| Ţepeşu a întrebat:

HotNews: In Romania e atat de frig incat manelistii se incheie la toti nasturii de la camasa!

11 răspunsuri:
| Bogdanux a răspuns:

HotNews: In Romania e atat de frig incat meltencele isi baga toate suncile pe sub haine ca sa le tina de cald.

| Kazimir a răspuns:

HotNews: m-am bășit.

| DaVà a răspuns:

HotNews:E atat de frig incat pitipoancele se pozeaza in oglinda cu chestia aia de dat zapada si gheata de pe parbrize.

| NoChanceForUs a răspuns:

Prima întrebare de la T/A care mă face să râd după o lungă perioadă de doliu.laughing

| MâţulMov a răspuns:

Aveti grija cu Hotnews-urile astea ca poate incalziti Romania si nu vom mai vedea manelisti cu nasturii de la camasa incheiati.

| ɔɐıɔ a răspuns:

IMPOSSIBRU...nu se poate asa ceva, vine revolutiaaa

| MyObsessionStaPeContulAstaOLuna a răspuns:

Apocalipsaa!laughing

| dαɴЗ a răspuns:

Fani Justin Biberon, de ce nu vă omorâți singuri? Apropo, cât de întrebare, ce să mai zic.

| XxLuNeTisTuLxX a răspuns:

Cred ca si cravata de aur a lor le ingheata

| Butnarasu_Andrei_1985 a răspuns:

Fraza de mai sus este furata de pe site-ul butnaraski.ro, fapt ce poate fi dovedit. Va rog sa indepartati materialul de mai sus in cel mai scurt timp posibil, pentru a putea gestiona aceasta situatie pe cale amiabila.

http://butnaraski.ro/10-romanian-winter-facts/

Mai multe bancuri: http://www.mioritice.com/banc/38778/#ixzz1m9mEo1Zo

| Ţepeşu explică (pentru Butnarasu_Andrei_1985):

Mi-a zis-o un prieten şi zău că nu ştiam de mioritice.