| anonim_4396 a întrebat:

Mi-a parut bine sa va cunosc. Sper ca nu o sa mai incurc lumea pe aici! Ma puteti sterge din lista de prieteni daca vreti. Pa!

46 răspunsuri:
| Doub a răspuns:

Heheeee, buna gluma.

Stai aici, nu pleci nicaieri.

| anonim_4396 explică (pentru Doub):

O sa-mi lipsesti.

| Doub a răspuns (pentru anonim_4396):

straight facestraight facestraight facestraight face.

Tu vorbesti serios?raised eyebrows

| xXsweetgirl99Xx a răspuns:

Eu sunt motivul, puteti sa ma spânzurați daca vreți!

| Doub a răspuns (pentru xXsweetgirl99Xx):

Ce ai facut?thinking

| xXsweetgirl99Xx a răspuns (pentru Doub):

Am fost doar sincera. Se pare ca adevărul doare. Oricum, am fost înțeleasă greșit...

Mna, ma simt ORIBIL! Decât sa plece ea, mai bine plec eu, si așa din cauza mea a început tot...

| Doub a răspuns (pentru xXsweetgirl99Xx):

Looool. Calm down. Viata e faina, merge inainte. Nu trebuie sa plece niciuna.

| TiberiuFasole a răspuns (pentru xXsweetgirl99Xx):

NU DIN CAUZA TA! E mai complicat. Ma ssimt de mult timp vinovat, sunt o piaza rea, s-a mai intamplat cu Killy dar se pare ca i-a trecut. Nu vreau sa se intample si cu voi asta doar pentru ca am zis ceva. EU AM INCEPUT! Nu mai stii? Ti-am spus eu un raspuns cu nu mai stiu ce si de atunci a inceput totul.

| Copac13 a răspuns (pentru xXsweetgirl99Xx):

Eu sunt de acord

| xXsweetgirl99Xx a răspuns (pentru Doub):

crying crying crying crying crying crying crying crying crying crying crying crying crying crying crying crying crying crying crying crying crying crying

Se pare ca acesta e sfârșitul t/a...

Si e din cauza MEA!

Ma simt GROAZNIC! ORIBIL! crying crying

| xXsweetgirl99Xx a răspuns (pentru Copac13):

Cu ce ești de acord?

| TiberiuFasole a răspuns (pentru xXsweetgirl99Xx):

NU E VINA TA! TI-AM DAT eu un raspuns si d e atunci te simti rau. ETC. E 90% VINA MEA.

| Doub a răspuns (pentru xXsweetgirl99Xx):

Heelaauuuu, nu e niciun sfarsit. Linisteste-te. Pai, cere-ti scuze si treceti peste.

| Copac13 a răspuns (pentru xXsweetgirl99Xx):

Cu nimic uite orice ai facut nu mai conteaza a fost in trecut iar trecutul nu conteaza ca este de rahat simple

| Copac13 a răspuns (pentru TiberiuFasole):

Ba da ce s-a intamplat ca eu am facut dus

| xXsweetgirl99Xx a răspuns (pentru Doub):

I-am cerut scuze, dar stiu ca nu vrea nici măcar sa se uite la mine, si mi se pare normal...

| TiberiuFasole a răspuns (pentru Copac13):

E complicat adevarul...

| Doub a răspuns (pentru xXsweetgirl99Xx):

Pai ce ai facut asa grav?thinking

| Copac13 a răspuns (pentru TiberiuFasole):

Adevarul doare e adevarat da e mai bine decat o minciuna

| TiberiuFasole a răspuns (pentru xXsweetgirl99Xx):

Uite, asta e rau la tine, NU INTELEGI. Nu atunci a inceput asta, ci acum o luna. E mai complicat, am dat eu un raspuns dupa bla bla dupa am zis ca nu voi mai face ca am facut asta cu Killy si dupa s-a intamplat cu voi deci e 99% vina mea.

