| anonim_4396 a întrebat:

Marilyn Manson sau Cristi din Banat? laughing)) Cel mai amuzant raspuns primeste funda. laughing)

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
9 răspunsuri:
| Prezidentul a răspuns:

Nelson happy

| Pricked a răspuns:

Idk man
Amandoi au curul mistoo.
Dar Cristi a avut noroc ca s-a udat, iar asa l-am putut analiza mai bine.
Ahh, acel curr

| T0T a răspuns:

Dar ce are Marilyn Manson?

| M15 a răspuns (pentru T0T):

Multi oameni il considera pentru ciudat modul cum se afiseaza. Iar intrebarea era pusa la caterinca...

| anonim_4396 explică (pentru T0T):

E naşpa :v

| KillMePlease a răspuns:

Sau.
Toti 4.
Depinde.
*raspuns*

| AirănMeidăn a răspuns:

Manson din Banat
Stai ce...

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Îl aleg pe Crickoconus Asponitisocapottreane, deoarece mă doare prosopul să pun șampon în pui când număr numerele deja numărate și așa nu mai pot arunca frică înspre violete și trandafiri și voi fi umplut cu metale de minciuni când voi avea o iubită.

| MissADEEL a răspuns:

Cristi din Banat. Bunica il apreciaza pentru sensibilitatea sa, dar eu zic ca e talentat la comedie. Aia involuntara…