| anonim_4396 a întrebat:

O sa va dau 3 provocari
1) Faceti o poveste despre userii de la trivia
2)Puneti o poza cu fata voastra
3)Spuneti cum ar fi viata fără Daisuki. Adică daca nu ar mai exista? Cine v-ar fi colorat vietile?

31 răspunsuri:
| Musique a răspuns:

1.Dansează tot T/A-ul pe https://www.youtube.com/watch?v=WIxbN2VESQg&ab_channel=MediaProMusic
3.Cine-i Daisuki și cine-mi garantează că există ca să-mi colereze viața?

| anonim_4396 explică (pentru Musique):

Cine-i Daisuki? Imposibis sa... bai deci aduceti ma fata la curent cu tot ce se intampla. Daca nici de mine nu ai auzit, inseamna ca.

| Musique a răspuns (pentru anonim_4396):

Înseamnă că?

| anonim_4396 explică (pentru Musique):

Esti praf, asta înseamnă.

| Musique a răspuns (pentru anonim_4396):

Vrei să mă tragi pe nas?

| anonim_4396 explică (pentru Musique):

Depinde ce praf esti... Nu mai iau droguri de 3 secole, tu vrei sa o fac iar?

| Musique a răspuns (pentru anonim_4396):

Da.Da vreau.

| anonim_4396 explică (pentru Musique):

Trrebuiie sa re rezist...

| Musique a răspuns (pentru anonim_4396):

3 secole laughing))
Ai măcar un deceniu jumate duleață?batting eyelashes

| anonim_4396 explică (pentru Musique):

Dulceata? Sunt mai amara si rea ca Satan. O cunosc si pe stra stra stra stra stra stra bunica stra stra stra stra stra bunicii tale.
Tu crezi ca un copilas ar avea o gandire asa dementa ca a mea?

| Musique a răspuns (pentru anonim_4396):

Da.Da cred.
*dulceață e un apelativ pe care-l folosesc des*

| anonim_4396 explică (pentru Musique):

Tsa... jalnic

| LoveSleep a răspuns:

1. Mi-e prea lene, poate mai încolo.
2. N-o să-ți pună nimeni o poză cu el, te asigur.
3. Sunt sigur că Turbox, cu avatarul lui curcubeu.

| anonim_4396 explică (pentru LoveSleep):

Ce rău esti...

| W3R4 a răspuns:

1. n-am inspiratie acum.
2. am poze doar cu spatele.
3. daca l-as si cunoaste...cred ca ar fi misto fara el, viata mea e alb-negru, iar culorile al strica-o.

| anonim_4396 explică (pentru W3R4):

Nu-s băiat oameni buni, nu-s băiat.

| W3R4 a răspuns (pentru anonim_4396):

Acum totul are sens.

| LaughingKarima a răspuns:

1)A fost o data, si las-o balta ca nu cunosc pe niciunu.
2)https://www.google.ro/......https?/url
3)Viata fara aceasta persoana ar fi plina de curcubee,plina de fericire si fara griji, deci cu alte cuvinte urata, anosta, data dracu, deci, fara deci, Daisuki nu dispare ca ne luam in par.

| TiberiuFasole a răspuns:

1.A fost o data ca nici o data un om foarte foarte foarte foarte chipes, numit MinerX, acesta avea o masina. Dar a venit intr-o zi cineva numit "AnimeDaisukiVON" si a pus o poza cu el fara masina. Serios acum, nu pot sa cred ca nu ai pus masina.
2. http://i.dailymail.co.uk/......34x372.jpg
Asta sunt eu.
3. Sincer, daca stau sa ma gandesc, daca nu ai fi pe TPU nu s-ar putea 20%. 10% ca esti cel mai vechi de la T/A si inca 10% ca, iti garantez eu, ca toata lumea de la Benzi Desenate te stie.

| anonim_4396 explică (pentru TiberiuFasole):

Nu sunt cea mai vechie de la trivia... Ma bucur ca apar si eu prin poveste.

| SabinaQueen a răspuns:

1.A fost odata niste useri de la t/a.

Sfarsit!
2.www.caini-vanzare.ro/pret/Husky-Siberian-33/ (mi-am dezvaluit indentitatea
3.Nu-mi vine in minte! Poate un pic trist...

| anonim_4396 explică (pentru IncredibleJoker67):

Deci vad ca nu insemn nimic pentru nimeni...

| IncredibleJoker67 a răspuns (pentru anonim_4396):

Cam da...

| anonim_4396 explică (pentru IncredibleJoker67):

sad

| Ana00005 a răspuns:

1.Lasa-i,ca oricum nu ar citi nimeni.
2.Da,voi pune o poza cu fata mea de perna.
3. Vopseaua.

| anonim_4396 explică (pentru Ana00005):

Vopseaua? Pai si eu?

| Ana00005 a răspuns (pentru anonim_4396):

Pai tu ai spus ca daca nu ai mai exista.
Stai calma, sunt multi care ar avea grija ca TPU-ul sa te tina minte, macar cateva zile...
Dar nu te ingrijora, nu dispari asa.
Uite asta e pentru tine: https://www.youtube.com/watch?v=bvYxaNVsTWQ
e uitila sa stii.

| anonim_4396 explică (pentru Ana00005):

Oh, scumpa mea, merrrrrsiiii. :3

| Ana00005 a răspuns (pentru anonim_4396):

Cu placere happy