| xXsweetgirl99Xx a răspuns (pentru TiberiuFasole):

Nu, nu, nu! Este vina mea si îmi asum! Nu te las pe tine sa îți asumi si sa plătești pentru faptele mele!
Eu ma simțeam prost si înainte de acel răspuns. Vina ta este egala cu 0. A mea cu 100.

| TiberiuFasole a răspuns (pentru xXsweetgirl99Xx):

Nu acel raspuns, ALTUL. Da ce conteaza vina, e vina mea, a ta, a lui Daisy, si? Hai sa terminam cu cearta asta, va revenii daisy.

| xXsweetgirl99Xx a răspuns (pentru TiberiuFasole):

OMULE! Toți am uitat de ce s-a intamplata acum o luna, unii nici nu știm despre ce e vorba.

VINA ESTE TOATA A MEA!

| Doub a răspuns (pentru xXsweetgirl99Xx):

Duuuuuuuuur.thinking

| TiberiuFasole a răspuns (pentru xXsweetgirl99Xx):

Ok, e si a ta, si a mea, si a lui Daisy, si? Nu conteaza a cui e vina, acum conteaza doar sa incercam toti sa revenim la normal+ vreau sa-mi cer sscuze pentru tot. Nu va fi finalul, e imposibil, si chiar imposibil sa se lase Daisy, a stat atata timp, ii e imposibil sa se lase.

| xXsweetgirl99Xx a răspuns (pentru TiberiuFasole):

Omule... Ea pe MINE e supărata! Eu i-am distrus fericirea! EU! Eu!

| xXsweetgirl99Xx a răspuns (pentru Doub):

Sunt o mare idioata.

| Doub a răspuns (pentru xXsweetgirl99Xx):

Nu esti idoata, da' nu prea are sens. Eu zic sa va impacati si gata. Cearta voastra e de tot rahatul.thinking

| KillMePlease a răspuns (pentru TiberiuFasole):

Cu mine ce-i?
Am facut si eu ceva?! surprise

| anonim_4396 explică (pentru xXsweetgirl99Xx):

Ai avut dreptate, nu vreau sa se mai ataseze nimeni de mine si sa inceapa sa ma puna in centrul atentiei, cum a facut Miner. Poate ca e mai bine asa, oricum, sunt doar un user oarecare. O sa se puna intrebari stupide si amuzante si fara mine. O sa va privesc, dar nu raspund. O sa fiu pe la alte categorii, ca si asa n-am ce face.

| xXsweetgirl99Xx a răspuns (pentru anonim_4396):

Nuuuuu! Te rog, nu! Nu am avut dreptate, am fost o idioata!
Ramai, te implor! T/A nu mai e la fel fara tine! O sa fie pustiu si urat fara tine...

| anonim_4396 explică (pentru xXsweetgirl99Xx):

Nu esti idioata.
De ce nu ar mai fi? Sunt doar un oarecare user, la fel ca toti ceilalti. Nu plec, mi-ar parea rau, dar nu ma mai implic asa de mult.

| VibeTrix a răspuns:

Unde pleci? sad

| Copac13 a răspuns:

Nu pleci nicaieri ce a fost a fost in trecut iar trecutul este de rahat

| Copac13 a răspuns:

Nu pleaca nimeni si punct nu va mai purtati ca niste copii de gradinita

| TiberiuFasole a răspuns:

Vrei sa ne dezamagesti pe toti plecand? O sa-ti treaca intr-o ora maxim!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Te-aș șterge din lista de prieteni dar nu te am acolo. Nu știu dacă asta te-a făcut să te simți mai bine sau nu.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ce telenovela aici. floricelele mai lipsesc

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Stai mă că mor
Drame
Salut vara lu' 2014 rolling on the floor

| KillMePlease a răspuns (pentru anonim_4396):

Vara lu' 2017

| anonim_4396 explică (pentru KillMePlease):

1900 toamnă