| Shiva a întrebat:

Ieri mi-am lut ca insecta de companie o albina.
O cheama Musca, deoarece pana acum am avut numai muste si tantari. Acum e ceva nou am o albina http://myfacewhen.com/i/497.jpeg >: (hai muriti de ciuda)
Chestia e ca nu stiu cu ce sa o hranesc :O3. i-am dat ciocolata, milkshake... pizza, fasole, salata de vinete, si nu manca.

Voi ce insecta de companie aveti? >>:

Răspuns Câştigător
| Gabriela0206 a răspuns:

Eu am un castor big grin. E un castor de treaba. E ascultator, nu musca batranii pe strada (doar copii ii plac), mananca mese la ore fixe (uneori si canapeua din sufragerie, da' nu-i nimic, redecoram casa.) si nu doarme in pat (a costuit un baraj in cada).
E cel mai bun prieten al meu! Il cheama Scote-l-pe-asta-afara-din-casa. E un nume frumos, nu? Stiu, a fost ideea mamei. :X
Ce?! Poftim? Ce spui? Castorul nu e insecta? surprise Ba da, cum sa nu fie?
*Ii acopera urechile lui Scote-l-pe-asta-afara-din-casa*
Nu vorbi asa cand e de fata, isi va da seama ca e adoptat! frustrated

99 răspunsuri:
| DaVà a răspuns:

Dă-i sl***z
roboooooot sodomizat

| ViezurE a răspuns:

Eu am o tenie, nu am insectăsad

| Bujîe a răspuns:

Eu am păduchi.

| Trinitas a răspuns:

Eu am o tenie. Asta vara am gasit-o, abandonata de cainele meu dupa un accident urat. A fost dragoste la prima vedere, de atunci suntem nedespartite.

| TraficantaDePufuletzi a răspuns:

Eu am...*tobe* un şarpe.Îl cheamă Giggels! E super simpatic.Stai să vezi cum l-am găsit:Era o dimineaţă frumoasă de vară (sau mă rog era iarnă şi era o dimineaţă urată) şi mă duceam la şcoală,şi ies din casă şi l-am văzut în faţa casei şi în acea zi nu m-am mai dus nici la şcoală,şi am stat acasă în patură, în timp ce beam nişte Nesquik, iar minunatul Giggels mă muşca de cap (credeam că mă pupă). Sfarşit!

| AlQaeda a răspuns:

Purici si paduchi.

| ReallySomebody a răspuns:

Buna eu am o capusa, care se taraste, cu care a fost dragoste la prima vedere, adica am luat-o de pe strada, de la un caine vagabont care a abandonat-o saraca e minunata ca animal de companie [mori de ciuda]! Sincer nu prea mananca nimic, fiindca tine la silueta ei si nu cumvaa sa se ingrase, pentru asta, o ador! De mancat mananca pui de elefanti si de la girafele mature, le mananca gatul si urechile. De baut bea bere cu 95% alcool si ii place mustarul! Este fana MC donal's si ii place foarte mult cheeseburgerul end saorma witaut ceapablushing, si cand merge la onomasticile caprelor, ii place sa le cumpere cadou o sticla neagra, dar goala, pentru ca continutul il bea ea! Mai merge din cand in cand cu puricele lui Nea Mitica, vecinul nostru din grajdul alaturat! E minunat daca vrei, iti fac un serviciu, dar la schimb dai cevabig grin! o las pe Capushi a mea sa vina sa se joace cu albinitza ta vrei?smugsmug

| GoodGuyOviCONTSUSPENDAT a răspuns:

Dai sange sa bea,iar daca nu merge, pune-o sa se uite la twilight, poate ii trezesti simturi vampirice. happy

| ЩΛIƬIПGFӨЯƬΉΣΣПD a răspuns:

Eu am ca insecta de companie o buburuza pe care o cheama vulpe :>
nici a mea nu manca [-(
i-am dat cozonac, garnitura, tequilla :-", peste, gaini moarte, si nimic!
http://www.myfacewhen.com/354/

| Narcis2007 a răspuns:

Eu am o capusa!

| Cåpåċεl a răspuns:

Eu am un greiere.Sta toata noaptea pe balcon si imi canta.
Problema e ca uneori imi vine sa il omor pentru. ca ma tine treaza.

| waXonwaXoff a răspuns:

Eu am un ornitorinc.

| PamfleticaTotHellenne a răspuns:

