| Vlach a întrebat:

Oare t/a exista,sau este doar o toaamna infinita,menita de a masca tristetea profunda a "locatarilor"? Negura paginilor trecute se pierde,ramanand doar o amintire incetosata intr-o depresiune infinita,in care ceata dainuie? Oare trivia amuzante chiar este amuzanta? Oare cei de pe pagina posteaza doar pentru a-si masca tristetea profunda cu o iluzie,in speranta sa estompeze pesimismul? Oare optimismul chiar a disparut? Il putem aduce inapoi,insa realitatea alternativa a internetului ne tine intr-o cusca a cunostintelor,dar si a tristetii, lupti de lumea reala? Oare t/a este doar o masca asupra adevaratului interior?

9 răspunsuri:
| RainmakerX a răspuns:

Ha? Eu intru la T/A dar nu sunt trist.
Nu are logica man...

Adevarat, T/A a decazut mult fata de vara trecuta dar cu exceptia a cativa "locatari" nu pot spune ca exista prefacuti tristi pe aici.

La T/A am cunoscut vara trecuta multe persoane carora le trimit mesaje si acum si ne intelegem destul de bine *chiar foarte bine*.

Deci raspunsul meu este NU!
T/A a fost candva un loc placut, foarte funny. Acum nu mi se pare sa fie o masca... este mai degraba pustiu.

| R0R0 a răspuns:

Eh.Poate că da.

| Copac13 a răspuns:

The examen is coming

| Geanin a răspuns (pentru Copac13):

Bafta, Charlie!

| Copac13 a răspuns (pentru Geanin):

Il dai tu in locul meu

| Geanin a răspuns (pentru Copac13):

Daca vrei tu..., nu ma dranjeaza

| Vlach explică:

Lol,ce mai e si asta?

| anonim_4396 a răspuns (pentru Vlach):

E bun daca te miri si tu de ce ai scris big grin