| Sunnyツ a întrebat:

Hey T/A sad Fara teori sau discursuri ( prea lungi ) dar... uni useri isi mananca nervi cu " Salvarea TPU / T/A " fara nici un rezultat.

Eu una sunt impotriva trollilor si a idiotilor care pun o intrebare stupida pe T/A de enspe mii de ori...

Majoritatea poate ati observat ( sau poate nu ) dar e cred ca userii noi incearca sa se faca populari, asemenea unor altori useri ( nu mai zic cine ca se stiu eu ), intr-un mod cat mai usor : Sa fie criticati si "urati" ca sa se faca cunoscuti. ( gen Gogu [ si multi alti ] poate asa le iese sa ajunga "cunoscuti" pe T/A ( facand pe prosti si distrugand categoria.)

Singura solutia ar fi " ignorati utilizator" ( cum a zis Comy )

Acum si o intrebare :

Dupa parerea ta crezi ca T/A va mai fi ca inainte? ( fara trolli si idioti care se cred smecheri )

{ funda nu dau }

15 răspunsuri:
| DaVà a răspuns:

Ma tot intreb.Toata aceasta avalansa(cel putin asta am vazut eu)a pornit dupa ce am pus eu post-ul meu de pe blog? Pana sa postez eu monologul ala, nu se auzea nimic de salvarea T/A-ului

| Nero a răspuns (pentru DaVà):

Tu n-ai avut nici un fel de influenta asupra "incercarii" de a salva t/a.
Tu, ai o farama de amuzament in tine.
Era pentru cei care pun intrebari stupide gen:
-ce ai in pantaloni?
-ce faci cu dildau?
-ala e un penis *mecla de handicapat*?
-care-i faza cu "R"-ul la nume?
-ce cauti la mine sub bat?
etc...

| DaVà a răspuns (pentru Nero):

N-am zis ca eu am provocat asta.Am zis ca mie personal mi s-a parut ca toate au inceput dupa postul meu.Mi-am zis parerea n-am dat cu parul`

Răspuns utilizator avertizat
| lalalalallll a răspuns:

Nu ți-am citit întrebarea, pentru că m-a șocat username-ul tău straight face SânnyMicyツ

| Sunnyツ explică (pentru lalalalallll):

Nu-i bai happy Nu sunt troll cu nume de tiganca.numele semnifica ceva. Practic e o porecla de pe T/A. ( by Clanta alias Canal ) Citeste intrebarea mea legata de numele de pe TPU si iti vei da seama tongue [ daca vrei]

| blueangel99 a răspuns:

Eu sunt de-acord cu tine.
Cum era T/A înainte?
Plină de fane Bieber, comicari care nu erau de nici o culoare, dar şi puţine întrebări cât de cât amuzante şi interesante.
Pa, pa!

| VacutzaRoscata a răspuns (pentru blueangel99):

Si mai inainte de asta...

| ImYourFuckingNightmare a răspuns:

Nu. Nu cred.

| Goangă a răspuns:

Terminati mah. Duci lipsa de popularitate... daca nu i bagati in seama o sa se potoleasca.dar voi vreti sa va dati mari revolutionisti.oh go on eu unul nu i bag in seama vazandu-mi de treaba meatongue

| Monsterrr a răspuns:

Doamne.Cred ca si tu sti raspunsul la intrebarea asta stupida.

| Sunnyツ explică (pentru Monsterrr):

Intrbarea e acolo asa de hoha.la fazon straight face Ca sa nu se trezeasca vreun destept sa zica : " Si care-i intrebarea? " ^.^