| syd2 a întrebat:

Iubire la 15 ani, cea mai retardata chestie pe care am auzit-o voi ce credeti? :3

56 răspunsuri:
| KamaSutra a răspuns:

La fel big grin

| KamaSutra a răspuns:

Nu e chiar retardata.
La 10-11 ani e retardata, dar deja la 15 ani incepi sa simti ceva puternic, insa suntem mult prea imaturi la aceasta varsta pentru a avea ceva serios.

| SergiuBoss11 a răspuns:

Eu cred ca e cea mai frumoasa chestie!

"nu mai e ce era odata aceasta categorie..."

| FABULOSUL6000 a răspuns:

De fapt, cea mai sincera si pura dragoste este cea din copilarie.Acolo nu e vorba de profit, de interese, de nimic.Aia e dragostea care nu mai apare fiindca mai tarziu nu mai exista echilibrul ala sentimental, este umbrit de interese fie de natura sentimentala sau financiara.

| syd2 explică (pentru FABULOSUL6000):

Wow, un raspuns pretios, din partea ta, prima data vad.

| FABULOSUL6000 a răspuns (pentru syd2):

Nu e prima data, sunt multe, mai ales inainte sa ma traga astia la sectiunea T/A, cauta prin raspunsuri.

| Croampa a răspuns:

Iubirea incepe de la 9 ani( daca fata respectiva se uita la Violleta)!

| FemeiaPisică a răspuns:

Dar, un pisicel poate iubi la 17 anișori?

| syd2 explică (pentru FemeiaPisică):

Da, el poate, si inca tare, doar trebuie sa aiba grija sa nu citeasca prea mult Tolstoi de altfel numai poate.
http://i.imgur.com/iXwebRg.gif

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tu iar te certi singur.

| syd2 explică (pentru anonim_4396):

De fapt nu cu mine dar cu frumosul asta care a lasat comentariile de mai sus.
.

| anonim_4396 a răspuns (pentru syd2):

Tot aia.

| anonim_4396 a răspuns (pentru syd2):

Alea sunt lacrimi de crocodil, asa ca daca ai incercat sa ma faci sa ma simt vinovat nu ti-a iesit.

| syd2 explică (pentru anonim_4396):

Oricum esti lau sad, si inca si ma urasti laule. Si nu, nu vreau sa devin serios.

| anonim_4396 a răspuns (pentru syd2):

Neah. Eu nu urasc pe nimeni.

| syd2 explică (pentru anonim_4396):

Nici pe hitler sad

| anonim_4396 a răspuns (pentru syd2):

Nici.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La 15? mai scade laughing

| syd2 explică (pentru anonim_4396):

Stiu ce ai in vedere dar aceea e chiar exagerat.

| L1feDRAIN a răspuns (pentru anonim_4396):

El ma descrie pe mine X

| anonim_4396 a răspuns (pentru L1feDRAIN):

Ok laughing

| L1feDRAIN a răspuns (pentru anonim_4396):

Daca imi citesti intrebarile o sa ma crezi alt om, dar asta e depresia.

| anonim_4396 a răspuns (pentru L1feDRAIN):

Trist.

| L1feDRAIN a răspuns (pentru anonim_4396):

Si inca imi place de ea!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E trist cum copilele zilelor noastre se maturizeaza prea repede sau in fine...vor sa para ca se maturizeaza. E trist sa vezi cum pustoaice fara buletin alapteaza copilasi. Dar mai ales, e trist sa vezi un brotacel zburator(adica eu) plangand din cauza a tot ce se intampla in jur sad (sunt cam emotiv)Traim intr-o lume nebuna, fratilor!

| syd2 explică (pentru anonim_4396):

Abia imi pot tine lacrimile de la ultimele ce ai spus tu fiindca in acest moment imi canta o melodie care ma face sa plang tot timpul.

| anonim_4396 a răspuns (pentru syd2):

Ce melodie?

