| anonim_4396 a întrebat:

Hai ca mi-a venit o serie de întrebări. Deci. Oraaacoooluu.
1. Daca ai fi presedinte ce ai face?
2. Daca ai întâlni următorii useri intr-un carusel al mortii ce ai face? Userii: Sweety, Depress, Miner, Sleepy, Doub si eu.
3 Daca ai fi print/printesa care ar fi printesa/printul tau? De ce? Când? Cum? Unde? Spuneti tot.
4 daca am fi condusi de câini si pisicile ar porni un război, cu cine tineti?

33 răspunsuri:
| Pricked a răspuns:

1.as domni
2.probabil as continua sa respir si sa mananc din orice as avea in mana in momentul ala
3.pryntzesa mea ar fi Robb Stark, iar acum descopar ca sunt necrofila
scuza-ma, am nevoie de 2 minute--
4. cu pisicile, aha aha

| Doub a răspuns:

1. As dormi.
2. Sweety- I-as cere cioco, stiu ca are.blushing
Depress- Mi-e dor de ea, pe unde o fi?thinking As sta de vorba cu ea.
Miner- A zis ca ma uraste, deci...
LoveSleep- L-as pune sa-mi citeasca dintr-o carte de povesti.
Tu- Mno, ti-as spune sa arunci cu Nutella in Freaak.
3. Nu-s printesa, da' am o printesuca.blushing
4. Cainii, pan' la moarte.smug

| TiberiuFasole a răspuns (pentru Doub):

Deci, deci? Nu ma tine in suspans.

| Doub a răspuns (pentru TiberiuFasole):

Te tin.blushing

| TiberiuFasole a răspuns (pentru Doub):

Ooo, ma tii legat fiindca ma iubesti.

| Doub a răspuns (pentru TiberiuFasole):

rolling on the floor))))))laughing))laughing)).

Buna, buna asta.laughing))

| TiberiuFasole a răspuns (pentru Doub):

E buna la gust
sau buna frumoasa?

| anonim_4396 explică (pentru Doub):

In loc sa o mananc tu mă pui sa arunc bunatate de Nutella?

| Doub a răspuns (pentru anonim_4396):

Iaaacccc.

| anonim_4396 explică (pentru Doub):

Nutelluta mea... sad

| AirănMeidăn a răspuns:

1 internet gratis
2 thug life
3 printesa meu ar fi christian bale :XX:XX:X:X
4 tu ce crezi?
http://i.imgur.com/foZ1lLs.jpg

Răspuns utilizator avertizat
| TiberiuFasole a răspuns:

1.Nu as candita nici macar o singura data, dar daca ar fi, as da functia unuia in care am incredere:
MinerXCiocolatica. E foarte frumos tipul. Pe bune, i-as da functia alt cuiva.
2. Sweety: As da cu ciocanul in capul ei.
Depress: Da ba o inghetata nu fi urat.
Miner: DA UN AUTOGRAF MAAAA FRUMOSULEEEE!
Doub: Cine esti?
Eu: Nu il cunosc, glumesc. Daisuki:
CiocanFTW!
3.Print, din T/A? In partea de functie tu, fiindca te descurci la rautate cand trebuie, dar nu esti slaba la bunatate, dar in functie de mireasa nimeni.
De ce? Cand? Cum? Unde? Raspunsul e:
4. Si :
Tot. Nu inteleg de ce ai vrea sa spunem tot.
4. PISICIFORTHEWIN!

Apropo, recunosc, fainica muzica aia a lui Ruki.

| TiberiuFasole a răspuns (pentru TiberiuFasole):

A Rukei* Hai culcarea e scoala.

| anonim_4396 explică (pentru TiberiuFasole):

Sa vezi ce Rukei iti dau eu tie. Daca vrei, iti dau melodii

| anonim_4396 explică (pentru TiberiuFasole):

Vezi ca nu as spune " Da ba o inghetata nu fi urat.", as spune " da ba parola de la wi fi, nu fi chitra." ( asta in caz de ai net pe telefon si faci hotspot).

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Eeeeee...pai altceva. Asa se spune! laughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pateu

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Pateu? O.o

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Ardealul

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Moldova? Stai ca nu inteleg. thinking

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Nu ştii de pateu Ardealul mori

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Aaaaaaa....ala da. Stiu acum

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Cam târziu

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Yo nu prea papa pateu.

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Pateul e veaţa meah :v

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

La mine e Nutella love struck

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Neh naşpa
Finetti bă
Tot acelaşi gust îi deci
Îh m-a chemat Dragoş să terminăm tema la mate mor acuma trebuie să urc până la 4 de ce nu a coborât el la mine :v şi nu găsesc culegerea de mate bag ceva am rămas şi fără biscuiţi şi nu e niciun magazin deschis la ora asta ÎMI E FOAME şi nu am chef de tema la mate da' nu vreau 3 din prima zi k sall pa nb

| KillMePlease a răspuns (pentru anonim_4396):

De capra.
Mmmmmm

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

1.As inchide TPU sa muriti de ciuda laughing
2.Ma dau si eu in el
3.Tu! Asa! Nu stiu! Peste tot!
4.Cu amandoi.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

1) Copii peste 14 ani voie sa munceasca cu carte de munca.
Fabrici, spitale, scoli si facultati in deschidere cu locuri de munca si in renovare.
As mari salariile, as micsora pretul la benzina, as taia din materie si ore de la scoala.
Si as...Profita de ce are mai bun Romania.

2)Mereu am in reflex sa-l apar si sa-l protejez pe cel de langa mine.
Daca este un carusel al mortii...As sta eu un fata sa vad ce se intampla.

3)N-as fi. Sau m-as imbraca normal si as cunoaste sufletul fiecaruia.
As trage la ciudati...Ca,mna, asta mi-e firea.

4)Cu nimeni.

| Carla01 a răspuns:

1.Dacă aş fi preşedintă aş schimba cu siguranţă lumealaughing,să ofer locuri de muncă oamenilor care au cu adevărat nevoie,să-i trimit la închisoare pe toţi "parlamentarii" care fură, pe criminali şi hoţi, să fie egalitate ăntre toţi oamenii, România să ajungă o ţară ca toate celelalte, să ajut copii şi oamenii bolnavi happy.
2. Sweety, îmi place cum sună laughing
3.Prinţul meu ar fi cel mai frumos băiat din lume,nu pot să dau nume, am trăi într-un castel pe plajă, doar noi, peste câţiva ani, fiindcă iubesc viaţa şi vreau să mă bucur de ea.
4.Cred că,cu,câinii, dar îmi plac şi pisicile. Câinii deoarece, ei sunt nobili, cinstiţi, cei mai buni prieteni ai omului. happy

| RebecaTheNinjaGirl a răspuns:

Mi-ati facut pofta de Nutella! Acu' trebuie sa imi dati Nutella!
:3