| ItsMeUncleDolanOrDolanDuk a întrebat:

Mi-a aparut un cos pe mana ta stanga. Sa-l sparg?

9 răspunsuri:
| Pricked a răspuns:

Cu dinţii, te rog.

| Fernando9Torres a răspuns:

Nu,cum sa-l spagi, tie ti-ar placea sa te sparga cineva? convingel sa plece daca e nevoie cumpara-i un cadou frumos!

| LarisaStanciuu a răspuns:

Trebuia sa fie si pe aici categoria intrebari tampite...

| ItsMeUncleDolanOrDolanDuk explică (pentru LarisaStanciuu):

Balonas care te protejeaza de plozi!

| LarisaStanciuu a răspuns (pentru ItsMeUncleDolanOrDolanDuk):

Mai atins la suflet. rolling on the floor))

| LarisaStanciuu a răspuns (pentru ItsMeUncleDolanOrDolanDuk):

Si tu mi-ai gresit numele rolling on the floor).

| ItsMeUncleDolanOrDolanDuk explică (pentru LarisaStanciuu):

Nu, nu ti-am gresit numelehappy Doar ca... nu sufar "sh" "dc" smd!