| LumeaÎnTreiDe a întrebat:

Hai sa aruncam o privire asupra intrebariilor care au fost puse la BAC anul asta si va rog sa raspundeti si voi la ele >8- :
1. Ce are Ana?

2. Cine are mere?

3. Extrageti cel putin un fruct din text.

4. Desenati un măr.

5. Scrieti un alt nume de fată în afară de Ana. Dacă nu vă amintiti e bun şi un nume de băiat.

6. Alcătuiti o scurtă compunere în care să povestiti ce vă trece prin cap.

7. Analizati textul în 3-4 pagini, sau la alegere scrieti un banc.

dupa 5 raspunsuri, va dau nota devil

13 răspunsuri:
| Comeandtellmesomething a răspuns:

1.Ana are mere
2. Fata aia...cum o cheama?thinking Aaa, da.Ana!
3.As zice banane, dar mai bine zic mere.
4.*deseneaza un mar*
5.Boul ala de Seby
6. Oare cum sa ies din camera fara sa-si dea seama parintii mei? Sa sar pe geam?thinking ehh, vad eu ce fac.
7.*analizeaza textul

Bonus:*trollface*

| Comeandtellmesomething a răspuns:

@LumeaÎnTreiDe ia o bere si taci!

| Musique a răspuns:

Răspunsul:1
răspunsul:2
răspunsul:3
răspunsul:4
răspunsul:5

Nota?

| AudImagini a răspuns:

1. Păr în nas

2. Vecinu' meu Vasâle

3. Are

4. http://fc05.deviantart.net/......3kl6y9.png se pune, nu?

5. Vasâle

6. Era odată un unicorn numit Pencheics. Sfârşit

7. Stii cum se cheama un caine fara picioare? Nu se cheama ca oricum nu vine.

Zăşe pus

| Bujîe a răspuns:

1. Râie.
2. Râia?
3. Prună.
4. http://i.imgur.com/7QToy.png
5. ...Honorius.
6. Afară ploo.
7. S-a oprit ploaia.

| LumeaÎnTreiDe explică:

@Misa,repetenta big hug
@Comeandtellmesomething sunt cam dezamagita de tine thinking nu stiu daca sa te trec.m-a deranjat raspunsul tau fiindca Boul este nume de familie nu prenume
@Shiva 10 cu felicitari big hug si da, vreau sa iti fiu profesor...ca veni vorba, nu mi-ai dat destul ciubuc pentru 10 waiting

| Mişaaa a răspuns:

Încă o dată se fumează faza.
Cul.

| Mihaelaa98 a răspuns:

1) aRE UN DILDAU :p
2) Tata
3) Cartof
4)(`)
5)Virginia
6)Eram pe strada si statea si ma uitam la tine iar tu stateai.Tia cazut o nuca in cap si a trebuit sa te ducem la spital.Acolo ai intrat in coma si gici ce ai facut apoi? nu stiu oricum tu stii deja povestea daca ti s-a intamplat tie. Deci ai murit sau nu?
7)Trei prieteni mor în acelaşi timp într-un accident rutier. Tuturor, Sf. Petru le pune o aceeaşi întrebare:
- O să vă îngroape în câteva zile. Ce speraţi să auziţi de la rudele şi prietenii adunaţi la mormânt?
- Mie mi-ar place să aud că sunt cel mai mare medic de după Pasteur şi un tată de familie exemplar.
- Mie mi-ar place să aud că am fost un profesor universitar excepţional şi soţul ideal pe care soţia mea îl merită.
- Mie mi-ar place să aud: "priviţi, mişcă!"...

A fost cam greu da nu il mai dau niciodata straight face

| CastorR a răspuns:

1.Ana are par intre piciroare
2.Vanzatorul de la aprozar
3.lamuie
4.http://i.imgur.com/ahHQl.jpg
5.Viriginica Vacagrasa
6. Oare cum sa fac sa o prind goala in pat pe Selena Gomez?
7. Bula se duce in Germania de unde isi ia un aparat de facut la.ba.
Dupa ce se intoarce isi porneste aparatul.Vine Strula si intreaba :
-Bula, de unde ai aparatu?
-Din Germania.
-Ok, merg sa-mi iau si eu unul.
Merge Strula si isi ia un aparat.Se intoarce si il porneste. Dupa 30 de minute striga catre bula :
-Bula! Cum se opreste aparatul?!
-Apasa pe butonul rosu!
-Da n-are!
-Strulaa, ai dat de dracu! Ala e aparat de muls vaci! Pana la 5 litri nu se opreste.

| Shiva a răspuns:

1.Ana are ţâţe mari de unde => că e ţâţoasă.
2. Vânztorul din piaţă.
3.Banană
4. Eu stiu sa deseney doar banane _)_.
5.Andrei, Dorel, Sandu,Marius, Ionuţ, Horia, Robert, Tom, Mihai, Cristi, Deian, Alex, Flavius, Paul, Stefan, Dragan, Iglo, Darco, Ivan, Yasmin, Adrian, Edward, Damian, Novi. pe ei i'am cunoscut doar aseară în club.
6.Deci dupa noapte de aseara, ma doare capu, zeama de varza nu isi face efectul, afara ploua, cainele iar mi-a ros papucii favoriti, sper sa trec bacul, vrei sa fi profesorul meu? De ce scriu ca proasta? E buna compunereasmug? Si de final : "aleluia am terminat, nu, mai am o intrebare "
7.Bancul meu favorit, stiu ca e vechi :
La un coafor, patronul a instalat un papagal colorat la intrarea în salonul lui. De fiecare dată cand Roxie trece prin faţa salonului de coafură, papagalul îi strigă:
- Ei, Curvă! Ei, Curvă!
Intr-o zi, săturată de pasăre, fata intră în salon şi se plânge patronului. Pentru a-l pedepsi, patronul decide să vopsească papagalul în negru.
Câteva zile mai tarziu, Roxie trece din nou prin faţa salonului de coafură şi papagalul rămane mut. Mirată, tânara se opreste şi-i spune:
- Hei! Acum nu mai spui nimic? Nu mai faci pe şmecherul?!
Papagalul îi răspunde cu calm:
- Când sunt în smoking, nu vorbesc cu curvele!

| Shiva a răspuns:

@LumeaÎnTreiDe oh go on ma revansezbatting eyelashes

| Nutemaiholbadarling a răspuns:

1.banane are Ana cred!:-?
2.Marie
3.pere?:))
4.http://www.divahair.ro/images/speciale/articole/andreea/2010.12.06/2.jpg
5.Andreea
6.Eram 5 fete intr-o camera noaptea si dintr-o data se aude o bubuitura.o cazut diriga pe scari:)):))
7.O tanara la spovedanie:
- Parinte, eu… aaa…….
- Stiu fiica mea ce ai facut, ca suntem prieteni pe facebook, am vazut poze, am citit ce ai scris pe peret, mi-a fost indeajuns.
- Si ce trebuie sa fac ca sa fiu iertata, parinte?
- Sa dai like la 15 manastiri.

| smile20000 a răspuns:

1.ana are SIDA
2.o fufa pe nume ana
3. mere
4.e prea dificil
5.vai eu zic ana in versiune masculina
6.il injur pe frate-meu
7. n-am chef

vai ce amuzant rolling on the floor
nu mai pot
iti place teza mea?