| MrsPink a întrebat:

Heii! Ce parere aveti despre aces blog? http://evolutia-prostilor.blogspot.com/2011/08/inceputul .html

3 răspunsuri:
| Comeandtellmesomething a răspuns:

Nu inteleg nimic

| Fragile a răspuns:

Bună MrsPink/crazygirl(ştim că eşti una şi aceeaşi persoană)! Nu ne interesează de blogul tău pentru că nu ai postat întrebarea unde trebuie.
P.S.:Filesharing/Linksharing

| MrsPink explică:

laughing Hei tpu...mda blogu ala l-am fc de distractie ca sa ma razbun pe cineva nu era nimic serios dupa 2 zile l-am sters... Sper ca nu am suparat pe nimenisi si, teutzu nu trebuia sa reactionezi asa adevarul este ca blogu era de rahatbatting eyelashes dar cei doi din blog nu si-au dat seama
Sczhappy