| Ioana_Sabina_1990 a întrebat:

Hey! Te-ai plictisit sa tot raspunzi la intrebari mai mult sau mai putin penibile de pe TPU? Hmm...eu vin cu o mica provocare.Incerci? Pai daca da,iti propun sa jucam asa numitul,, Ce s-ar intampla daca...". Cele mai trasnite raspunsuri primesc #FUNDA.

1.Ce crezi ca s-ar intampa daca Florin Salam ar participa la Eurovision?

2.Ce crezi ca s-ar intampla daca Puya ar fi cult?

3.Ce crezi ca s-ar intampa daca Cabral ar fi alb?

4.Ce crezi ca s-ar intampla daca ar ninge cu fulgi negri?

5.Ce crezi ca s-ar intampla daca te-ai pierde in centrul Londrei?

6.Ce crezi ca s-ar intampa daca One Direction ar fi Five Directions?

7.Ce crezi ca s-ar intampla daca Nicki Minaj ar canta,,Vipera" in loc de,, Anaconda"

8.Ce crezi ca s-ar intampla daca J Balvin ar fi A Balvin?

9.Ce crezi ca s-ar intampla daca un cocalar ti-ar cere un manual de matematica?

10.Ce crezi ca s-ar intampla daca revista,, Bravo" nu ar mai publica postere?

56 răspunsuri:
caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
Noi, cei care chiar raspundem, o facem cu mare drag si vrem sa dam o mana de ajutot celor care chiar au nevoie de sprijinul nostru.
Ce crezi ca s-ar intampla daca tu ai ajuta comunitatea?
Nu crezi ca postarile infantile dispar?
O zi bunahappy

suntserios
| suntserios a răspuns:

Lol pai daca tu crezi ca ne am saturat sa raspundem la intrebari penibile, de ce pui si tu una la fel de penibila?

da fie, pare mai putin penibila decat alea cu marimea penisului.

1. mai avem un pic, doar un pic. Maruta pregateste terenul pentru manelisti.

2. Puya e cult, doar ca nu stii tu.

3. De ce sa fim rasisti? oricum nu e chiar asa de negru.

4.am trai intro lumea extrem de poluata... asta daca ar mai trai cineva

5.nu m am pierdut, exista harti la fiecare colt de strada.

6.Cine sun aia?

7. Huh?

8... au devenit prea penibile intrebarile...

floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Iar tu, prin postarea ta, ai vrut să îngroși rândul întrebărilor stupide? Sau ai vrut să faci o selecție a userilor penibili, care vor da curs cererii tale?
Felicitări moderatorului care ți-a mutat postarea la categoria trivia/amuzante, dincolo, chiar nu își avea locul!

| T0T a răspuns:

M-am plictisit de ele dar se pare ca tot am parte, deci nu prea avem sanse sa scapam...

| Fatamuntilor a răspuns:

Da,e adevarat ca sunt intrebari penibile, dar astea dispar mai devreme sau mai tarziu.Fii sigura de astea
Le poti raporta si tu!
NU ma bag la provocarea ta!

| Doub a răspuns:

1.Ar castiga. >_<
2.Cui ii pasa? Copiii mor de foame in Africa.
3.Hm..grea intrebare. Pai probabil..ar fi alb, desi am dubii.
4. Uuuu, ce dragut ar fi! (^_^)
5.Nimic. Nimanui nu i-ar pasa daca m-as pierde in centrul Londrei.sad
6.Nu ascult "One Direction" deci nu imi pasa.
7.Idem.2
8.Idem.7
9.Pai probabil i l-as da.
10.straight face. Am ajunge toti la Auschwitz.winking Deci nu iti face griji!

| AirănMeidăn a răspuns:

Intr-adevar m-am saturat de raspuns la intrebari idioate, nu stiu de ce inca o fac

| xXsweetgirl99Xx a răspuns:

Chiar crezi ca o sa stea cineva sa îți răspundă la întrebări?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