Hmm,eu am un dizonaurrolling on the floor.
Este foarte jucaus,il ador!
Uneori, este rau cu oamenii dar eu il inteleg, ca na.uni nu ii placlaughing.

| PamfleticaTotHellenne a răspuns:

Unii*

| NuStiuCeNumeSaImiPun a răspuns:

Eu am cel mai frumos animal de companie e un FLUTURE l-am gasit de cand era un puisor de omida infine de fapt l-am salvat ca era sa o calce o masina ceva de genu arata
http://www.google.ro/......tp?/imgres
numai ca acolo unde e portocaliu la fluturasu meu e spre rosu i-am pus si un nume o cheama Samy (e fetita... cred)

| SamSon a răspuns:

Cum sa-i dai ma tequila?laughing

| Laminin a răspuns:

Si eu am o musca aici pe ecran care incerc sa o alung cu sagetuta de la mouse.(culmea tehnologiei). Da ca insecta de companie am un tantar impaiat pe perete care e alaturi de mine mereu si nu ma critica, nu ma cearta, e de treaba. smug

| xMary a răspuns:

Eu am o furnica. Si e foarte tare, stie sa faca trucuri si ii place cand o mangai pe spate. Teapaaaa! [mori de ciuda devil]

| oNaDy a răspuns:

Eu am o ferma de furnici si le mulg pe toate si beau lapte rolling on the floor

| Nymphetamine a răspuns:

Eu am o calugarita, da o cheama Bitch.Ii plac baile in lipici si renii. straight face

| Budincăă a răspuns:

Eu am o oaie.Da,nu e insecta, dar ca are aripi ce zici? b-) Mereu zbor cu ea catre Kaufland si inapoi, ca mai departe nu avem voie.puppy dog eyes

| TrupFaraSuflet a răspuns:

Eu am un licurici:X il cheama liliac pentru ca zboara toata noaptea pe afara in cautare de "noi victime".Mai exact se pune pe capul batranilor si le suge sangele, iar ziua doarme.

| MistikkGirl a răspuns:

Eu am paduchi de companie... laughing big grin big grin

| AnaCelebrity4Ever a răspuns:

Muriti de ciuda am o ferma de albine :p
Numele albinelor:
Lasama-ca-ma-ciupesti
Nu-il-mai-trage-de-coada
eu-sunt-cel-mai-bun-din-ferma
haide-toti-sa-cantam-dudaa-dudaa si etc...

| XxLorexX a răspuns:

Eu am o viespe, ii dau sa manance copii morti. rolling on the floor Incearca si tu cu albina.

| Tacii a răspuns:

Eu am niste crocodili, ii numesc Taci-monstrule-din-gura si puhh-ce pute-a-piciare... Taci-monstrule-din-gura ma ajuta la teme si imi aduce prosoapele de la baie, celalalt pute ca un cadavru de caine uscat la cuptorul cu micronde.In fiecare zi ies cu ei calare pe un armasar dur si zvelt.Armasarul ma atrage de fiecare data in capcana si ajung sa ma culc cu el.Crocodilii cand isi dau seama ma bat pana mor, iar cand ma trezesc imi dau seama ca puhh-ce-pute-a-picioare si-a luat un corby taci ca scremi E-sti-304, si ma joc intruna pe corby ca ma pasioneaza taciu.simt in mine o sudoare.vai ce pute! dimineata ii dau **** proaspat de la tata, el obisnuieste sa se cace la 6 pentru puhhy, dar puhhy e destept si scuipa.dar in unele zile cand nu prea a mancat, cacatul nu-l mananca ci il infuleca cu furculita.la pranz de obicei mama ii pregateste special pranzul.mergem la kfc si ne luam un milkshake cu gust de conopida stricata in wc aruncata.de curand as vrea sa ii imperechez dar nu stiu ce nume sa le pun copiilor.cred ca o sa fie 3 curve si un peste... ufff, sa n-auda puhhy, sa nu-si dea seamam ca-i peste.

| Uista1919 a răspuns:

Un gandac de canal pe nume Ghongy.Are 3 cm si ii dau muste sa manance.

| AlexSM86 a răspuns:

Yo am o prietena laughing
btw, ca sa manance mangai-o pe fund cu degetul, da usor, sa n-o stresezi!

| Attack619 a răspuns:

Am avut un tantar la bunica...l-am numit Tupeu pentru ca in fiecare seara ma ataca...acu' am niste purici, da' faza e ca au paduchi straight face