ca ti-a placut intrebarea mea happy

| CristinaSNC a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu ca mi-a "placut "intrebarea laughing o adooor laughing
Cumparati chiloti mai des, desi nu inteleg partea cu "scufundarile", nu ai slip pentru asa ceva? sau te refereai la altceva? laughing

| anonim_4396 explică (pentru CristinaSNC):

Nu, draga mea. Fac scufundari pentru ca sunt un brotacel zburator care mai si inoatawinking uneori uit sa mai ies din apa din pacate, si chiloteii mei isi fac de cap. Iti mai spun ceva, dar ramane intre noiwinking Chiloteii intrati la apa imi fac iritatii pe fundulet sad dar shhhtt... Nu mai spui la nimeniwinking

| CristinaSNC a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu stiu de ce dracu cred ca ori esti un copil de vreo 8 ani care nu are ce face, ori ai peste 16-17 si ai un umor bine dezvoltat laughing Unde faci scufundari brotacule? ca poate venim si noi astia de pe TPU laughing

| anonim_4396 explică (pentru CristinaSNC):

V-as chema sa facem scufundari impreuna, dar imi e rusine sa fiu vazut in chilotei. Plus ca am si ciorapei in picioruse, care ma cam incurca la inot dar nu ii dau jos ca imi plac prea mult.

| CristinaSNC a răspuns (pentru anonim_4396):

Bine mai brotacel laughing) daca tot esti singur inoata fara chilotei laughing

| anonim_4396 explică (pentru CristinaSNC):

Daca ma pandeste cineva?

| CristinaSNC a răspuns (pentru anonim_4396):

Te mandresti cu ce ai laughing laughing

| anonim_4396 explică (pentru CristinaSNC):

Sunt modest de fel.

| CristinaSNC a răspuns (pentru anonim_4396):

M-ai lasat fara replici :/

| anonim_4396 explică (pentru CristinaSNC):

Ce draguta esti tu.