| Moshu232 a întrebat:

Nu vreau sa aud de ce n-ai postat la jocuri pentru ca acolo n-am primit raspuns happy si postez aici CUM instalez tekkit, tehnic?
tehnic imi da crash si tekkit zice ca doar 3 moduri s-au incarcat

intrebarea : CUM
Funda

5 răspunsuri:
| Musique a răspuns:

Nu vrei să mănânci fasole, însă asta-i ceri mamei să facă de mâncare.
Așa și întrebarea ta.

| ɔɐıɔ a răspuns:

Pentru ca ai technic launcher-ul crackuit.Trebuie sa il cumperi ca sa iti mearga(ceea ce ma mir ca ai facut-o, pirateria e mare valoare in Romania)

| InsartIuzarneimHiar a răspuns:

Raspuns: Muc.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Răspund fiindcă vreau doar să postez întrebarea la categoria potrivită.

| bogdan555 a răspuns:

Sterge fisierele de la minecraft.exe si copiazale palea de la tekkit dijn folderul tekkit intai intri in appdata apoi scrie acolo. tehniclauncer sau in fine. asa intri acolo si acolo e un fisier tekkit iei alea le dai copy si le pastezi deunde ai sters ce avea minecrftu in el