| leFunnyDuck a întrebat:

Hei. De unde pot cumpara un inorog de culoare verde pt. un prieten maghiar?

28 răspunsuri:
| Pricked a răspuns:

Du-te la nenea ăla bărbos şi nespălat care suflă-ntr-o pungă. Îţi va da mai mult de un inorog verde în cur.

| leFunnyDuck explică (pentru Pricked):

Te referi la ''ciocolata'' asa il cheama lol.

| Pricked a răspuns (pentru leFunnyDuck):

Şi ţi-a spus că-ţi dă o ciocolată dacă te duci cu el după colţ, aşa-i?

Răspuns utilizator avertizat
| Seducatorul a răspuns:

Cauta la W.C!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu nu am decat cacaniu in dungi pentru preteni imaginari love struck

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De pe acelaşi site de unde te-au cumpărat părinţii tăi pe tine.

| Hakuouki a răspuns:

Am vazut eu la coltul strazii un tip vindea inorogi de toate culorile, cred ca l-a dat pe ultimul de culoare verde, dar a ramas unu roz si e asa dragut. Are si luminite.

| DarkAndDreary a răspuns:

De la piață.

| AtsukoKure a răspuns:

Eu sunt acel prieten?
Sunt pe jumatate maghiar pe jumatate romanhappy
De pe OLX

| Snowal15lea a răspuns (pentru AtsukoKure):

OLX fostul Mercador unde gaseai cumparator.Tocmai ramane tot Tocmai.(Tocmai si Mercador sunt rivali de moarte si e evident)

| AtsukoKure a răspuns (pentru Snowal15lea):

I'm confused.

| Snowal15lea a răspuns (pentru AtsukoKure):

Well for camarad moghioros aici de fata ii dam cadou un ham pentru inorog. In rest eu te sfatuiesc sa-l cumperi la mana a doua ca astia nu rezista si mai bine il iei cu bani mai putini.

| leFunnyDuck explică (pentru Snowal15lea):

Ok deci olx si tocmai sunt rivali sau doar Tocmai si Mercador?:o

| Snowal15lea a răspuns (pentru leFunnyDuck):

Exact.

| Snowal15lea a răspuns (pentru leFunnyDuck):

Tocmai se ia de Mercador ca si-a schimbat numele in OLX. Si isi face reclama cu asta. Uite-ti hamul http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/6/6b/Schinken.jpg

| leFunnyDuck explică (pentru Snowal15lea):

Http://olx.ro/......1HFVP.html ba daca imi da si femeia eu cumpar inorogu.

| Snowal15lea a răspuns (pentru leFunnyDuck):

Ce ochi patrunzatori

| Weedier a răspuns:

Şi cu ce sunt eu de vină că nu ştii tu de unde să-l cumperi?

*îşi subţiază vocea*

Cu nimic!

| Λησηумσцѕ a răspuns:

Uite aici cateva metode:
- OLX.ro
- tocmai.ro si te rezolva Varu'
- Second Hand
Stralucite metode, nu?winking

| IngerasulMicutz a răspuns:

Daca vr iti dau eu un magar si niste vopsea verde...hum..vezi ca e cam agresiv.

| leFunnyDuck explică (pentru IngerasulMicutz):

Sigur. e perfect pot sa ii pui un p... drept corn? big grin

| IngerasulMicutz a răspuns (pentru leFunnyDuck):

Ii pui tu ca eu nu stiu la ce te referilaughing

| Diana0727 a răspuns:

De la magazinul de inorogi, LOL!

| NuMaCheamaNicicum a răspuns:

La șaormeria de la colț.
Bafta :*

| nutellasicobreala a răspuns:

De la firma,, Cobre SRL "
Cumperi un inorog verde si primesti ca si BONUS o curco-cobra cadou!
Cat de tare e asta! Nu-i asa?