| anonim_4396 a întrebat:

Ia gata ma...ce, suntem copii mici? Gata cu maimutareala si sa trecem la lucruri serioase. Mai avem 5 ani? *mamiii, adu-mi cutia cu suc!* Ia uite ma la ei.laughing
Deci, daca:

Ai fi blocat cu iubirea vietii tale intr-o padure si ea, (intrebare pentru baieti) s-ar lovi la picior si nu ar mai putea merge, ce ai face? Si pentru fete, Daca iubirea vietii tale ar lesina, ce ai face?

Ai ucide un om, cum ai masca crima?

Ai rapi-o pe AiranMeidan, ce i-ai face? dar pe Depress, sau Doub, sau Sweety...aaa, sau pe mine?

Ai vedea un catel ce se zbate intre viata si moarte ce ai face?

Ai fi indragostit(a) de o fata/baiat, si el/ea ar fi mai mic decat tine, ai astepta cativa ani ca sa fiti impreuna? Argumentati.

Ai fi pus sa alegi intre cioco alba si cioco neagra, ce ai alege?

Am pus mai multe intrebari legate de tema iubirii ca vad ca toti sunteti cu capul printre norisori, mai nebunilor.

64 răspunsuri:
| Doub a răspuns:

1. L-as pupa pe frunte si i-as pune o floricica pe piept.love struck Saauuthinking L-as resuscita.
2. L-as ingropa in ciocolata. HEHEHEHEHE.
3. M-as rapi pe mine.
Mrrrr.
V-as rapi pe toate. Sa stam de vorba.^_^
4. Cuuutuuuu. T_T L-as ajuta.blushing
5. Nu. Indiferent cat o sa creasca tot o sa fie mai mic ca mine.straight face
6. Pfff.thinking
Greu.blushing
AMBELE.smugsmug

| anonim_4396 explică (pentru Doub):

Bine, sa stam de vorba. Despre ce sa vorbim?

| Doub a răspuns (pentru anonim_4396):

Despre ce vrei tu.happy

| AirănMeidăn a răspuns:

1. atac de panica
2. pai in primul rand as purta manusi cand comit crima, iar in al doilea, in caz ca totusi las amprente pe ceva, as arunca obiectele alea in apa
3. oh vai ce mi-as face daca m-as rapi
RAPE TIME
4. atac de panica din nou
5. ce inseamna sa te indragostesti nu inteleg intrebarea scuze
6. depinde de care
adica daca e una neagra dintr-aia la un leu si una alba milka, aleg milka
dar daca ambele sunt milka aleg neagra
niciodata nu poti stii ce iti rezerva viata, trebuie sa fii mereu pregatit cu o solutie

| anonim_4396 explică (pentru AirănMeidăn):

Da. ce-ti rezerva viata..cioco neagra sau cioco alba. Ce viata frumasa...

| AirănMeidăn a răspuns (pentru anonim_4396):

Pai e bine mereu sa fii pregatit pentru orice situatie

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Ai mila!

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Cum sa-ti fac eu rau...mai ales cand ai palaria aia..glumesc!

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Apropo, acum am observat imaginea ta de la avatar.Incepem sa semanam...mai mult.

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Doar din vina ta am pus-o. laughing

| MskDesign a răspuns:

Ca de obicei, intrebari si raspunsuri idioate la aceasta rubrica! Stati linistiti! Va aduc eu pe drumul cel bun!

| anonim_4396 explică (pentru MskDesign):

Uite unde era luminatul.

| MskDesign a răspuns (pentru anonim_4396):

Luminat sau nu, dar macar imi folosesc materia cenusie ca sa nu imi pun un username de tipul DaisukiFuc.kingKillYou sau sa postez toate tampeniile de care sunteti voi capabili.In rest, aveti toate complimentele mele!

| anonim_4396 explică (pentru MskDesign):

Ma dar ti-am cerut noi parerea? Nu-ti convine, valea.

| MskDesign a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu trebuie sa-mi ceara nimeni parerea, sunt capabil sa mi-o exprim de unul singur, doar ca imi pari penibile postarile voastre.Acum trebuie sa ma relaxez si sa mor de ras. laughing
Apropo de vale! Care vale? Aceea a marului?

