| LaughingKarima a întrebat:

Https://www.youtube.com/watch?v=pCxROBAeHNU
Sunt suparata, deci, make me smile people! Hurry up!

32 răspunsuri:
| RainmakerX a răspuns:

Uita-te la ce raspunsuri mi-au dat aia la oracol...am ras. :)

https://www.youtube.com/watch?v=sYqR_zEo2nw

| LaughingKarima explică (pentru RainmakerX):

Le-am vazut si nu ma ajuta, scuze sad

| KamaSutra a răspuns:

Dar de ce esti suparata? crying

| LaughingKarima explică (pentru KamaSutra):

Pentru ca m-am certat cu prietenul :/

| KamaSutra a răspuns (pentru LaughingKarima):

Vai sad
Vorbiti si impacati-va big grin
Nu lasati o mica cearta sa va strice relatia...sau...nu e o mica cearta?

| LaughingKarima explică (pentru KamaSutra):

O mica cearta, dar na, ce sa si faci, mai trebuie si din astea

| KamaSutra a răspuns (pentru LaughingKarima):

Normal, sa va intareasca dragostea
Sigur va impacati happywinking

| LaughingKarima explică (pentru KamaSutra):

Ne impacam sigur, nu imi las eu baiatul de curand sa plece de langa mine, asa, de capul lui laughing

| KamaSutra a răspuns (pentru LaughingKarima):

Asa fato, tine-l sub papuc laughing)

| KamaSutra a răspuns (pentru LaughingKarima):

rolling on the floor o sa-l sperii dar in acelasi timp o sa-i placa sa te vada asa*mrrr* laughing

| KamaSutra a răspuns (pentru LaughingKarima):

Parca il si vad cum se aseaza like a puppy in fata ta rolling on the floor

| LaughingKarima explică (pentru KamaSutra):

Nu pot sa cred ca tocmai mi-am imaginat asa ceva laughing)

| KamaSutra a răspuns (pentru LaughingKarima):

Eeee, you little crazy laughing)
Mai ales with those melons rolling on the floor)
o sa fie your slave laughing

| LaughingKarima explică (pentru KamaSutra):

Ma faci sa imi imaginez lucruri ciudate deci taci femeie rolling on the floor))

| KamaSutra a răspuns (pentru LaughingKarima):

Ciudate? rolling on the floor)
De ce? Stiu ca-ti plaace smugsmugsmug

| LaughingKarima explică (pentru KamaSutra):

Tu esti vreun soi de dracusor din ala pervers, unde mi-am pus oare apa aia sfintita laughing

| KamaSutra a răspuns (pentru LaughingKarima):

Ispitesc oamenii la fapte necurate laughing Apa sfintita nu are efect la mine, nu ma poti opri laughing
Numai gandeste-te la o noapte fierrrbinte rolling on the floor sau si o zi fierrrrbinte, de ce nu? Ohappy

| LaughingKarima explică (pentru KamaSutra):

Nici cu sare nu merge la tine? intreb din pura curiozitate *tati, pune sare in jurul casei, mai repede*
laughing nu, nu, mersi, imi place sa ma gandesc doar la carti si muzica, nimic fierbinte laughing)

| KamaSutra a răspuns (pentru LaughingKarima):

Pai daca e pe-asa, ati putea canta in timp ce ______cititi, da asta voiam sa spun laughing) sau ati putea citi in timp ce fredonati ceva smugsmug
Hai spune ca nu-ti surade :devil)

| LaughingKarima explică (pentru KamaSutra):

Ingeras cu coarne ce esti laughing) lasa, mai bine sa nu imi surada laughing

| syd2 a răspuns:

De ce esti suparata? Eu is suparat foarte si nu pot sa fac nimic cu asta tongue, adica da vreau ca unii sa moara dar nu mor intelegi puppy dog eyes

| LaughingKarima explică (pentru syd2):

Imi e tot mai greu sa fac fata idiotiilor si nesuferitiilor :/
te inteleg perfect, chiar te inteleg puppy dog eyes

| syd2 a răspuns (pentru LaughingKarima):

De exemplu acest lifedrain care imi este coleg de clasa, da la toti barfe neadevarate despre mine ce ar trebui sa fac, deja multi ma urasc din cauza asta.

| FABULOSUL6000 a răspuns (pentru syd2):

Stai linistit, te uram si dispretuiam tot asa si inainte sa spuna el ceva.

| syd2 a răspuns (pentru FABULOSUL6000):

"m"? - laughing crezi ca, cuiva ii pasa? stai linistit fablousule.

| L1feDRAIN a răspuns:

I kiss you.

Are you now happy?
I think YES!

| IncredibleJoker67 a răspuns:

Ce ii zice o bucata de paine celelaltei jumatati?
Cf
laughing laughing rolling on the floor mor laughing