| BLURREDLINES a întrebat:

Metin 2 se poate baga pe telefon?

36 răspunsuri:
| ahlrh a răspuns:

O versiune Mini, s-ar putea inventa, dar sigur nu va fi la fel, degeaba...
Nimic nu e mai bun decat pe un sistem performant.Telefonul mai are mult de mancat ca sa ajunga la capacitatea unui computer.
Pana atunci jucatil (Metin2) pe computer, sa nu fiiti atat de atasati de joc, pentru ca veti devenii super opsedati de joc, daca n-ati ajuns deja(unii).

O seara placuta!

| AnOn1mUsss a răspuns (pentru ahlrh):

Vrei sa spui obsedati

| ahlrh a răspuns (pentru AnOn1mUsss):

Întocmai! happy
Știu de unde am plecat când am venit pe site-ul acesta.
Îmi este rușine când îmi citesc răspunsurile vechi... păcat că nu pot să editez fiecare răspuns, cred că în final voi șterge contul.

| BLURREDLINES explică:

@ Doar intrebam happy nu trebuie sa ma injurati laughing

| Humphrey a răspuns:

N-ai cum sa pui asemenea joc pe telefon, crede-ma!

1 la mana : E destul de mare
2 la mana : Ai rami pe telefoni sau placa video? laughing)
3 la mana : Nu merge doar pe PC

Bafta!
2 la mana :

| Mooscaneloo_Dank_1988 a răspuns (pentru Humphrey):

"1 la mana : E destul de mare "
neadevarat, 1.5/2GB e nimic, mai ales cand sunt telefoane cu cate 128 GB poate mai mult.
"2 la mana : Ai rami pe telefoni sau placa video? laughing) "
Da, un telefon are atat rami cat si placa video, nu extrem de performanta dar are.
"3 la mana : Nu merge doar pe PC "
https://metin2-mobile.com/

Bafta!
2 la mana :

| Zoet a răspuns:

Buna!laughing
Si mie imi place muult metin2, si l-as baga si pe telefon si in cap sa ma joc, oriundelaughing
Dar nu cred ca se poate baga pe telefon, pentru ca iti trebuie net ( fara net jocul asta nu merge), iti trebuie sa iei itemele sa le pui. Cum le iei cu butoanele?laughing Aici depinde si de telefonwinking
Acum, nu stiu!
Dar cam asta cred euhappy
Sper ca ti-am fost de folos!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cu siguranta nulaughing...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu merge pentru ca telefonul nu il poate porni
in plus telefonul nu are net

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Merge pe tablete pc

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu pentru ca jocul este prea mare deci nu incape pe telefon si este facut numai pentru PC

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Merge nu-i lua in seama pe prostii care nu stiu.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hey iti raspund ca dalaughing acuma in 2013-2014 se poate pune metin2 pe mobile

| AllexTheWolf a răspuns:

El doar intreba desteptilor, asta nu inseamna ca trebuie sa-l injurati, si daca se poate baga pe telefon nu se baga aceeasi versiune pentru pc. Acum nu stiu daca se poate, da as vreawinking un weekend nu prea imi ajung ca sa joc metin laughing

| Dreacu a răspuns:

Ce saracie esti laughing lol ca merge daca ai telefon smecher am telefon cu wii fi si cu dala de internet oriunde fara sa platesti cu touchscreen fa nu vezi ce fata ai laughing sugi

| An4r3y a răspuns (pentru Dreacu):

Noob de puti ma

| Dreacu a răspuns (pentru An4r3y):

Cokil facut din **** laughing ce aveti ma toti cu noob,,,, lol ce copii :\

| GameMaster a răspuns:

Auzi laughing pe telefon.Te-ai uitat vreodata la metin2 ce format are cum sa incapoa pe telefon laughing

| Aktra a răspuns:

Ma-ntreb a auzit vreunul dintre voi de MicroSD de 16GB? Sau cel putin acum (2014 nu stiu cand a fost pusa intrebarea) sunt telefoane\tablete care pot fi mai performante decat unele calculatoare? Pe bune, multi dintre voi (nu toti) nu cred ca au mai mult de 9 ani, in primul rand cum vorbesc, citez laughing "Cokil facut din **** laughing ce aveti ma toti cu noob,,,, lol ce copii :\" LOL

| vally1234 a răspuns:

Nu nu poti telefonul n-are destule,, imbunatatiri'' pentru jocuri de genu asta.

