| CannbalCorpse a întrebat:

Hey lome vreau shy eu statusuri cul ca sami imprsionez colegele de clasaaa :X
Cele may buny pymesk funda

60 răspunsuri:
| Musique a răspuns:

Mda,"amuzant".

| AikkoxD a răspuns:

Oh,dar vai, lumea chiar ia în serios 'întrebarea' asta. Câte faceţi pentru o fundă, penibililor.

| BlackVeil a răspuns (pentru AikkoxD):

Fundă,fundă,fundă,fundă,fundă,fundă...

| AikkoxD a răspuns:

Ia-o cum vrei.

| AikkoxD a răspuns:

Da' ce te crizezi aşa?

| AikkoxD a răspuns:

Puţin îmi pasă dacă mă jigneşti sau nu.

Răspuns utilizator avertizat
| GroparuVesel a răspuns:

Sunt gropar.Cel mai clasic status. Ever.

| CannbalCorpse explică:

Nu are rost sa ne certam si sa ne jignim din cauza unei intrebari!
O seara buna.

Răspuns utilizator avertizat
| OskarRM a răspuns (pentru CannbalCorpse):

ÐĦ@K@ No0 √@ L0o@tZy l@@ b@tHay€, d€g€@Bh@.

| FartsMaker a răspuns:

Esti dovada vie ca omul poate traii fara creier

| CannbalCorpse explică (pentru FartsMaker):

Ai citit la ce categorie este postata intrebarea?
Sau tu comentezi doar ca sa te afli in treaba?

| FartsMaker a răspuns (pentru CannbalCorpse):

Bah frate asta e statusul doar ca sa nu zic ca eu zic ca tu, te-ai prins?

| CannbalCorpse explică (pentru FartsMaker):

Iti dai seama ca prin raspunsul tau "Bah frate asta e statusul doar ca sa nu zic ca eu zic ca tu, te-ai prins?" dai dovada ca nu sti sa scrii romanesti, ce ai tastat tu acolo nu are nici o logica.
O zi buna.

| FartsMaker a răspuns (pentru CannbalCorpse):

Deci fara virgula nu intelegi, atunci o sa rectific:Bah frate, asta e statusul, doar ca sa nu zic ca eu(nu am creier), zic ca tu. acum te-ai prins?

| FartsMaker a răspuns:

Auzi ma tu nu intelegi ca deoarece n-am scris cu diactritice site-ul m-a corectat?

| NuEsteDisponibilNumeleAndreiSimplu a răspuns:

HeYi,Cy pWp.StAtWsUryLeh AlLeAh BoOnEh`s LwAtHe DeJaHh...

Sper ca te-am ajutat, stii tu, imi place sa ajut.

| LazyÎnFiecareZiCăAşaVreauEu a răspuns (pentru NuEsteDisponibilNumeleAndreiSimplu):

Hahaha! rolling on the floor Deci, am ras cu lacrimi rolling on the floor

| NuEsteDisponibilNumeleAndreiSimplu a răspuns (pentru LazyÎnFiecareZiCăAşaVreauEu):

E baiat, e clar ca nu vrea statusuri.
Are raspunsuri normale, nu e genul care sa ceara asa ceva.laughing

| FadetoBlack a răspuns:

Pfui, rolling on the floor Gizăz, păcat ''e proşti'' mulţi pe aici.

Răspuns utilizator avertizat
| FadetoBlack a răspuns (pentru ஐஐ):

Mă refer proşti, se pare că şi la tine, dacă te simţi aşa într-un hal.

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

"Sunt lesbiana" o sa le dai pe spate

| Foxyyyy a răspuns:

E@ E B@rbie d@r` nOo vynE Dyn cutie.$e imbr@k@ do@r in ruOzz $hy @re preteNtsi` o mie`
Itzyy pl@ke f@th@? Te` pwwwp :x:x:x

| CannbalCorpse explică (pentru Foxyyyy):

F@th@ thu 3jty pr3@ jmek3r@ love struck

| Foxyyyy a răspuns (pentru CannbalCorpse):

Mesik b@ByY Shy` thu ejthY foO@rth` $Hukr@ tHe pwpYk dOolke` love struck

Răspuns utilizator avertizat
| Snowal15lea a răspuns:

