| NOBODY a întrebat:

Marea Schismă TPU, filmul desenat (cred că se cheamă comic - ce bine mă simt să o spun). În curând la TV: http://i.imgur.com/7oxdA5j.png

Comic cu stickemeni negri, fără pic de emoții. Tocmai ăsta e scopul, să transmită emoții prin ce spun. *flies away*

18 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Demult n-am prins un film-desenat bun.
Succes la Oscar!

| Seducatorul a răspuns (pentru NOname):

Mai degraba succes la Zmeura de Aur!

| NOBODY explică:

Boys, boys, nu v-a pus, nimeni, nici macar ambitia mea de om idiot, sa cititi comicul, intrebarea, sa sariti in haita de parca v-a murit familia. Timpul e irosit atunci cand nu o faci cu voia ta. Ma uit la tine, OmuleAmbitios & Co. Just sayin'.

| Digital112 a răspuns:

Imi miroase a DICKen.

| suităr a răspuns:

Marea schismă TPU well, am trăit s-o văd și p'asta.

| IncredibleJoker67 a răspuns:

tongue lol

| AinştainIsBack a răspuns:

Da best comic for inapoiatii de cei care stau pe T/A(cu mici exceptii, cum ar fi GroparuVesel sau Digital)

| Omulambitious a răspuns:

Mi-am pierdut 3-4 minute sa citesc comicul tau sad

| MissUnkown2 a răspuns:

Poftim?!

| ᵍᵃˡˡᵒʷˢCᵃˡᶤᵇʳᵃᵗᵒʳ a răspuns:

Am trait sa o mai vad si pe asta.Comicuri, dupa atat de mult timp.*Ii curge o lacrima masculina*

| ᵍᵃˡˡᵒʷˢCᵃˡᶤᵇʳᵃᵗᵒʳ a răspuns:

Ca tot ai mentionat de Cretaker, vorbesti de parca el ar fi singurul evoluat din specia homo sapiens., da pe Dicken, pe Cosmin3D, pe Mihnea si ceilalti ciudati care mai erau, ai uitat de ei SI CAT NE-AM LUPTAT CU TOTII? Adica ma rog..nu a facut nimeni nimic, mai ales eu, dar bunica zice (ea are ochii verzi)ca intentia conteaza.Oh si apropo de ochi verzi, aveam candva o buna amica care se semna cu verde pe comicuri, era culoarea ei preferata datorita faptului ca papagalul ei avea aceeasi culoare, tare rau imi pare ca nu s-a mai aratat pe TPU, plus de asta, parca-mi sta pe limba numele ei, dar tot nu-mi pot da seama, dar stii ce imi aduc aminte? Fiecare mesaj al ei mirosea ca crema de barbierit si parfumul bunicului, dadea niste dume, eram chiar mandra de ea.Ce este cu adevarat trist si devastator este faptul ca erau multi cu umor, cu talent, cu diverse calitati, care chiar au disparut drastic pe motiv ca ne-am plans mereu, off ce n-as da sa ma intorc in vremurile alea.Ce se considera pe atunci grotesc, cum ar fi glumele cu rahat turcesc, EllaSexyGagica, si comicurile, chiar si asa, de proasta calitate, ne-ar prinde acum la fel de bine ca o sticla cu suc rece pe o caldura infernala de vara si, aporoporo de suc, preferatul meu este cel de mere, beau zilnic, si fix cand nu mai aveam, fiind in pragul disperarii, am deschis dulapul si ghici ce, o sticla nedesfacuta de suc de mere, adica, e craciun, sau ce naiba? Am stat jumatate de ora sa ma cert cu bunul meu prieten vecinul, tot insista ca nu este suc si ca un baietel gras a facut pipi in sticla.

| Polaris a răspuns (pentru ᵍᵃˡˡᵒʷˢCᵃˡᶤᵇʳᵃᵗᵒʳ):

Sunt Mihnea, sunt, și asta îmi ocupă tot timpul.

| NOBODY explică (pentru Polaris):

Mihnea... odododo, dă să ti țuc. Sper că nu te-ai supărat c-am zis de Cretaker. Tre' să trăiesc și eu din pupincurism dacă vreau să fiu șmecher vagabond.

| Polaris a răspuns (pentru NOBODY):

Dacă îl incluzi pe Cretaker în răspuns, ai level up la viață socială, koae.

| NOBODY explică (pentru Polaris):

Mhn mi-a zis "koae".
http://i.imgur.com/0E95u9o.jpg

| Polaris a răspuns (pentru NOBODY):

Ce dracu', simbolu' ăla de pe desen m-a dus cu gândul la chestii și mă întrebam dacă între timp te-ai apucat de făcut facials.

nu de alta

dar aș avea

să te rog ceva...

he...

| NOBODY explică (pentru Polaris):

Disponibil oricând dacă îmi dai voie să folosesc în orice frază cuvântul Cretaker pentru puncte combo.

++ - simt deja cum îmi crește rata vieții soșiale.

| Unicovrigul a răspuns:

Apar si eu? Apar.