| syd2 a întrebat:

Moartea categoriei e pe aproape si prima prevestire a acesteia a fost acest mesaj. Pe toti ne asteapta moartea T/A-ului, multi vor muri de aici si putini vor retrai MAREA PUSTIERE a acestei categorii.
Prima prevestire
http://i.imgur.com/qQqPKwy.png
Ultimele cuvinte dateaza si vina apocalipsei T/A-ului. Deja toti stim...
Cine e on?

48 răspunsuri:
| Musique a răspuns:

Eu îs perversă și uneori și ironică, dar nu și neamuzantă.

| RainmakerX a răspuns:

Mda...Atsu cam are dreptate... cei care am ramas raspundem asa, de plictiseala nu ca sa fim neaparat amuzanti, asta e adevarul.
Insa este numai vina noastra. Daca nu atunci a cui sa fie?

| syd2 explică (pentru RainmakerX):

Idee n--n-n-nu am.

| RainmakerX a răspuns (pentru syd2):

Mda.Nici eu. smug

| syd2 explică (pentru RainmakerX):

#plictisiealademoarte
V-v-vv-reau sa am o nimic xD, ma Andriusha tu ce vrei sa ai?

| RainmakerX a răspuns (pentru syd2):

Ce vreau sa am? Pai momentan am totul! smug
Daca esti duhul din lampa si ma intrebi "Ce vreau?" atunci ti-as raspunde o prietena sau daca nu atunci cel putin o inghetata caci am ramas fara momentan si dabia maine la ora 9 pot sa fac rost de alta rolling on the floor E inchis la magazin pana atunci...sau mai bine zis, nu ma trezesc pana atunci.

| KamaSutra a răspuns:

Nimeni
categorie naspa

| syd2 explică (pentru KamaSutra):

Aha si ce mai zici, categoria eu sunt naspa laughing. Ha.

| KamaSutra a răspuns (pentru syd2):

Nimic nu mai zic
Am racit urat, tocmai in mijlocul verii angry

| raMLesS a răspuns:

Crecă mă las şi eu de T/A, oricum ăştia numai sunt amuzanţi, pe Suck l-am văzut când fura un pepene din piaţă iar pe Sergiu când scârma după un morcov şi l-a mâncat rolling on the floor Lipitoarea îi spunem lui, iar lui Suck îi spunem Tavaua rolling on the floor.

| SergiuBoss11 a răspuns:

Parerea mea este ca vina e a lui ca nu-mi citeste raspunsurile.

| syd2 explică (pentru SergiuBoss11):

Cat de patetic, si cat de plin de ironie muradara care ma enerveaza.

| SergiuBoss11 a răspuns (pentru syd2):

Ironie? nu am folosit ironie in raspunsul asta.
Daca se duce de rapa categoria este numai vina mofturosilor de 13-15 ani care nu inteleg umorul adevarat si isi plang de mila intr-una.
Ce caterinca sa fac cu tine daca te simti lezat la fiecare glumita si esti atat de deprimat?

| syd2 explică (pentru SergiuBoss11):

Ma faci o fetita plangacioasa, dar de fapt imi convine.

| syd2 explică (pentru SergiuBoss11):

Vrei sa spui ca sa o sugi pe mentosana si sa atentie "veolezi" oameni e umor. Uahahaha ce de ras.

| LePotato a răspuns:

Cam are dreptate thinking (la ultim parte), in rest nu stiu...nu-s de asa mult timp pe TPU

| syd2 explică (pentru LePotato):

Ba esti, in orice caz mai mult ca mine.

| DonaldTrump a răspuns:

Infidelii astia l-au infuriat pe Allah de asta se intampla asta cand eram eu in 2013 era mult mai misto acoma mai mult plangi de la dramele unora de aci decat sa razi.

| vaporwave a răspuns:

Wow man dar cine ar fi putut fi acea persoana adica siguuur nu era atsuko

| syd2 explică (pentru vaporwave):

Pai da, la ce te asteptai.

| IncredibleJoker67 a răspuns:

Plang;( Da oricum eu nu mai mor a 15 oara!

| syd2 explică (pentru IncredibleJoker67):

Sterge-ti mucii, ca ma umpli. V-vad ca esti nou p'aci si inca nu te-ai saturat? categoria asta e plictisitoare ca dracu

| IncredibleJoker67 a răspuns (pentru syd2):

Nou ha? Is pe aci din 2013 xD

| syd2 explică (pentru IncredibleJoker67):

De ce te vad prima data? poate te chema altfel inainte si te tin minte.

| IncredibleJoker67 a răspuns (pentru syd2):

M-am lasat un an m-am apucat iar si tot asa...din luna in luna, d'aia nu ma stii ca incepusem sa ma plictisesc

| syd2 explică (pentru IncredibleJoker67):

Ce ai alege sa fii, un vrajitor rau sau un vrajitor rau |?

| IncredibleJoker67 a răspuns (pentru syd2):

Sau ahahhahaha ce haz hahahah MOR ahahhaha!

| syd2 explică (pentru IncredibleJoker67):

Nu vad nimic de ras, am intrebat si eu dar daca tu ai luat asta cu o ironie de rahat nu ai decat sa razi in continuare.

| IncredibleJoker67 a răspuns (pentru syd2):

Asa erau glumele prin 2013, de astea radeau toti, a da, si raboaiele dintre nutela si fineti fratii mei cu cancer...

| SuckTheGod a răspuns:

Pai la ce te astepti... tu esti amuzant? Tot ce faci e sa te plangi de toate căcaturile inutile, ti-am citit raspunsurile si crede-ma ca esti amuzant ca o flegma intr-un lac.

| vaporwave a răspuns (pentru SuckTheGod):

Uneori scuip in vasul de toaleta ca sa vad cat de sus sare
ar fi mai amuzant sa am un lac in care sa fac asta... oare ar sari mai sus?

| SuckTheGod a răspuns (pentru vaporwave):

Incearca sa scuipi cand mergi pe bicicleta... dar nu lateral, asa drept inainte.

| vaporwave a răspuns (pentru SuckTheGod):

Am scuipat odata cand alergam repede
tot asa, drept inainte

| SuckTheGod a răspuns (pentru vaporwave):

Eu ma piş contra vantului.

| vaporwave a răspuns (pentru SuckTheGod):

Incearca sa o faci contra gravitatiei
gen, tine-o in sus, stii? filmeaza si incarca videoclipul pe internet

| SuckTheGod a răspuns (pentru vaporwave):

Doar daca o tii tu... eu ma pricep la filmat, daca vrei sa faci si tu un ban cinstit.

| syd2 explică (pentru SuckTheGod):

Suculentule esti foarte amuzant. Vad ca acum te tii in frau laughing, dar de ti-ai da drumul... multe s-ar face.

| SuckTheGod a răspuns (pentru syd2):

Zici?

| syd2 explică (pentru SuckTheGod):

Te temi sa nu te supsende iar smug, de aia.

| SuckTheGod a răspuns (pentru syd2):

Cum adica iar?

| syd2 explică (pentru SuckTheGod):

Adica nu tu erai suculentu' adica Suck sau stai, tu esti Tudorel ala, dar de fapt poate ma iei la misto acum.

| SuckTheGod a răspuns (pentru syd2):

laughing) ce fumezi? Vreau si eu... imi dai?

| syd2 explică (pentru SuckTheGod):

Marihoana laughing, pai la un pret bun, desigur. Daca-mi spui cine esti.

| SuckTheGod a răspuns (pentru syd2):

Numele meu este Joker. Un porc prietenos cu limbaj gretos.