| xXsweetgirl99Xx a răspuns:

1. "Ai fi blocat intr-o pădure"-Cum să te blochezi intr-o pădure? Nu are ușă ca sa te încuie cineva acolo...
2. Nu aș ucide un om
3. Am sta de vorbă
4. Aș cere ajutor
5. Nu
6. Ambele, cu cat mai mult, cu atât mai bine!

| Croampa a răspuns:

1. As duce-o in spate
2. Facut, trecut devil
3. De sa o rapesc pe iubi mea( Depress) love struck
4. Direct secure in cap. laughing
5. Nu, mie imi plac doar fetele mai mari. big grin
6. Mie nu-mi place negra, sunt rasist. laughing

| anonim_4396 explică (pentru Croampa):

Ei,bine, eu nu pot fi "iubi ta" ca eu am un "iubi meu".
Ce ciudat suna worried

| Croampa a răspuns (pentru anonim_4396):

Da, stiu ca ai un iubi tau, pe mine! kiss love struck

| anonim_4396 explică (pentru Croampa):

Pe dracu. Nici de cum pe tine.

| Croampa a răspuns (pentru anonim_4396):

Iubi, nu vorbi urat! love struck

| anonim_4396 explică (pentru Croampa):

Moooori.

| Croampa a răspuns (pentru anonim_4396):

Asa e, mor de la dragostea care ti-o port! love struck
Iubirea mea! love struck kiss

| anonim_4396 explică (pentru Croampa):

Du-te si impuscate.

| Croampa a răspuns (pentru anonim_4396):

As vrea, dar tu esti singurul motiv pentru care n-o fac! love struck
kiss love struck

| anonim_4396 explică (pentru Croampa):

crying

| Croampa a răspuns (pentru anonim_4396):

Si eu te iubesc! love struck

Răspuns utilizator avertizat
| LaughingKarima a răspuns:

1."Mi-a facut placere sa te cunosc"
2.Imi dau cu ceva in cap, imi curge mult sange insa nu indeajuns sa mor, lesin, vine politia si vede ca unul e mort iar altul ranit, si uite asa se va crede ca si eu sunt victima, daca am noroc ma fac si cu o amnezie si chiar ca am scapat tongue
3.Nu se face
4.Cred ca l-as ajuta, insa eu sunt cam alergica la tot neamul lui, dar nu conteaza
5. Dragostea nu are varsta insa nu cred ca as astepta. In timpul acelor ani, eventual o sa imi placa si de altii si decat sa astept pentru cineva care poate se va dovedii ca nu e bun pentru mine, mai bine merg inainte si imi caut pe cineva pe care nu trebuie sa il astept.
6.Niciuna pentru ca sunt alergica la ciocolata

| anonim_4396 explică (pentru LaughingKarima):

Nu sunt mare mancatoare de ciocolata.
Poti sa-i dai portia mea lui Doub laughing

| TiberiuFasole a răspuns:

Serios acum: Deci:
1.I-as fura telefonul( bineinteles ca sa sun la salvare).
2.Sincer as plange mult, si in timpul asta ar venii politia, sau, m-a bat singur, si asa... stai sa vezi idee:
Nu o sa creada politia ca sunt eu, ucigasul nu s-ar lovii pe el insusi.
3. Pe Airon i-as pune muzica ca o apa cristalina, pe depress... nimic, as tine-o, doub la fel, sweety la fel, pe tine te-as lasa fara sa te uiti la anime-uri.
4. Clar, nu e gluma, as chema niste ajutoare, daca e lume multa, daca nu as duce catelul unde ar fi lume multa, sau... as chema pisica mea sa facem petrecere ca a murit inca un caine.
5. Matematic, nu, fiindca o sa fie tot la fel de mica, fata de mine, dar logic da, am varsta prea mica pentru iubita, sauuu, i-as da o ciocolata si i-as zice ca mai am si ne-am casatorii.
6.100% neagra, nu pot intelege cum va place ciocolata alba, eventual "sosul" din el.

