| anonim_4396 a întrebat:

Ia raspundeti:
1. Te-ai imbatat vreodata?
2. Care e ultima injuratura/jignire pe care ai spus-o
3. Cati ani face Ceausescu maine?
4. Cum ai reactiona daca l-ai vedea pe unu' de aici dezbracat in baie O.o intrebarea e pe cine O.O
5. A intrat vreodata cineva peste tine in baie?
6. Langa cine vrei sa mori cand ti-o fi de murit?
7. Ce ai mancat aseara? (nu stiu ce am cu intrebarea asta thinking )
8. De ce atunci cand 2 fete dorm in acelasi pat, nu e ciudat, dar cand dorm 2 baieti e. thinking Inca am atat de multe de descoperit.
9. Cum erai pe la 12 ani?
10. Cum esti acum?
11. M-am ars cu fierul de calcat. Cu ce sa dau sa nu ma mai doara?

52 răspunsuri:
| LoveSleep a răspuns:

1. Dă
2. Ți mm.
3. Ceaușescu hai la noi, dă-te **** și "oloi".
4. L-aș întreba dacă a tras apa după ce s-a căcat.
5. Am făcut un gangbang după.
6. Lângă o farfurie de sarmale.
7. Carrrne.
8. Fetele sunt mai apropiate -_-
9. Tânăr și neliniștit.
10. Binișor.
11. Dă să scuip. Adică pup.

| anonim_4396 explică (pentru LoveSleep):

Saliva ta vindeva? Am o rana si pe picior.

| Doub a răspuns:

1. Nu, nici nu am sa fac asta vreodata, desi nu mai aveam foarte mult.thinking
2. "Baga-mi-as piulita in tine de calculator tampit."
4. blushingsmug">.
5. Aham.
6. Ciocolata.
7. Snitele.
8. Mie nu mi se pare.thinking
9. Ca un copil de 12 ani.
10. Jmek.
11. Crema de galbenele.

| anonim_4396 explică (pentru Doub):

Frumos vorbesti pentru o fata care se mai minte ca e si religioasa. nu am ce zice rolling on the floor

| Doub a răspuns (pentru anonim_4396):

Pai nu am injurat.thinking

| anonim_4396 explică (pentru Doub):

Si bagamias ce vrea sa fie? crezi ca doar ce urmeaza dupa el e injuratura? nu se poate sa fii atat de naiba laughing. pentru o fata vorbesti FOARTE URAT. 2 dupa ceafa meriti

| Doub a răspuns (pentru anonim_4396):

"BĂGÁ, bag, vb. I. 1. Tranz. și refl. A face să intre sau a intra undeva; a (se) introduce, a (se) vârî, a intra2.". Eu ma refeream la sensul propriu, nu metaforic. Pffff.

| anonim_4396 explică (pentru Doub):

Naiva"

| DarthRevan a răspuns (pentru anonim_4396):

,,Rational arguments don't usually work on religious people. Otherwise there would be no religious people"

| AirănMeidăn a răspuns:

1 da
2 "pari frustrata"
3 minus 7 ani
4 rape time
5 nu, ha
6 "nu-l cunosti" hahaha
7 nimic
8 gayyyyyy
9 vindeam droguri pe strazile hollywood-ului sau le duceam pe rio grande, nu ca voi, copii fara viata
10 cum ma vezi
11 cu fierul de calcat

| anonim_4396 explică (pentru AirănMeidăn):

Sa vezi ce fier iti dau eu tie, ca mi s-a luat si pielea.

| SergiuBoss11 a răspuns:

1 Nu
2 Nu injur... daca cineva ma supara, pur si simplu il ucid
3Nu stiu, dar au trecut peste 25 de ani de cand l-am omorat.
4.SinceR? i-as da foc cu flamethrower-ullaughingdaca e unul, iar daca e unathinking si nu se supune fanteziilor mele, de asemenea ii dau foc cu flamethrower-ul!
5 thinking da, dar nu vreau sa-mi amintesc intamplarea asta
6.Singur.
7 oreolaughing
8.adesea dorm si baietii in acelasi pat, cand sunt intr-o excursie si n-au bani sa plateasca o camera decenta, daca sunt disponibile mai multe paturi si ei dorm tot intr-unul, e dubios
9.Plictisit
10Plictisit
11.Cu mistria.

| anonim_4396 explică (pentru SergiuBoss11):

Cu mistria? O.O

| Copac13 a răspuns:

1:da la 5 ani(gluma)
2:le-am aratat degetul ala frumos la unele care mau injurat ca le-am spus sa lase tagara
3:123
4:oooooooooo m-as bucura nu spun care da o fata
5:nu ca inchid usa
6:nu stiu sotia
7:cred ca pizza
8:daca sunt baieti care nu sunt rude (gaaaaaaaaaaaaaay) si daca sunt fete nu stiu
9:la fel de tampit si de nebun
10:tampit si nebun
11:cu miere

| TiberiuFasole a răspuns:

