| anonim_4396 a întrebat:

Hai ca azi va dau sa completati ceva:
Eu sunt__(1)___ locuiesc cu___(2)__,aseara m-am uitat la hentay-uri cu __(3)__si m-am batut cu___(4), Vreau sa spun ca urasc __(5)__si iubesc__(6)__si eu ma consider un/o__(7)__.
Lista cu variante.
(1)-numele tau
(2)- daca iti place:
Anglia-pisica
Dubai-cainele
Grecia-maimuta
Japonia-ghepard
Elvetia- babuin
(3) daca iti place:
rosu-Sweety
verde-Depress
negru-Doub
mov-Mineru
auriu-Mad
argintiu-Dantellion
galben-Airan
roz-Killy
maro-Ralu
alb-BestKiller
portocaliu-Croampa
gri-Copac13
purpuriu-Sleep
verde inchis-Karima
albastru inchis-Zombisor
rosu inchis-kama
azuriu-Dogu
cenusiu-Endo
maro deschis-Jony
albastru-Daisuki
nu mai stiu culori thinking
(4) daca iti plac:
bananele: mama
afinele: sora
capsiunile: fratele
avocado-bunica
pepene galben-tata
(5)
Daca ai ochii:
albastrii- sa primesc bani
verzi- sa primesc cadouri
negrii- sa mananc spanac
caprui- ciocolata
(6)
daca ai parul:
negru-spanac
saten-mustele
blond-furnicile
roscat-cartita
(7) completezi cu ce vrei.

64 răspunsuri:
| LoveSleep a răspuns:

De ce-s eu purpuriu?
Ca să nu m-aleagă nimeni.
Cui pnm îi place purpuriu?
Hai mă, că-i faină culoarea, ce naiba. E ca și floarea aia, *^57a țigăncii. (a lu' anonima, după caz)

| anonim_4396 explică (pentru LoveSleep):

Pai nu stiam ce culori sa mai pun.
rolling on the floor nu m-as fi gandit la ce ai spus, niciodata. laughing ce-ai mancat ma azi?

| LoveSleep a răspuns (pentru anonim_4396):

Apă
Paie
Și bătaie

| anonim_4396 explică (pentru LoveSleep):

Ultima o meritai big grin

| Doub a răspuns:

Eu sunt Doub$$$$, locuiesc cu ghepardul, aseară m-am uitat la desene cu mine (ce tristă sunt), şi m-am bătut cu fratele. Vreau să spun că urăsc ciocolata.:|:|.( Asta e blasfemie.) şi iubesc muştele (Awwwe.) şi mă consider un om.

| anonim_4396 explică (pentru Doub):

"m-am uitat la desene cu mine (ce tristă sunt)" rolling on the floor)) pai copmania cui ai fi vruti? smug

| Doub a răspuns (pentru anonim_4396):

Peee toooooţiiiiiiiiiiiii.
Să ne uitam toţi.sad

| anonim_4396 explică (pentru Doub):

Doamne fereste rolling on the floor

| Doub a răspuns (pentru anonim_4396):

Ne uităm?smug

| LePotato a răspuns (pentru Doub):

Toti, toti? vai chiar ma simt flatat(4 real) ^_^

| LePotato a răspuns (pentru anonim_4396):

Esti sigur de "impresie"? rolling on the floor))))))))))))

| anonim_4396 explică (pentru LePotato):

100% nu laughing. dar la ce a spus mai sus cu " ar vrea sa vada cu toti" ma baga la banuieli ca nu stie la ce ar vrea sa se uite cu toti laughing

| anonim_4396 explică (pentru LePotato):

Aa, acum am vazut ca suntem 4 laughing.

Doub, astia doi stiu sa faca mancareee.

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Nu stiu Mad dar eu sunt si bucatar, stiu si ce sa alimente sa folosesc sa va mareasca anumite "stari de spirit" sa zicem asa laughing

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Esti bucatar? surprise

"stiu si ce sa alimente sa folosesc sa va mareasca anumite "stari de spirit" " - sa nu-mi zici ca si tu pui mult piper in macare straight face.

| LePotato a răspuns (pentru anonim_4396):

Mie imi place sa pun piper in mancarelaughing

| KillMePlease a răspuns:

,,roz killy''?
di ciue nu mi-ai pus... visiniu (as fi zis alta culoare/nonculoare, da' ii luata)?

| LePotato a răspuns:

Eu sunt Adi, locuiesc cu cainele, aseara m-am uitat la hentay-uri cu Depress si m-am batut cu fratele. Vreau sa spun ca urasc ciocolata(s-o crezi tu) si iubesc spanacul(eeee) si ma consider complicat.