Apropo, la prima parte eram serios, la a doua am glumit, dar la ultima am fost serios de tot, nu-mi place.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

1. Evident ca as lua-o in brate doar sunt barbat.
2. I-as da foc cadavrului.
3. Mi-ar placea sa o enervez pe AirănMeidăn cu dragalasenie.Probabil i-as spune ca o iubesc pana s-ar sinucide.
Pe Depress...nu i-as zice nimic ca se supara repede.
Pe SweetGirl as intreba-o despre relatia amoroasa dintre ea si GreyN.
Iar pe tine te-as saruta dar mai intai ti-as arunca drujba.
4. Nu stiu sa fac respiratie gura la bot asa ca l-as duce la cel mai apropiat veterinar.
5. Da. Daca intr-adevar as fi indragostit bineinteles ca as face-o.
6. Cioco neagra.
(Mda, cele mai multe erau pentru mine, evident)
Acum tu.

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Pai ce ai cu drujba mea? Decio ai vrea sa ma saruti... am si cutite la spate. straight face
Eu....stai putin ca fac si eu

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Uite, raspund si eu.
1. Probabil i-as face respiratie gura la gura, dar stai putin ca nu se ineaca, deci as chema salvarea.
2. as da vina pe croampa
3. Pe fete le-as indopa cu cioco pana mi-ar da poze cu ele.
4.Normal...adica, daca iubesti, ai merge si pana in iad dupa persoana respectiva.
5.Hmmm...cred ca neagra. thinking

ia stai putin, ca acum am realizat. Dupa ce ca l-ai ucis pe Tedi, mai spui si ca am pus intrebarile pentru tine.

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Nu eu l-am ucis, tu ai facut-o...pentru mine.Nu statea el in calea fericirii noastre?

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Pai incepuse sa te placa...dar acum o sa te bantuie. O sa iau amprentele de pe foarfeca, pe tine de mana si o sa vad daca se aseamana. Daca esti vinovat...te incui intr-o camera plina cu ursuleti.

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Nu mai bine intr-o camera cu tine? big grin

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Bine...daca tu vrei varianta cea grea.
O sa te incui intr-o camera cu mine si cu o drujba. Ce frumos o sa fie. Deci recunosti ca l-ai omorat...

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Nu l-am omorat eu! Poate chiar s-a sinucis, eu stiu, poate ca se simtea dat la o parte...nu ma omori!

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Ok...nu te omor, dar nu scapi de camera cu ursuleti. Vreau eu sa te incui acolo. poate te transformi in ursulet

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Ok, daca tie iti plac ursuletii atunci transforma-ma.

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Tu esti vrajitorul nu eu... dar imi plac pisicii

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

De fapt sunt palarier...nebun. big grin

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Si daca iti fur palaria...ce-mi faci?

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Iti fur drujba.

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Eh...omor eu si cu altceva. Tu palaria nu o mai vezi. *Ii fura palaria* laughing

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

*Scoate ca de nicaieri o palarie identica si si-o pune pe cap*
Mereu am rezerve.

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

*Daisuki scoate droguri...Freaak cade ametit. Ea e la capul lui. Ii ia palaria, si toaaaate palariile posibile, pe scurt, il jefuieste. Freaak se trezeste. O vede fugind. * Ia..sa vad ce palarie mai scoti acum.

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

*Freaak gaseste drogurile pe jos.Le consuma si cu isi imagineaza ca are o palarie pe cap.*
Mdaaa, n-am stiut ce sa-ti mai raspund.Palaria e a ta.

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Hmmmmm...nu e tare daca renunti asa usor...trebuia sa te lupti pentru palarie.

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Cu tine nu prea pot.Esti prea inteligenta pentru mine.

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Facem un turnir? laughing

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Dar eu nu ma supar repede.

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Atunci mi-am facut eu o parere gresita despre tine.Sorry.

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Bine happy

| Anonima0000000000 a răspuns:

Viol,Viol,Viol

Răspuns utilizator avertizat
| Claudia100 a răspuns:

1.Mas duce dupa ajutor.
2.Mas duce la politie sa ma predau.
3.Pe nici una.
4.Las ajuta.
5.Mas desparti de el.
6.Ciocolata neagra.