1. S-ar sparge camerele, cand il aud saracele facand ca Tarzan
2.Ne-am duce naiba toti. Pai fara Puya, nu e rapp.
3.Sotia l-ar iubii mai mult?
4.Ar fi intuneric, si nu ne-am mai duce la scoala. Yeii!
5.As fi murit de foame, frig si haoleu, lipsa de anime-uri.
6.Eh, si asa nu-i ascult.
7.Ar fi mai feroce? Deja m-am saturat de melodia aia. Symy Yo e mai tare.
8.Nu ar mai suna bine. Nu se compara A cu J. J inseamna Jav... Aham, aham, mai departe,
9.I-as da cu el in cap si i-as spune "Ba! Trezirea"
10.Nu am mai vedea-o pe Miley Cyrus dezbracata p'acolo.

| IncredibleJoker67 a răspuns:

1) Ar castiga clar.
2) Probabil ar fi un gentleman.
3) smug
4) Racism.
5) Probabil as muri de foame.
6) So much bitches
7) Vipera nu e anaconda.
8) Invata si el alfabetul
9) Probabil as visa
10)Oricum nu folosesc.

Răspuns utilizator avertizat
| Kira5854 a răspuns:

Pai tu ce crezi ca s-ar intampla daca oamenii ca tine(care nu vor sa ajute la nevoie si vor doar sa rada de problemele altora)s-ar strange pe facebook intr-un grup numit culmea prostiei?

| Jakoban a răspuns:

1.Fi numa atent, direct roșii stricate păstă tăt
2.Amu habar n-am
3.Ar fi si el mai popular că la cât e de negru nici ziua nu-l vezi
4. Direct bătaie cu bulgări negrii
5. Puicuțe peste tăt, ce am de pierdut amu
6.Nu mă bag man, nu ascult
7.Refrenu-l m-ar zgâria pe nervi
8.A Balvin parcă sună mai bine amu
9. Direct lovitură păstă ceafă
10.Nu mă bag

| XxTerrorxX1 a răspuns:

1. Ar canta manele pana le-ar exploda arbitrilor creierul.
2. Puya e deja cult laughing.
3. Ar fi mai nepopular.
4. Vom arata ca in spatiu
5. As cauta o harta ca sa ma duca la hotelul meu laughing.
6. Nu s-ar intampla nimic.
7. Videoclipu nu cred ca ar mai fii asa sexy.
8. Tot tranquila canta laughing.
9.Probabil i-as da-o, nu stiu ce sa zic happy
10. Soarta'.

| FunkyGurl a răspuns:

Ok, deși întrebarea asta e la fel de penibilă ca toate celelalte, totuși o să răspund, pentru că este la T/A, deci să spunem că se acceptă.

1. României i s-ar interzice să mai participe la Eurovision, clar.
2. Nu știu ce s-ar putea întâmpla, lumea ar avea cu un incult mai puțin, ce altceva?
3.0% rasism în mine, deci nu-mi pasă.
4.Am avea zăpadă neagră. Deci înseamnă că și apa ar fi neagră?!
5. Există hărți peste tot, deci nimic extraordinar de grav.
6.Tot nașpa ar fi.
7.Ar fi la fel de ciudat videoclip-ul, presupun.
8.Tranquila, nu s-ar întâmpla nimic.
9.-1 cocalar +1 om deștept...Ar fi interesant.
10. Nimic grav.

| AnonSexy a răspuns:

Ce foc a luat lumea pe aici..nici daca ii insultam nu faceau asa.
1.

2.

3.

7. Tot acelasi fund ar avea.

8.

9. Ar zbura porcii.

10. Meh

| Ioana_Sabina_1990 explică:

Scumpilor,nu va obliga nimeni sa raspundeti la intrebarile de mai sus.Si...Love Sleep asta, vezi ca ai cam uitat un semn de punctuatie la finalul propozitiei!

| LoveSleep a răspuns (pentru Ioana_Sabina_1990):

Ah, atât de atentă!
Și oricum, eram de partea ta geniuss.

| MicutaPrintesa a răspuns:

1. Ar afla europenii ce e aia manea
2. Dar de unde stii ca nu e?
3. Hai sa nu fim rasisti
4. Nu s-ar mai vedea nimic noaptea
5. Ar veni cineva si m-ar aduce acasa cu un BMW
6. Nu ar ma stii oamenii in ce directie sa o ia
7. Ar musca-o sarpele
8. Daca va avea un baiat va trebui sa il boteze B Balvin
9. Ar trebui sa aduc o galeata cu apa sa nu imi faca cartea scrum
10. Ar innebuni fetele care o citesc