1.Nu.
2.Naiba.
3.Daca te referi de cand a murit, 11 ani. Si cateva zile, dar m-ai intrebat doar de ani.
4.OMG, tu ai vazut baia baietiilor? Daca as merge acolo si as vedea doar atat as face 100 de rugaciuni ca multumire.
5.Nu.
6.Familia, inclusiv motanul, nu stiu, mi se pare nedrept, motanul sa moara fara sa stie macar, el n-are nici o treaba cu apocalipsa(ba ce prost sunt, am citit prima data ca te refereai la apocalipsa, dar lasa asa).
7.Mazare, bai sora/frate, am mancat 1KG de mazare, in 2 zile( azi si ieri).
8. Fetele dorm, dar baietii se ucid. Acum pe bune, fetele sunt obisnuite cu asta, dar baietii direct:
BATAIE! BATAITA!
9. Aveam un talent la cantat, frate, ziceai ca-s Smiley( da, imi place Smiley, no gay). Acum il mai am inca.
10.Al nai... de fapt stii ce, nu injur in mesajul asta. Al mamaligii de racit.
11.Ba, tatal meu e medic( primar, ba ce mai mai laud), si asa mai am vazut eu ca facea:
1.Stii ca doare daca pui apa, nu? Ei bine, pui foarte putina, dar dintr-o sticla speciala, stii ca sunt niste sticle speciale, nu? Daca n-ai, am impresia ca ar merge cu o din aia de calcat, de apa, ca parfumul dar cu apa( sticla din aia, imi scapa acum numele ei).
2.Acum, aici e suplimentar, daca vrei sa treaca mai incet dar sa te doara mai putin. Iti pui poate un leocoplast, ca asa caldura cu frig, neeeeaaa( cam sa zicem 30 de minute, sa zicem, daca te doare rau, daca nu, merg si 5 minute).
3.Ca sa treaca definitiv si semnul, daca ai bluza cu manica lunga, ti-o schimbi in alta cu manica scurta, ca sa poata "respira" durerea.

| anonim_4396 explică (pentru TiberiuFasole):

Auzi...mi-a si trevut pana am citit.
De ce "frate/sora"?

| AirănMeidăn a răspuns (pentru TiberiuFasole):

http://i.imgur.com/TnKA08v.png
cred ca se zice no homo, dar te las pe tine sa decizi

| TiberiuFasole a răspuns (pentru anonim_4396):

Esti fata?
Esti baiat?
Nimeni nu stie. Stim doar ca INGHETATA VA CUCERII LUMEA!
Partea II in 2016. Oare inghetata va cucerii lumea?
Doar la Cinema.

| TiberiuFasole a răspuns (pentru AirănMeidăn):

FORZA Miner!

| anonim_4396 explică (pentru TiberiuFasole):

Pai tu ce crezi ca sunt

| TiberiuFasole a răspuns (pentru anonim_4396):

Fata?

| anonim_4396 explică (pentru TiberiuFasole):

E pai vezi ma ca stii.

| TiberiuFasole a răspuns (pentru anonim_4396):

De curiozitate:
1.Esti credincioasa?
2.Iti plac X-urile?

| anonim_4396 explică (pentru TiberiuFasole):

Sunt credincioasa, dar nici chiar asa ca altii.
Logic ca-mi plac

| Pricked a răspuns (pentru TiberiuFasole):

tu estii cel mai amuzant de aici

| TiberiuFasole a răspuns (pentru Pricked):

Multumesc.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

1, nu

2, tu-ti ceapa matii

3, nu ma doare

5, da. de rusine nu am putut iesi pentru 40 de minute dupa laughing

6, nevasta si puradei

7, piept de pui facut la gratar

8, Nu stiu dar asa e si pentru mine. daca vad 2 fete in pat deja am fantezii care nu se spun minorilor ca tine, dar sa vad 2 baieti e ciudat.

9. cine isi mai aminteste

10. laughing inca nu imi amintesc

11, sunt diferinte unguente pentru arsuri care te pot ajuta. daca nu, o livitura zdravana la cap si iti va trece arsura. te va durea mai mult capul laughing

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Nuuu, ca azi m-a durut capul.
Ce imaginatie bogata ai. laughing

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Mi s-a mai zis blushing

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Imi si imaginez ce fantezii ai tu. Monopoli, sa inteleg nu? Ba ce stiu.

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Da da Monopoli. ca tot vorbeam de monopoli pe dezbracatelea zilele trecute rolling on the floor

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Pai vezi ma... mintea mea de minora stie. laughing

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Te zic lui tactu rolling on the floor))))))))))))))))))))))))). daca numai intri 2 luni macar stiu de ce

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Nu te crede. are incredere in mine. tongue

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Tot iti da 2 dupa ceafa daca ii arat ce chestii spui aici. mai ales cu te dai la baieti impreuna cu doub. rolling on the floor

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Ce fac eu? Cand m-am mai dat eu la cineva?

