| VibeTrix a întrebat:

Odata am visat ca era un copil fugarit de un porc. Si eu ma urcam pe case ca sa nu ma manance porcul. laughing Si am mai visat odata ca am ridicat o masina,ea s-a rupt in doua, si apoi o casa alerga dupa mine...Voi ce vise ciudate ati avut?

13 răspunsuri:
| Pricked a răspuns:

Aveam parul luung (de 1 m si ceva), iar un tip dragut a venit in fata mea si m-a intrebat daca vreau mustar. I-am spus ca vreau, dupa care parul meu a inceput sa se miste si deodata a devenit teapan, ca si cum tocmai imi bagasem degetele intr-o priza. Nu-l mai puteam controla. Urma sa se intample ceva inevitabil.
Tipul urma sa fie violat de parul meu.

Asta a fost cel mai ciudat vis
o3o

| VibeTrix explică (pentru Pricked):

Aaa,mai am unul ciudat: Eu stateam la baie, in fata oglinzii, iar cand ma uitam la ea m-am facut imediat foarte pitica. Atunci m-am trezit si nu am mai dormit de la 6 dimineata crying((

| Pricked a răspuns (pentru VibeTrix):

Visul meu chiar nu se compara cu al tau

| VibeTrix explică (pentru Pricked):

Stiu.

| AirănMeidăn a răspuns:

odata am visat ca un prieten s-a sinucis in fata mea. am avut depresie 3 luni dupa aia. #bestdreamever

| xXsweetgirl99Xx a răspuns:

Când eram mica visam in fiecare seara ca ma urmăresc dinozaurii... Culmea ca in fiecare seara visam continuarea visului din seara precedenta. Pana când nu am mai visat asta never big grin

| Copac13 a răspuns:

O data am visat ca eram singur in tot orasul si totul era pustiu si ma plimbam ca prostul pe acolo sau pe vremea cand ma uitam la TWD(the walking dead) aveam cosmaruri cu zombilai

| VibeTrix explică (pentru Copac13):

Aaaa.,si eu am zisat odata ca eram singura in Madrid si ..sii...si...atat! laughing

| Copac13 a răspuns (pentru VibeTrix):

De unde stii tu cum arata madridul

| VibeTrix explică (pentru Copac13):

Nu stiu. Dar asa am visat. laughing