| anonim_4396 a întrebat:

Noa, mă prunci, cum vi cu şcoala?

28 răspunsuri:
| NOBODY a răspuns:

Error 404. Școală not found.

| Prezidentul a răspuns:

Nu se mai termina! E prea hardcore. laughing

| Crazyfish a răspuns:

Nu li deloc, no.

| anonim_4396 explică (pentru Crazyfish):

Ăăăăăăăă, eu nu vorbește cu peștii. happy

| Crazyfish a răspuns (pentru anonim_4396):

Las' ca maine ma fac nap.
Crazynap.

| Pricked a răspuns:

Fantastic. Mai am in jur de 700 de pagini din Morometii, iar dup-asta, m-apuc de Mizerabilii. eM peste tot. Ce pnm, fantastic e putin spus. Pruncule.

| Ashadow a răspuns:

DD.
O sa am cel mai de fecale an posibil.
DD.

| anonim_4396 explică (pentru Ashadow):

Nu pot spune același lucru și despre mine, în sfârșit sunt și eu într-o clasă cât de cât întreagă la cap. Fără tocilari și lingăi care nu știu ce-i distracția ca în prima mea clasă, mai exact cea din perioada 2000-2010(am făcut și grădinița cu ei iar în gimnazială nu ne-au dezbinat), fără bătăuși cu IQ-ul de primată ca în clasele 7-8, iar de clasa cu care am făcut 9-10 nu mai vorbesc(erau așa de fițoș, de egoiști și de superficiali că aproape îmi venea să-i omor pe toți).

| Ayako a răspuns:

De ce pun notele de la testele iniţiale în catalog?
http://thechicagoimprovden.com/why-now/

| Neverwas a răspuns:

Profa mea de istorie a terminat Laurenția! Anul ăsta dau bac din istorie, dar cu Pisi pe post de profă...
Nu suport bobocii de anul ăsta, sunt niște mini retardați.
Am dat teste la toate materiile până acum și lista continuă.
Frumusețea ultimului an de liceu pe naiba!

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Uită-te la ceas.
Eu fac teme acum.
Teme.
Vreau să dorm.
Fmmmm PUR ŞI SIMPLU VREAU SĂ DORM.

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Eu de vreo 2 ani încoace de fiecare data când nu dorm mai deloc și mai trebuie să merg și la școală ziua următoare îs ca și drogat. laughing
Ieri spre exemplu nu am dormit și mă usturau ochii ca dracu și climpeam din secundă în secundă, pe lângă asta eram așa obosit că abia mai știam pe ce lume îs, plus că a și plouat afară.
Nu voiam să mai merg până prin noiembrie dar îmi trebuia o chestie de la secretariatul școlii și ia ghici, secretara nu era pe acolo, deci trebuie să merg din nou săptămâna asta sau cea viitoare.
Îmi urăsc viața... crying crying

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Drogat, ăsta e cuvântul potrivit laughing
Uneori îmi e greu să nu adorm în timpul orelor, pur şi simplu oboseeesc.

Heiii, nu-i corect, tu de ce nu mergi zilnic la tortură? laughing
Te urăsc. sad

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Pentru că nu vreau, mama mă lasă să lipsesc oricât vreau eu.

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Schimb de mame.
Hai.
Cu ocazia asta vei apărea la TV.
Nu poţi refuza o asemenea ofertă smug

| zurick a răspuns (pentru anonim_4396):

10 apsențe -100 de lei.
Ești bogat?
Ou, pari o frumusețe a naturii...

| anonim_4396 explică (pentru zurick):

Doctoru' îmi dă motivire pentru cât timp vreau eu(gratis).

| zurick a răspuns (pentru anonim_4396):

Ce motive?
Și de când scrii cu diacritice?

| anonim_4396 explică (pentru zurick):

*motivare
De când mi-am șters contul ăla.

| Happyjump a răspuns:

Îmi vini sa mor bre

| anonim_4396 explică (pentru Happyjump):

Trebuie să îți cumperi și tu o familie care să te lase să lipsești cât vrei precum a mea. (Anul trecut am lipsit peste vreo 20 de săptămâni)

| iCappy a răspuns:

Eo fac portofoliul la Matematica broken heart

Răspuns utilizator avertizat
| ღBelieveInHopeღ a răspuns:

Noa,ma bine, tie cum iti e cu inchisoarea?