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

don't tell anyone nu te da de gol. mi-a zis mie o pasarica " ca asa facu tu cu multi. [-)

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Cine stie ce ai auzit tu. Io-s pe treaba mea, nu...laughing

| LoveSleep a răspuns (pentru anonim_4396):

Am și eu salivă destulă.
Hai cu piciorul.

| anonim_4396 explică (pentru LoveSleep):

Ba stai...sa clarificam ceva. Eu ma refer la partea de jos a gleznei, sper ca si tu, ca dupa iar ma ia Sweety cu teoriile ei.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

1)oarecum.
2)" Faptul ca tu nu ai incetat nu ai facut altceva decat sa arati ca esti cretin.
Si pe de alta parte mai esti si prost ca te uiti ca idiotul la mine.
Data viitoare te calc pe cap. "
3) A murit in '89 deci...
4)A,nu. Eu nu intru in baie pana nu ciocan.
5)Dap straight face.
Dar noroc ca eram imbracata.
6)Sotul si copiii.
7)Omleta.
8)Habar am.
9)Scunda,extrem de slaba si tunsa baieteste... cam pana in ultimi 2 ani + ca eram si foarte vorbareata.
10)Mai inalta, slaba, cu parul mai lung un pic de umeri si nu vorbareata.
11)Crema de galbenele sau daca ai apa termala pe acasa (vezi sa nu fie oxigenata ca mori de durere).
Sau...Era la farmacie un spray pentru arsuri thinking Cam in jur de 11 lei.

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Vad eu cu ce dau

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

1. Da, la 8 ani.
2. A fost o reacție jignitoare I don't want to see
3. Nu știu.
4. Nu știu pe cine dar sigur aș râde.
5. Din fericire, nu.
6. Vreau să mor singură.
7. Cereale cu lapte...pe bune.
8. Da' ce-are?
9. Proastă și urâtă.
10. La fel.
11. Nu știu.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

1) Am înghiţit spirt din greşeală. :c
2) "Andrei e un şpanchi plecat la cerşit în Florenţa şi dat afară din casă de tipe după ce se aruncă de la balcon când dă Dinamo gol."
3) Întrebarea e ce îi vor face viermii şi bacteriile cadou.
4) Aş închide uşa. Cu lacătul.
5) Da, mai mulţi. Dar n-au mai îndrăznit o a doua oară.
6) Pentru mine ar fi o onoare dacă i-aş ocupa locul Zombalaucăi. Sigur e lângă un blond. :3
7) Cartofi prăjiţi.
8) Pentru că fetele-s mai jmechere şi băieţii par gay orice ar face.
9) Fără dinţi.
10) Cu dinţi.
11) Mai arde-te, aşa va trece.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

1.Iarba este stăpâna lumii.
2.Sunt răcit.
3.Mă albastru de la pasăre.
4.Pă-i, cred că l-aș viola. Pe oricine.
5. Cerul e roșu.
6.Murdăria e sexy.
7.Sufletele morților.
8.Gravid.
9.Mult mai mișto ca acum.
10.Destul de jalnic.
11. Taie-ți membrele și capul cu drujba.

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Pai ce-am...stric drujba

| Anonima0000000000 a răspuns:

1.Nu
2.ee...p**a
4.Pe tine:**
5.Daa
6.Ionut\
7.Biscutit tedyy
8.Da,stiu la asta m-am gandit si euu
9.acum o lunabig grin eram da...
10. Unicorniaaa
11. Voma de unicornibig grin

Răspuns utilizator avertizat
| Weedier a răspuns:

1. Da, ultima oara de Revelion.
2. " Baga-mi-as chestia in conserva " - bine, n-am zis-o eu, dar m-a invatat-o simpaticul meu verisor, care are 5 ani.
3. Patruzeci si cinci de puscarie.
4. As sari pe el, nu?
5. Normal.
6. Nu vreau sa mor.
7. Nu imi aduc aminte.
8. Noi suntem mai jmechere, d-aia.
9. In clasa a 6-a, mai scunda, mai blonda.
10. La fel de scunda sad, superba, geniala, perfecta.
11. Da sa pupe mama si trece kiss

| CatelusaCuParulCret a răspuns:

1.Nu
2."Esti crescut in ghiveci si udat o data pe luna, dar apoi giveciul a fost folosit ca "jucarie" pentru mama ta.
4.Toti baietii de aici o au cam mica. Le-am mirosit-o.
5.Da.
6.Langa tine
7.Mancare.
8.E normal in ambele cazuri.
9. Tocilara.
10.Tocilara.
11.Pipi.

| anonim_4396 explică (pentru CatelusaCuParulCret):

Nu pipi..nuuuu