| Deiutza_1951 a întrebat:

Fratele meu se joace Metin2, iar cineva i-a furat contul. Nu mai poate intra. A incercat si pe site-ul official sa ceara ajutor nu nu a primit. Ma gandeam ca ma puteti ajuta... Funditabig grin

5 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Razvan1807138078340 a răspuns:

Nu le am eu cu jocurile online dar dc nu incearca sa trimita email la adresa bosilor.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E cear asa de bou?! Are nevoie de confirmarea de schimbare a parolei, deci daca intra pe e-mail poate anula cererea. Dar va mai trebui sa si schimbe parola veche... ca poate e furat again.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iesti draguta