| anonim_4396 a întrebat:

Ma gandesc la cei/cele care se epileaza pe brate sau la femeile care isi iau mustata, oare atunci cand vor imbatrani cine va mai sta ii epileze? Cunosc pe unii, chiar si baieti care se fac cu bigul pe brate, atunci vor arata ca niste maimute avand in vedere ca bigul face sa creasca firele mai gros. Bine sunt si alte parti care raman neepilate dar astea sunt mai la vedere. big grin

Răspuns Câştigător
| RAY a răspuns:

Moartea i epileaza pentru somnul de vechi

11 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Cand vei imbatrani o sa te barbieresc euwinking

| anonim_4396 explică (pentru Salontanul):

Ok, atunci pot sa dorm linistita, numai sper sa te tii de cuvant. happy

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

se duc la salon când le vine pensia laughing

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Hai sa deschidem un salon atunci, special pentru ei. Sa le luam pensiile! laughing

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

mai întâi să așteptăm, poate se oferă cineva de pe aici să ne finanțeze laughing

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Mmm, pana ne imprumuta astia, ne pierdem toti clienti. happy

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

hai, faci tu o donație. știu că-ți permiți laughing

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Daca ma ajuti si tu. Poate poatelaughing

| SergiuBoss11 a răspuns (pentru anonim_4396):

Va vor cere pensionarii sa-i epilati in zonele intime!

| anonim_4396 explică (pentru SergiuBoss11):

big grin. De asta se va ocupa 9octombrie ca ea a fost cu ideea big grin

| SergiuBoss11 a răspuns (pentru anonim_4396):

Oricat de mare le-ar fi pensia, n-ar meritalaughing