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Cumva asta?
https://m.youtube.com/watch?v=4N3N1MlvVc4

| syd2 explică (pentru anonim_4396):

Tie ea poate nu-ti va trezi sentiment de tristete dar aceasta piesa imi aminteste de moartea unui om apropiat mie.

| anonim_4396 a răspuns (pentru syd2):

Imi pare rau sa citesc asta. Sincer. Mie imi lipseste bunicul. Foarte mult.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

whistling O prostiee.

| syd2 explică (pentru anonim_4396):

Cei cu acest fluierat, sa stii ca nu am iubit pe nimeni de pe TPU, cred.

| anonim_4396 a răspuns (pentru syd2):

Nu.Nu a fost la adresa ta sau ceva.
Consider ca este o prostie cu "iubirea la 15 ani".

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Neah...de iubire la 12 ani n-ai auzit? Eu da.

| L1feDRAIN a răspuns:

Esti nebun!
:X

| syd2 explică (pentru L1feDRAIN):

De ce marog?

| L1feDRAIN a răspuns (pentru syd2):

Nu am idee.

| L1feDRAIN a răspuns (pentru L1feDRAIN):

Cred ca din cauza ca ma descrii pe mine rolling on the floor

| CristinaSNC a răspuns:

Iubirea la 15 ani nu este retardatawinking e ceva frumos. Bine, eu ma refer la iubirea pura si sincera care se poate lega intre doi copii de 15 ani. "Iubirea" la 15 ani este "retardata" atunci cand fata ajunge sa devina o "zdreanta", sa stea cu unul si cu altul, si sa se mai si culce cu toti, sau baiatul la 15 ani vrea sa puna si el ceva in pat. Asta nu e iubire, e "curvasarie " si "golaneala".
Iubirea poate fi foarte frumoasa si la 15 ani, atat timp cat nu se intreg anumite limite.winking Parerea mea! happy

| syd2 explică (pentru CristinaSNC):

Da insa asta e foarte greu de obtinut sad

| CristinaSNC a răspuns (pentru syd2):

Da stiu este rara, dar merita sa speram ca undeva in lumea asta nebuna mai extista si o astfel de iubire iar partenerii, chiar daca sunt copii de 15 ani, sunt cu capul pe umeri happy

| AtsukoKure a răspuns:

Mdah, este o prostie, eventual ca ''iti place'' de cineva da' nu iubire.

| notefree a răspuns:

Bitch please
Fete de 12 ani care cand piesa lu Delia da mama
Sau care pun statusuri de dragoste
Sau mai rau se uita la violeta

| syd2 explică (pentru notefree):

Ultima, ooooh, nici nu vreau sa aud de acel serial.

| Mieeez666 a răspuns (pentru notefree):

Sa-ti bagi serialul ala intre buci. laughing

| notefree a răspuns:

Daca mai au fetiscanele vorbind de serial inca o data o sa le gab ceva intre buci
Dar nu *** ci drujba

| vaporwave a răspuns:

Nu cred asta

| Carla01 a răspuns:

Nu e scis undeva când te vei îndrăgosti sau nu, dragostea e întâmplătoare şi se va întâmpla atunci când va fi momentul potrivit, indiferent că la 12, 15 sau 20 de ani.Nu poţi comanda inima, ea face ce vrea ea rolling on the floor), dacă la 15 ani e dat sa te îndrăgosteşti de cineva aia e, ce să mai faci laughing)

| syd2 explică (pentru Carla01):

Eii nu sunt total de acord cu aceasta parere.

| AnimeKing a răspuns:

Parerea ta. Daca sentimentele sunt enorme, sunt de parere ca se numeste iubire. La 12 ani n-ai cum sa iubesti. Dar de la 15-16 ani poti incepe sa iubesti. Indicat e de la 16 in sus, dar aici facem o exceptie.

| syd2 explică (pentru AnimeKing):

Inteleg. Esti cumva un user mai vechi care si-a facut cont nou happy?

| L1feDRAIN a răspuns (pentru AnimeKing):

El ma descrie pe mine. X

| AnimeKing a răspuns (pentru syd2):

Ceva de genu. Am avut mai multe conturi vechi, dar ulterior am ramas cu asta.

| AnimeKing a răspuns (pentru L1feDRAIN):

Daca zici tu big grin Eu intentionam sa vorbesc in general, dar sper ca nu stric momentul. Add?