| AlexBest13 a răspuns:

Nare cum laughing

| agent0007 a răspuns:

Ahh ma sunteti idiotic cu ramul si cu placa video tongue si cu netu te poti conecta prin wifi
si raspuns pentru cei ce vor sa stea pe calculator tot timpul sa inventat windows 7 sau 8 sau orice program ce poate rula pe calculator poti pune pe un telefon cu tuchscren happy

| XGameRR96 a răspuns:

Atatea raspunsuri negative :-)
Metin2 se poate baga pe telefon! ( si nu cu team viewer...asta nu inseamna sa-l bagi in telefon)
1: il poti baga direct ca pe pc pe o tableta cu sistem de operare windows (xp 7 sau 8)
2: chiar si pe android se poate baga daca va duce capul. sunt destule emulatoare pentru android. faceti un virtual machine pe calculator unde instalati un windows. mai faceti un virtual machine ce serveste ca hard ( unde bagi metinul ). si le pui pe telefon. apoi doar rulezi virtual machinurile in emulator ( nu e asa usor cum pare...e mult de munca dar daca verti neaparat si aveti telefon/tableta buna puteti face si asta ).

| xCodry a răspuns:

Nu se poate? ia priviti aici :) : http://www.youtube.com/watch?v=dm_CkTa11ok

| PinkZumm a răspuns:

Buna.Imi pare rau sa te dezamagesc dar Metin2 nu se poate baga pe telefonlaughing

| An4r3y a răspuns:

Bai regele pli ma doaren cur de telefonul tau si da ar fi fain sa se faca oo versiune da nu online

| Gosav_Cosmin_1997 a răspuns:

Uite aici un live unde are link in descriere, de unde poti descarca jocul, metin2 Pe telefon.
https://www.youtube.com/watch?v=mnqrpjrKBpw

| sebyno1 a răspuns:

In cazul in care esti baiat: ''Frate merge pe telefon dar depinde si ce fel de exemplu eu am galaxy s4 si cu ajutorul programului Team Viewer poti sa joci da trebuie sa ai pc-u aprins!

| Cislariu_Vlad_1996 a răspuns:

Are cum.
1: Trebuie telefon cu platforma android minim 2. 2 ( De preferinta HTC)
2 : Trebuie sa ai instalat Team View
3 : Lasi pc deschis cu Team View si cu Metinul pornit
4 : Iei datele de la Team View si te conectezi la pc de pe telefon
5 : Te jociii. :)

( Eu pescuiam pe www.metin2.us in ora de romana. :)) )

| StefanZee a răspuns:

Bai oamenilor lasativa de metin ca o sa deveniti obsedati!
Acuma vreti si pe telefon.

| KlausX a răspuns:

Si pe iPad Mergewinking

| Lacatusu_Stefan_Gabriel_2000 a răspuns:

Acum ca suntem in 2017 de ce nu! Pana si World of Warcraft a fost facut pe telefon cu numele order & chaos 2 are mai mult de 2 gb memorie eu cel putin il joc ca sunt smecher. Asa ca si metin2 ar putea fi facut pe telefon.

| robuu a răspuns:

Se poate juca metin2 si pe telefon... nu e necesar sa descarci jocul, trebuie doar un program cu care te conectezi de la distanta cu pc, trebuie instalat si pe pc si pe smarphon, ipad etc... asa poti intra in pc si sa te joci. Dar nu se pot face prea multe lucruri decat sa controlezi
Shopul, sa vb cu prieteni etc. nu e acelasi lucru, adica depinde si de ce telefon aveti de exemplu eu joc cu galaxy s3 si merge destul de bine ...cu unul mai mic e f greu cel mai bine e pe ipad si va trebuie internet.adika. eu stau in Italia si anumite lucruri pot sa-mi le permit de exemplu sa dau 500 euro pe un telefon eu tiam.zis decat cum trebuie facuthappy acuma depinde de disponibilitatea fiecaruia daca vreti mai multe informati cautati-ma pe facebook numele:Robu MIhai si va voi ajuta in caz ca aveti probleme
si scuzati erorile gramaticale dar scriu de pe tel.:*

CRED CA VA FI DE FOLOS LA MULTI. Metoda asta se foloseste de mult pe server italian

| Turcii a răspuns:

Nu mai vorbiti aiurea de performante! Note 3 cu 3gb ram e mai bun la jocuri ca multe pc-uri. Metin2Rextor va deschide o aplicatie de gen.