| Cretaker a întrebat:

Oh, dacă TPU ar fi fost un film?

http://i.imgur.com/0x7H5.png

162 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

Misto ...si 100% adevarat!

| Bya132 a răspuns:

Frumos, frumos! Continuarea :X

| Barajag a răspuns:

Ce-ai zice daca te-as ajuta sa continui ce ai inceput? Ai un 10 + de la minebatting eyelashesBafta si felicitari!

| AndutzaAndu a răspuns:

Foarte tare!laughing Vrem continuarea! big grin
Apropo, mi-a plăcut faza cu "Şefu', dă şi tu o fundiţă, trăiţi-ar nepotu' şi mama", "Ia stai bă că aici e rost de... făcut mişto." şi "Dar păpuje... cine a zic că Justin Bieber e mişto?" rolling on the floor. Genial.

| Elena1234456 a răspuns:

Super :X astept continuarea.

| Aero a răspuns:

Felicitari! Mi-a placut!winking Astept continuarea. Ia cat timp ai nevoie! Nu te grabi!

| JustMeBăi a răspuns:

Fain, vrem continuarearolling on the floor

| psiholoaga a răspuns:

Calitatea cea mai tare a romanului inteligent: (auto)ironia. Superlaughing
Chestia aia cu par negru gen tipa din "the ring" e raluca?laughing

| Razvan a răspuns:

rolling on the floor
Doamne! Ar trebui sa faci filme.Ai talentwhistling

| cretzufinish a răspuns:

Foarte tare. Inteligenta postare. Felicitocurile mele big grin Eu sincer nu am inteles cap coada, dar am observat aluzia: J. B. laughing

| marrr a răspuns:

Superb! Genial!big grinbig grinbig grin Acum pot si eu sa-l vad si chiar am ramas uimita, ca n-am mai vazut asa ceva pana acumbig grin

| pwp a răspuns:

Prea taree
!

| CautNume a răspuns:

Http://ro.wikipedia.org/wiki/TPU.ro
esti celebru uite "TPU the movie"

| AcidCuSange a răspuns:

Geniu scrie pe fruntea ta de utilizator TPU! laughing
Foarte tare!,, Sefu, da si tu o fundita traiti-ar nepotu și mama''!
laughing GENIAL! Vrem continuarea, sa stii!

| Ea12345 a răspuns:

Genial!happy

| Ingerash a răspuns:

Wow ce tare, e super misto, sper ca va mmai urma ceva de genul asta ca e super

| AnaBlackVampire a răspuns:

Genial!

| Xonia a răspuns:

Superlaughingchiar ai talentlaughing
Vrem si continuareahappy

| Shery a răspuns:

Genial laughing

| TwixulDrept a răspuns:

Ce taree eee... iamginile sunt super tari iar scenariul... no comment bv asteptam continuarea

| Mera a răspuns:

Il ador!
Cretaker e de-a dreptul sadic...cat imi poate placea astalaughing
Cred ca e prima intrebare la care toti userii care raspund sunt de acordlaughing
Oricum... o adevarata opera de artabig grin

eluveitie
| eluveitie a răspuns:

Haha! Genial!laughing

| AddictedToMDMA a răspuns:

Genial... pur si simplu genial

| Диана a răspuns:

Ai grijă, ăştia sunt cu ochii pe tine. laughing

| CosteaVlad a răspuns:

Super tare! Cea mai faină realizare posibilă. peace sign
O zi bună! happy

| EllyFMS a răspuns:

Genial=]]

Ai talent :]. Felicitari

Asteptam continuarea=]].

| evoke a răspuns:

Iti dai seama ce ar fi. Ar fii mai ceva ca acum cu intrebarile stupide. laughing
Ce tare e faza cu.: ' Șefu dă și tu o Fundiță trăiți-ar Nepotu și Mama. " =]]
Apropo. Șefu, dai și tu o fundiță, trăiți-ar ție să-ți trăiască. laughing Hai ca am raspuns, nu am intins manuta. puppy dog eyes
E chiar tare. :] Felicitarile mele. :] Sa ne informezi si pe noi daca faci continuarea.

| MyChemicalRomance a răspuns:

Deci e beton...super tare mie mi-a placut " la raspuns, nu la intins mana " rolling on the floor rolling on the floor laughing super tare

| Bianca26bb a răspuns:

Foarte frumos. Ai imaginatie. Chiar mi-a placutbig grin Astept continuarea, si sa ma anuntzi printr-un mesaj, te rog! Nota 10 intrebarii.happy

| PhotoIsMyLife a răspuns:

Uau, ai talent! Cred ca poti sa faci in continuare...Asteptam cu nerabdare continuarea! Deci, e genial "filmul"!