| Sergiu_Olar_1990 a întrebat:

"Love Sleep" ai un prieten care vrea sa ma cunoasca?

16 răspunsuri:
| LoveSleep a răspuns:

Salut!
De ce prieten? Eu am râie?
Vreau eu să te cunosc!

| Doub a răspuns:

*face palm*. raised eyebrows?laughing)))))))))))rolling on the floor)))))))

| FABULOSUL6000 a răspuns (pentru Doub):

Cheama-l tu, striga-l din codru, ca il cauta dragostea de 1 martie!

| Doub a răspuns (pentru FABULOSUL6000):

rolling on the floor))). Sa-l cheme singur.

| Doub a răspuns:

De ce nu i-ai trimis un mesaj pe privat?raised eyebrows

| FABULOSUL6000 a răspuns (pentru Doub):

Ceee? Cum sa faca asa ceva? Lasa omul sa isi declare pasiunea in public.E dreptul lui sa iubeasca laughing

| Doub a răspuns (pentru FABULOSUL6000):

Stai. E baiat?rolling on the floor)))))))))))))))))

| FABULOSUL6000 a răspuns (pentru Doub):

Da tu ce credeai? laughing Daca iese combinatia sa dea si lovesleep o bere, ca eu le-am facut lipeala laughing

| Doub a răspuns (pentru FABULOSUL6000):

laughing))))))).

| Doub a răspuns (pentru FABULOSUL6000):

Cum ai reusit?thinking

| FABULOSUL6000 a răspuns (pentru Doub):

Al dracu de nu ma angajez cupidon.Ii trag lui lovesleep o sageata a dragostei in cur :))
Ia vezi raspunsul castigator :)) Sa mor daca nu imi schimb numele in mircea radu! :))

http://www.tpu.ro/......legatuara/

| Doub a răspuns (pentru FABULOSUL6000):

rolling on the floor))). Genial.
"Un baiat sincer, bun, credincios, fara de pacat."-laughing)))))).

| FABULOSUL6000 a răspuns:

O sa lesin laughing Romeo, unde esti tu romeo? laughing
LoveSleep este mai timid asa, dar poti sa sari tu pe el, rupe-i fasu laughing

| Eduard619 a răspuns:

Frate pe bune?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ba ce celebru-i asta la categoria asta...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

LoveSleep are un prieten pe nume Râie.
Râie ăsta e #smecherosrău, are "valuare" de îl vezi și din avion.
Întro zi Râie a sedat o santinelă folosindu-se doar de compotul de sardine din geamul pisicii lui Frank Sinatra și universul a captat o frecență a unei ciocolate de jeleu și extratereștii au gemut o rochie de mireasă la sclavi în ocean.
Râie a mai făcut și o ramă laptop-ului lui K2 în tonă de pește iar așa corpul avatarului câinelui muștei a fost în roșii cu mașina până când mama ta a cataclizmat o cizmă din burete pe ploaie în curcubeu.