***Auriu-Mad (serios, deci sunt manelist, sau ce? )

| anonim_4396 explică (pentru LePotato):

Si tu ai pretentii? hai ca nici nu te mai pun data viitoare laughing

| LePotato a răspuns (pentru anonim_4396):

Ok, fa-ma si pretentios dupa ce ca m-ai facut manelistrolling on the floor

| anonim_4396 explică (pentru LePotato):

rolling on the floor

| anonim_4396 explică (pentru LePotato):

Poate ca auriul reprezinta culoarea victoriei, dar daca tu vrei asa, asa ramane

| LePotato a răspuns (pentru anonim_4396):

O dalaughing

| LePotato a răspuns (pentru anonim_4396):

Ok, acum chiar m-ai suparat...ma duc sa ma sinucid cu mancare.

| anonim_4396 explică (pentru LePotato):

Radeam ca ma amuza partea cu Depress, dar avand in vedere ca ne placea aceeasi culoare, a iesit si la mine rolling on the floor. foarte ciudat rolling on the floor)))

| LePotato a răspuns (pentru anonim_4396):

Trio-ul perfect.

| Doub a răspuns (pentru LePotato):

Cu câteva excepţii.
Da' tu nu faci parte din ele.blushing

| LePotato a răspuns (pentru Doub):

Incantat big grin

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Asa,deci ne uitam toti 3 la hentayuri I don't want to see.
Care va citeste raspunsurile zice ca o dam in menaj a trois, dar nu e asa.
Nu vom vedea niciun hentay, ca oricum va trimit sa-mi faceti mancare.

| LePotato a răspuns (pentru anonim_4396):

rolling on the floor)))))))

| anonim_4396 explică (pentru LePotato):

Nu rade, ca nu e asa.
Asta ar fi primul gand care mi-ar trece daca as auzi :
" Doi baieti si o fata, plus un laptop si hentay smug. "

| LePotato a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu stiu ce sa zic, from what i know, un bajete(eu) si o fata (tu) in rest...rolling on the floor))))

| anonim_4396 explică (pentru LePotato):

Nu stiu la ce te-ai referit thinking
Faza e ca la cat de... Imposibila sunt, daca te uiti intr-un fel la mine sau imi zambesti ( in general, nu fix la tine ), nu ezit sa nu-ti spun cate ceva.
Ce sa mai zic de apropiere, ca sunt in stare sa-ti dau foc si pe urma sa strig : Mooooooori.

| LePotato a răspuns (pentru LePotato):

Vroiam sa-l oftic pe Endoryus ca nu se stie daca e bajete..ma roglaughing, insa n-am inteles eu cam ce vrei tu sa zici in rest

| anonim_4396 explică (pentru LePotato):

De ce am impresia ca Doub nu stie ce e ala " hentai" laughing

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

"Care va citeste raspunsurile zice ca o dam in menaj a trois" ma doare burta de la ras rolling on the floor

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

waiting... Vezi ce spui de Doub.
Un om destept cunoaste anumite lucruri ca sa se fereasca de ele.
waiting...

| xXsweetgirl99Xx a răspuns:

Eu sunt Ioana Maria, locuiesc cu pisica, aseară m-am uitat la hentay-uri cu Daisuki si m-am bătut cu mama. Vreau sa spun ca urăsc ciocolata (NUUUU) si iubesc muștele (WTF) si eu ma consider o persoana buna.

| Croampa a răspuns:

Deci 1. Nu ca compara cu o culoare ca portocaliul!
2. Hentai se scrie cu "i"! straight face

| anonim_4396 explică (pentru Croampa):

"2. Hentai se scrie cu "i"! " - Tu de unde stii?batting eyelashes

| Croampa a răspuns (pentru anonim_4396):

De la faptul ca ASA SE SCRIE! straight face

| anonim_4396 explică (pentru Croampa):

Mie imi place cu y.
Si tu faci ma fite? Te iei de mana cu Mad si cu Sleep, ca mofturosi mai sunteti.

| Suck a răspuns:

1. Baiatul de la dezintoxicare.
2. Cu o maimuta.
3. Cu tine, albastru e culoarea mea preferata, ai pus-o intentionat.

4. Cu un tigan.
5. Sa primesc cadouri.
6. Spanacul
7. Sociopat.
P. S: deja ai si cautat hetay-uri cu mine.

| anonim_4396 explică (pentru Suck):

Pai ce ma, te-ai facut vedeta de hentay-uri ca sa caut hantay cu tine? laughing

| Suck a răspuns (pentru anonim_4396):

Observ ca stii deja, vezi sa nu ma deochi cand te uiti la trupul meu de zeu.

| anonim_4396 explică (pentru Suck):

Vezi ca vomit pe tine.

