| MorcovMorcovescu a întrebat:

Mie imi place sa traiesc periculos! Odata am aruncat o punga de plastinc intr-un container pe care scria "HARTIE", nici parintii mei n-au aflat. Voi cum traiti periculos?

32 răspunsuri:
| LikeARollingStone a răspuns:

Sun la usile vecinilor si apoi o iau la fuga. Chestii importante!

| Liviu a răspuns:

Uhm,veneam de la munca. Pufiam lejer o tigare, ma durea-n 14 de oameni.Trec lejer pe langa o parcare de taxiuri, ma uit in flegma la ei, ma uit inca o data.O vad pe vecina cu fisu de mana.Mai aveam 2 fumuri din tigare, trag frumos un fum, apoi arunc tigarea.Am nimerit in un cos de gunoi dala verde lipit de stalp.Mam departat frumos la vreo 5 metri si asteptam sa ia foc, ce fata de inocent aveam laughing

| Pricked a răspuns:

Trăim amândouă periculos.
http://i.imgur.com/MVTiYXq.png
http://i.imgur.com/eAeEVw4.png
MORCOVEAŢĂ, EŞTI UN TALENT, PAMPAM
CEL MAI MARE TALENT

| anonim_4396 a răspuns (pentru Pricked):

Si voi sunteti atee?
Misto!

| Pricked a răspuns (pentru anonim_4396):

Sunt încă supărată pe tine, Turboxa.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Pricked):

De ce? sad

| Pricked a răspuns (pentru anonim_4396):

Pentru că n-ai făcut pariul ăla cu mine, sad.
Din care ieşeam învingătoare, hehe.

Răspuns utilizator avertizat
| Pricked a răspuns (pentru MorcovMorcovescu):

Morcovel, te rog.
http://i.imgur.com/Uti0UyG.jpg

Repet, cred că ţi-ai tras-o cu talentul, că tare pricepută eşti :@)

Răspuns utilizator avertizat
| anonim_4396 a răspuns (pentru Pricked):

Tu esti fata/femeie?

| Pricked a răspuns (pentru anonim_4396):

Mi te poţi adresa folosind "duduie" sau "domniţă", creţule.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Pricked):

Nu pot discuta serios cu tine absolut deloc.
Pana la urma ai cocosel sau pasarica? Ca sa ne-ntelegem.

| Pricked a răspuns (pentru anonim_4396):

Dar am fost destul de serios...
Ei bine, e 15.35, au trecut aproximativ 2 ore de la ultima verificare, dar sunt sigură că nu mi-a crescut niciun cocoşel acolo.

Răspuns utilizator avertizat
| anonim_4396 a răspuns (pentru MorcovMorcovescu):

Grazzie, amigo.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Pricked):

Jur ca nu mai inteleg nimic. Ai nume de baiat, "dar am fost destul de serios". SERIOS, nu serioasa. Mai sus zici de duduie si ca esti suparata. Sa mor calcat de tren daca mai inteleg ceva...

| Pricked a răspuns (pentru anonim_4396):

Las', creţule, că-i mai fain dacă nu-mi ştii sexul.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Pricked):

A inceput sa am doara-n cur de sexu' tau.

| Pricked a răspuns (pentru anonim_4396):

Ohoh, ce mi-ai retezat-o.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Pricked):

Hai sa incetam ca asa nu vom ajunge nicaieri.
Viata faina sa ai, indiferent ca ai veveritoi sau scorbura in care intra acesta.

| Pricked a răspuns (pentru anonim_4396):

Mersi, la fel. c:

suntserios
| suntserios a răspuns:

M am pi.sat cu usa deschisa la baie cand eram singur acasa

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am mers cu autobuzul fără bilet.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mananc, dorm, vorbesc, intru pe net, ma duc la baie, ma masturbez, platesc facturi, fac cumparaturi si alte chestii pe care doar oamenii dangeroşi ca mine le fac. smug

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

laughing)
Eu ma joc cu foarfeca!

| Fernando9Torres a răspuns:

O data am tras de o usa pe care scria impinge, in timp ce dincolo era un individ care striga " Fuuuu...mtiii..m..t..y,lasa usa sa pot iesiii!

| AtsukoKure a răspuns:

Ma dau cu carucioru' de cumparaturi prin Penny, Lidl, Kaufland si inca nu am bifat Real si Bila.

| DomnulFantastic a răspuns:

Eu am cumparat o masina de la un magazin de masini

| OtakuShoujo a răspuns:

Fac farse la telefon, ma stramb la oamenii de pe strada, insult fetitele care poarta haine cu Violenta.

| superady98 a răspuns:

Arunc cu pivirea fara echipament

| alinutza77 a răspuns:

Ma dau cu prescul pe scari, fumez kechup (scuze, nu stiu sigur cum se scrie), injur usi, chesti din astea '_'