| xXsweetgirl99Xx a întrebat:

Nuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu (1000 de "u" )!
Spuneti-mi ca nu e adevărat!
Zeyn Malik a părăsit 1D crying

Acum plângeti!

31 răspunsuri:
| T0T a răspuns:

Sincer, mie unul chiar nu îmi pasă. Nu ascult așa ceva...

| KillMePlease a răspuns:

In sfarsit! Doamne, de cand asteptam sa se destrame tăt 1D-ul. Ieeeiiiiiiiiii, de aici, treaba ii ca si facuta. laughing)
Lumea va fi mai buna fara tricourile infricosatoare cu fata lu' Harry sau altii dee acolo, fara fetitele obsedate care acum cred ca o sa faca un protest si fara sutele si miile de poze si mesaje postate de fetele nebune dupa aia care spera ca vor avea 10 copii impreuna si se vor casatori. straight face
Dar totusi... Te bagi si tu la protest?laughing

| xXsweetgirl99Xx explică (pentru KillMePlease):

Dar 1D nu s-a destrămat, merge mai departe. A plecat doar Zayn.

| KillMePlease a răspuns (pentru xXsweetgirl99Xx):

Asta e doar inceputul. laughing

| xXsweetgirl99Xx explică (pentru KillMePlease):

(; _; )

| KillMePlease a răspuns (pentru xXsweetgirl99Xx):

Uuuuuuuu, Sa-Ra-Cu laughing))))

| KamaSutra a răspuns:

Ba e adevarat...
Acum radetilaughing

| AirănMeidăn a răspuns:

Uau super tare
ii detest
tare
foarte faina intrebarea

| MskDesign a răspuns:

Ce este atat de amuzant in rasul pe care il afiseaza smiley-ul pe care l-ai postat?

| FemeiaPisică a răspuns:

Dacă a părăsit formaţia este ca şi cum te-ar părăsi pe tine?

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cine-i ala? yawn

| xXsweetgirl99Xx explică (pentru anonim_4396):

Cum adică "Cine-i ala?"? Nu ai auzit de Zayn Malik si 1D?
Okay, pai sa iti explic. Zayn Malik este un fost membru al trupei One Direction. Spun " fost" pentru că ieri a părăsit trupa.

| anonim_4396 a răspuns (pentru xXsweetgirl99Xx):

Am auzit de 1d, dar nu si de gay-ul ala laughing

| xXsweetgirl99Xx explică (pentru anonim_4396):

Nu e gay! Și nimeni din 1D nu e gay!
De ce toată lumea spune ca sunt niste gay? laughing

| anonim_4396 a răspuns (pentru xXsweetgirl99Xx):

Pentru ca sunt laughing

| xXsweetgirl99Xx explică (pentru anonim_4396):

Ba nu sunt!

| anonim_4396 a răspuns (pentru xXsweetgirl99Xx):

E,nu. Ba, nu incerca sa ma pacalesti.
Nu iese fum fara foc, sigur au facut ei ceva smug

| xXsweetgirl99Xx explică (pentru anonim_4396):

De unde știi tu? Ai dovezi?
E ca si cum tu ai canta intr-o trupa cu alte 4 fete, prietene bune. Ți-ar conveni să spună toată lumea că ești lasby?

| anonim_4396 a răspuns (pentru xXsweetgirl99Xx):

N-as canta intr-o trupa de fete decat daca as asculta muzica pop, cum nu ascult... Daca eu as avea voce, trupa va contine si baieti, pentru ca nu se aude asa frumos un screaming de la o fata in comparatie cu al unui baiat.
Cum ar fi sa cant eu asta: https://www.youtube.com/watch?v=EfZoKiWZB-U
sau asta : https://www.youtube.com/watch?v=Xl1lS6B9pMc
Eu nu am prietene bune in realitate decat una. Rest ce mai am pe TPU.
Dovada:http://www.google.ro/......tp?/imgres
http://www.google.ro/......tp?/imgres

| xXsweetgirl99Xx explică (pentru anonim_4396):

Ipotetic vorbind, nu că tu chiar ai canta intr-o trupă.
Și dacă sunt gay, ce? Mie îmi place cum cântă.

| anonim_4396 a răspuns (pentru xXsweetgirl99Xx):

Aha... Ai pierdut tongue Am avut dreptate.

| xXsweetgirl99Xx explică (pentru anonim_4396):

Bine... Și ce vrei pentru că ai castigat? O ciocolată? Sau un poster cu 1D?

| anonim_4396 a răspuns (pentru xXsweetgirl99Xx):

Ciocolata big grin
Posterul l-as rola si l-as duce la un WC public.

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Rautate umana esti mai laughing ce ai cu saraca fata. daca le place sa asculte muzica de..., treaba lor. macar ii faceai introducere cu irinuka.

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Aa, cu ea n-am nimic. Nu e ingamfata si nici proasta ca nu m-a insultat. Mi-a vorbit frumos. Are respectul meu.
Irinuka e data dracu, nu mai stiu nimic de ea.Nu si-a mai facut simtita prezenta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bai...stai deci e... Zeyn-iiiiiii, ve cunoscut imi sunalaughing - sau Zayn. thinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Socant! N-am cuvinte, m-a dat pe spate!

Răspuns utilizator avertizat
| Meez a răspuns:

Serios? WOOOW, cât de curând o să plece toţi.