Ba, acum fara gluma, zi numele tau, varsta si ce ai mancat aseara. Asta trebuie sa spun oricarui user nou. Hai, repede.

| Suck a răspuns (pentru anonim_4396):

Ia-ma mai usor ca ma sperii. Vreau sa vomitam unul pe altul, sa facem baie intr-o cada plina cu vomă, Alex, 19 ani, nu am mancat de o saptamana.

| anonim_4396 explică (pentru Suck):

Yuch...
Aha...si tu ai ma peste 18.

| Suck a răspuns (pentru anonim_4396):

Exact, majorii la putere.

| Copac13 a răspuns:

Eu sunt copac locuiesc cu Anglia aseara m-am uitat la hentayuri cu rosu si mam batut cu capsunile vreau sa spun ca urasc soanacul si iubesc spanacul si eu ma consider un nemernic

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu sunt eu, locuiesc cu cainele, aseara m-am uitat la hentayuri cu Zombisor si m-am batut cu frate-miu. Vreau sa spun ca urasc sa primesc cadouri si bani si iubesc mustele si eu ma consider speciala.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu sunt cine vrei tu, locuiesc cu un ghepard şi cu un câine, aseară m-am uitat la hentai-uri cu Daisuki şi m-am bătut cu fratele. Vreau să spun că urăsc ciocolata şi iubesc spanacul (yucklaughing ) şi mă consider cine vrea je. smug

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu sunt tipă, locuiesc cu câinele, aseară m-am strâmbat la hentai-uri cu Killy şi m-am bătut cu tata. Vreau să spun că iubesc să primesc bani şi urăsc spanacul.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu sunt Mihai Viteazul locuiesc cu cainele aseara m-am uitat la hentay-uri cu Depress (doamne fereste rolling on the floor ) si m-am batut cu fratele, Vreau sa spun ca urasc sa primesc bani si iubesc mustele si eu ma consider un domn.

de unde le scoti rolling on the floor

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Din buzunar
Cu Depress ma nebunule? laughing

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Da imi place verdere rolling on the floor). iti dai seama ca nu as iesi cu minorele, dar nu mintea mea bolnava a facut lista de mai sus, perverso, auzi la ea hentai. chiarca te zic lu" tactu laughing

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Pai tu esti tati, tati.
Eu? Perversa? Nooo.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu sunt Tudor Borisovici Valeriu Petrovici Cassian Cucer, locuiesc cu pisica aseara m-am uitat la hentaiuri Dantellion si m-am batut prin telekineza cu mama care-i la mii de km. Vrea sa spun ca urasc sa mananc spanac. Si eu iubesc iubesc spanac si eu ma consider un om prea bun si iubitor si din cauza aceasta nimeresc in cele mai neplacute situatii...

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Te cheama si Cassian? ce tare. nu inteleg ultima parte. de crezi asta?

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

De fapt ma cheama Tudor Cucer pur si simplu imi pace sa adaug toate numele de
pe linia de bunei a mamei, deci da imi stiu si stra-stra-stra-bunelul.
Fiindca i-am ajutat pe prea multi, si ghici cu ce m-am ales...

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

PS : Nu are rost sa ma cauti la google imagini ca oricum nu ma ve-i gasi.

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Cu multumiri? big grin
eu nu-mi amintesc nici cum il chema pe strabunicul meu, si tu ii stii pe toti? O.o tare.

| Anonima0000000000 a răspuns:

0000000000000000000000000000000000000000000000

| ImCalledLamă a răspuns:

Eu sunt Tea. Locuiesc cu 68 de pisici, una e la magazin acum. M-am uitat la hentay-uri cu Daisuki laughing si m-am batut cu sora (nu am). laughing Urasc sapanacul si iubesc mustele. Ma consider unicorn care danseaza pe curcubeu.