| Snowal15lea a întrebat:

Hei voi, ce se intampla daca imi lustuiesc coarnele cu ceara de mobila defapt unde pot gasi ceara de coarne? Vreau sa fie stralucitoare, pila deja mi-am luat de la pet-shop insa nu e de calitate.

Răspuns Câştigător
| Andyᵗᵐ a răspuns:

Iti recomand eu una dar e ceara de pantofi e cea mai buna.Mai buna decat cea de mobila si mai buna decat cea de coarne.E cu laptisor de matca :D Daca nu uite ceva informatii :
Ceara/crema de intretinere si impermeabilizare pentru incaltamintea din piele, marca Grasso Foca.

Instructiuni de utilizare: se curata praful si murdaria de pe articolele din piele si se aplica produsul in mod uniform, astfel incat sa fie absorbit de piele.

Crema-ceara "Grasso Foca", se aplica numai pe incaltamintea curata si uscata. Uite detalii daca vrei alta ceara
http://www.kampus.ro/......7_501.html

18 răspunsuri:
| Musique a răspuns:

Coarnele tale o să fie mai moi. laughing))

| Fragile a răspuns:

Lustruieşte-le cu oţet.smug

| GroparuVesel a răspuns:

De ce sa le lustruiesti? Slefuieste-le cu lopata pe care ti-am facut-o cadou la inmormantarea ta si o sa se faca din platina.(ca doar sunt gropar bogat)

| Andyᵗᵐ a răspuns (pentru GroparuVesel):

Nu-ti pui avatar? Alege de aici:D
http://www.google.com/......tp?/search

| GroparuVesel a răspuns (pentru Andyᵗᵐ):

E asa fiindca l-am schimbat.In cateva ore ar trebui sa apara...

| Andyᵗᵐ a răspuns (pentru GroparuVesel):

Cum e poza? Cu ce e?

| UzzY475 a răspuns:

Te-am trollat laughing)

| Snowal15lea explică (pentru UzzY475):

Si cum anume smart human?

| JeStieKungFuDaNuStieKarate a răspuns:

Mai bine erai CapraTrista crying(

| Snowal15lea explică (pentru JeStieKungFuDaNuStieKarate):

No.laughing muhahahahaha sunt capra si rad, deci happy deal whit it.

| NuEsteDisponibilNumeleAndreiSimplu a răspuns:

Imi place contul nou al Groparului Vesel.
Tie?

| GroparuVesel a răspuns (pentru NuEsteDisponibilNumeleAndreiSimplu):

Nu e un cont nou, sunt tot eu si asta e singurul meu cont.

| GroparuVesel a răspuns (pentru NuEsteDisponibilNumeleAndreiSimplu):

Capra vesela e doar un fan, probail unul disperat dupa atentia mea de maestru gropar.Ce sa le faci? Cresc atat de greu...

| NuEsteDisponibilNumeleAndreiSimplu a răspuns (pentru GroparuVesel):

A,bine.Nici eu nu am cont nou FanulNumarulUnuAikkoxD.Sa nu te gandesti la asta.

| Snowal15lea explică (pentru GroparuVesel):

Nu sunt fan. Doar m-am inspirat din numele tau tongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

În urechile vânzătorului de la pet-shop poţi găsi ceara potrivită.

Răspuns utilizator avertizat
| DeiiaCherry01 a răspuns:

Care coarnee? straight face