Cand te vad ma simt ca o pisica pe skateboard, adica cu pletele in vant simtind-u-ma zburad.De ce sa nu fi tu cea care, ma topeste pe picioare? Cand inima mi-o ia la vale tu ma ti pe picioare, si-mi sprijin capul me umarul tau gol si iti spun te iubesc din corason.

| TashaUhm a răspuns:

Cu cine ai facut romana?:o

| CannbalCorpse explică (pentru TashaUhm):

Draga mea, daca nu ai vazut intrebarea a fost postata la T/A.
Iti doresc o seara buna.

| TashaUhm a răspuns (pentru CannbalCorpse):

Multumesc,dragul meu! Si tie la fel.kiss

| CannbalCorpse explică (pentru TashaUhm):

Mdea...Sunt fata.

| ILoveTacos a răspuns:

WoW uite niste statusuri faine :* :*

YOLO all the timeee yaaay

I lov yu yu lov my we luv Justin Beibeyer

Yo sunt asa jmecher ca-mi cad totate la picioare

Iubesc shoppingul mai mult decat imi iubesc familia yay!

Loome eu am oonshpe ani love struck si m-am indragostit si o sa ma sinucid pentru. el pentru. cal iubeeesc!

NaM NeVoIe De NoTe BuNe Cand Am SwAG...

Baby nu thresa ne deshpartzim, orele le numarr pan-ne intalnim love struck :* :*

| CannbalCorpse explică (pentru ILoveTacos):

Vay pysy ce smechere sunt :X :*:*
rolling on the floor.

| ILoveTacos a răspuns (pentru CannbalCorpse):

MS skumpy :* luv yaw love struck laughing

| товарищ a răspuns:

rolling on the floor))) vai k0k4ll4r3 $up3r jmekkhcer. rolling on the floor))) Vai de tine. Nici la pascut porcii sa nu te duci.

| CannbalCorpse explică (pentru товарищ):

Si tu esti o mioapa care nu stie sa citeasca ca intrebarea a fost pusa la T/A.
Apropo pentru cultura ta generala porcii nu se duc la pascut, daca ai fost cu parintii tai pe camp nu inseamna ca ai fost cu porci.

| AnonimuszWss a răspuns:

Sper ca a fost o ironie asta, daca da, e groaznica.

| CannbalCorpse explică (pentru AnonimuszWss):

Îţi dai seama că intrebarea era pusă la mişto, nu cred că cineva ar tasta aşa groaznic.

| GasaiYuno a răspuns:

Esti cocalar? Mai intai esti analfabet, nu sti engleza si de ce naiba folosesti "y"?

| CannbalCorpse explică (pentru GasaiYuno):

Esti proasta? Sau nu sti sa citesti ca intrebarea a fost pusa la T/A?
Cand o sa inveti sa citesti categoriile atunci sa comentezi pana atunci, taci copil copac ce esti!

| GasaiYuno a răspuns (pentru CannbalCorpse):

Ia-o in gura. Poate am chef sa jignes. Problem?

| CannbalCorpse explică (pentru GasaiYuno):

"Jignes", esti o inculta happy, Draga mea mai bine ai citi o carte.
Daca te aperi injurand, nu arati decat ca habar nu ai sa te aperi prin vorbe.
Si e cam naspa sa "use english intr-o propozitie din limba romana suna cam bad. "
Sper ca ai vazut ghilimele.

| Andyᵗᵐ a răspuns:

Va zic eu una sa disting atmosfera.
The earth with not art is just "eh."
Cine stie ce am scris?

| Cristinalalala a răspuns:

#Fi fericit cand poti si sufera cand trebuie.
#Cineva a spus ca atunci cand te intrebi daca mai iubesti sau nu pe cineva deja ai incetat sa-l mai iubesti.
#Daca trimiti pe cineva departe ori ai multa incredere in el ori nu-ti mai pasa.
#Dragostea nu este asemanarea dintre 2 persoane ci misterul dintre ele.
#Nu sunt optimist, nu sunt pesimist sunt doar un luptator.
#Ranile nostre sufletesti sunt atat de mari incat le poti vedea.
#O floare nu isi schimba mirosul dupa gustul admiratorului.
#Daca eraoul se schimba povestea se va schimba si ea.