| Croampa a întrebat:

- Na ma copile 1000 €! Du-te si fa altceva, nu sta toata ziua pe TPU!
- Yey, 1000€! Merg sa-i donez site-ului TPU! big grin
- surprise

17 răspunsuri:
| RainmakerX a răspuns:

Yay! smug

Ma duc sa cumpar pufarine de 1000 €

| KamaSutra a răspuns:

Bă bă, credeam că te-am învățat mai bine surprise

| SergiuBoss11 a răspuns:

Ba,nu mai minti. daca ai fi avut banii astia nu mai cautam ore bune la tine prin casa cand ti-am dat spargere.Numai de la tine am reusit sa plec mai sarac decat am venit.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

" Merg sa-i donez site-ului TPU! "- Prost sa fii sa faci asta laughing.

| Croampa explică (pentru anonim_4396):

D-da, e chiar anormal sa nu, scuze, sa da donezi bani... worried

| DeathIncarnate a răspuns:

Cine dracu iti da 1000 de euro in ziua de azi?

| 刑事シレナ a răspuns (pentru DeathIncarnate):

Trist, dar adevarat crying

| DeathIncarnate a răspuns (pentru 刑事シレナ):

Realitatea este cruda.

| L1feDRAIN a răspuns:

Bolnav copulu', foloseste tu 1000€ sa il duci in psihiatrie.

| DonaldTrump a răspuns:

Ce sti sa faci pentru 1000 de marci *tuse* pardon euro? smug

| DarkRevenge a răspuns:

Nu donez nimic ca's zgarcita.:-? STIU! imi cumpar o vila cu piscina
http://cache.bzi.ro/cache/1/191/s560x316_Vila_cu_piscina.jpg
si dau party.Care vrea sa vina? :> mancarea e pe gratis la fel si spa-ul :>

| Croampa explică (pentru DarkRevenge):

Spamm pe gratis? thinking
Zic pas! straight face

| DarkRevenge a răspuns (pentru Croampa):

Haide,nu platesti nimic! Totul e din partea casei mai ales pentru fanii creepypasta happy
Diseara la 7 in fata piscineiwinking

| LePotato a răspuns (pentru DarkRevenge):

As vrea si eu sa-mi iau si eu vila cu piscina doar cu 1000 euro

Da' ma retine ceva

| AlessaLovesYou a răspuns:

Nu donez nimic, Azi e ziua mea deci am voie sa fiu zgarcita, Maine poate donez ceva totusi laughing big grin

| anonim_4396 a răspuns (pentru AlessaLovesYou):

Da. Ambalajele de la bomboane.

Ps. La multi ani.

| AlessaLovesYou a răspuns (pentru anonim_4396):

Exact! laughing
PS : mersi