| syd2 a întrebat:

Hah Suck iar a fost suspendat... si Life Drain iar o ia in gura dar ce sa facem asa e viata, vazut-am ca toti fac dueluri dar e evident ca Killy e castigatoarea e evident.
Credeti ca daca incercam sa fim mai buni cu dusmanii nostri ei vor fi mai buni cu noi? cam da dar nu in toate cazurile. Sa tinem un minut de reculegere pentru Suck * tacere *
Va va fi dor de el?

18 răspunsuri:
| LoveSleep a răspuns:

Ce faci, Danteluță?
Tu când pleci?

| syd2 explică (pentru LoveSleep):

Iaca am ajuns acasa si m-am pus la pc oleaca sa mai vad ce se intampla pe aici.
Ei nu stiu poate intr-o zi dar revin neaparat big grin

| KamaSutra a răspuns:

Iar? Yeeeeey happy

| LePotato a răspuns:

Spui asta "vazut-am ca toti fac dueluri dar e evident ca Killy e castigatoarea e evident." si apoi spui "Credeti ca daca incercam sa fim mai buni cu dusmanii nostri ei vor fi mai buni cu noi? "

- O consideri cumva dusman pe Killy?laughing)

| syd2 explică (pentru LePotato):

Nooo noo. Nu am dusmani ii iubesc pe toti love struck laughing

| LePotato a răspuns (pentru syd2):

Nu ai...dar ii iubesti.
Makes perfect sense.

| syd2 explică (pentru LePotato):

Foarte intelijent ca si tot timpulwinking.Am avut in vedere in general pe toti, dar asta e principalul big grin

| LePotato a răspuns (pentru syd2):

Deci o consideri pe Killy dusman(sunt curios de ce =]]

| syd2 explică (pentru LePotato):

Nu o consider, de ce crezi asa? mai are ea cateva ticuri uneori dar e ok in general, o am si in skipe big grin

| LePotato a răspuns (pentru syd2):

Nvm laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Revine el.

| syd2 explică (pentru anonim_4396):

Sa speramwinking tu nu mai faci povestea big grin?

| anonim_4396 a răspuns (pentru syd2):

Inafara de Mad si Doub nu credeam ca mai este cineva care mai tine minte de povestea mea laughing.
Merci happy.
Da. O mai fac.

| KillMePlease a răspuns (pentru anonim_4396):

nasol
chiar mă gândeam azi să te-ntreb de poveste...
mă rog, ock ock

| anonim_4396 a răspuns (pentru KillMePlease):

laughing.
Mai aveai melodii pregatite? laughing

| syd2 explică (pentru KillMePlease):

Stii Lana del Rey a fumat iarba?

| KillMePlease a răspuns (pentru anonim_4396):

poate că da... poate că nu

| anonim_4396 a răspuns (pentru KillMePlease):

Asta ramane un mister.
Vedem in partea a 4a big grin.