| anonim_4396 a întrebat:

Fratilor? mi sa infundat trompa uterina si nu mai pot sa-mi suflu nasul.Pot folosi trompa lui eustache intr-un exercitiu de respiratie bucoanala, pentru desfundarea ei? voi a-ti incercat? dau funda.

Răspuns Câştigător
| FataȘarpe a răspuns:

Colonul iritat traiesteee mai mult, cu Calgooon!
nu stiu de ce am zis asta.
Cauta un mar otravit de Mihai Eminescu, fierbe-l si bea-l de 3 ori in fiecare zi timp de o saptamana. Nu uita s aiti si pocnesti coloana de fiecare data.
Succes si sanatate!

3 răspunsuri:
| Staind a răspuns:

Te vede niezo ca incerci sa faci glume.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ai nevoie de terapie cu vacuum.Toata aceasta presiune negativa trebuie eliminata din trompe.

Răspuns utilizator avertizat