| anonim_4396 a întrebat:

Oi minna!
O sa fac o poveste:
Vulpita rosie.
Mama vulpitei o trimite cu un cos (sa se inteleaga faptul ca vulpita este o fata roscata cu coada Daaaa...), cu bunatati la verisoara ei bolnava din padurea frumoasei adormite. Cum mergea ea, mergea, mergea, mergea, nu a observat ca dupa copacul din fata e era cineva. Dar cine? Dupa copac, lupul se juca pe telefon. (lupul era un baiat inalt, cu parul albastru, cu coada, pentru ca e lup, si frumos, cu pearcinguri, mi-l si imaginez.) Lupul era un hoinar, fara familie, care traia intr-un grup de motociclisti. Bad boy. Asa, lupul vede ca frumoasa roscata trece pe langa el. Sta putin, o priveste si o ia de mana. Fata speriata, a tipat. Lupul s-a indragostit pe loc de ea. Era vrajit de vulpita speriata de langa el. Erau langa casa verisoarei vulpitei. Verisoara ei, cum vede, anunta politia. Lupul imbratisaza vulpita, aceasta stand muta si speriata. Un politist, cu un pistol in mana, trage in lup. Acesta, cuprins de sangele ce -i curgea din spate, cade. Fata, speriata, incepe sa tipe. Fara sa-si dea seama ca s-a indragostit de lup, incepe sa planga. Se uita la fata lui superba... Politistul incepe sa regrete. Fata, sfasiata de durere, il saruta, si atunci pooow, se trezeste.(ca in basme ma.) El se ridica il sperie pe politist si dupa se uita la fata. Si tot asa, bla bla bla, si acum lupul si vulpita sunt impreuna si au trait o frumoasa poveste de love.
Acum, voi spuneti care dintre userii TPU, este vulpita, lupul, politistul, mama si verisoara. Puteti pune orice user, inclusiv pe voi. PS Scuze daca am scris ceva gresit.

34 răspunsuri:
| LoveSleep a răspuns:

Vulpiță ești tu.
Politistul e Glumeț.
Lupul e Croampa.
Piatra aia rotundă de pe jos e MinerX.
Soarele de pe cer e Așeadău.
Sângele e Turbox.
Verișoara e Zombălăul.
Telefonul e Zeyn.
Copacul sunt eu.

| anonim_4396 explică (pentru LoveSleep):

Croampa? Razi de mine? Mai bine îl pui pe Zeyn...nu m-as supara.
Îl consideri pe Aseadau un astru asa de important? Si cică Aseadau nu este Ashadow.

| LoveSleep a răspuns (pentru anonim_4396):

Eu vreau Croampa. Care-i problema ta? smug
Zeyn zici? Știu că te iubești, dar nici chiar așa.
Acum mi-am dat seama de ce sacadează site-ul ăsta:
E vina ta că-ți tot schimbi numele și poza.

| anonim_4396 explică (pentru LoveSleep):

Eu? Când mi-am mai schimbat eu numele? A trecut destul de mult timp de la ultima schimbat. Si Zeyn e...nu-s eu, e the perfect boy. Daca ar exista.

| LoveSleep a răspuns (pentru anonim_4396):

The perfect boy.
Pff, nu vreau să mă laud, dar mă încadrez perfect.
Pun faianață bat și cuie...
Dacă vrei continuarea schimbăm categoria.

| anonim_4396 explică (pentru LoveSleep):

Nu in public Man. Si ce vrei sa spui, ca esti harnic, daca ai fi, te-ai duce maine la posta sa-mi iei cartea.

| LoveSleep a răspuns (pentru anonim_4396):

Mă duc.
Oricum, mi-e că iar îți vine cheful de alergat prin mijlocul străzii.
Stai în casă.

| anonim_4396 explică (pentru LoveSleep):

Merge si asa. Vai ce grijuliu esti...nu vrei sa patesc ceva. Esti aproape perfect boy.

| LoveSleep a răspuns (pentru anonim_4396):

Aproape

| anonim_4396 explică (pentru LoveSleep):

Vezi ca la ora 9:30 trebuie sa mergi in statie, si la 10 vine autobuzul.
Auzi da' pe tine nu te am la prieteni.

| LoveSleep a răspuns (pentru anonim_4396):

O să văd ce pot face. Oricum, ce carte? Ai tipărit "Vulpița roșie"?
Eh, prieteni.
Noi nu suntem prieteni.
Nici nu te cunosc.
Ce crezi, că dacă te-am lovit o dată cu mașina, gata, friends forever?

| anonim_4396 explică (pentru LoveSleep):

E o carte de japoneza.
si eu care făcusem si bratari ale prieteniei...
Hai mă, chiar asa de dusmani suntem?
Tine-ti prietenii aproape si dusmanii si mai aproape.

| LoveSleep a răspuns (pentru anonim_4396):

Brățările alea...dă-mi una.
Poate se vând bine.

| anonim_4396 explică (pentru LoveSleep):

Si erau făcute din aur masiv incrustat cu zvaroski, dar nu pot sa-ti dau, nu suntem prieteni. Sorry...

| LoveSleep a răspuns (pentru anonim_4396):

Atunci o să-ți vând cartea.

| anonim_4396 explică (pentru LoveSleep):

Pai nu te mai las sa te duci. Daca te duci, dau cu masina peste tine.

| LoveSleep a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu știi să conduci.
Nici pe jos nu prea știi să mergi.
Rămâi în pat, o să-ți aduc cartea, nu te mai smiorcăi.

| anonim_4396 explică (pentru LoveSleep):

Da sigur, pot sa ma duc si singu......staaai, sa analizam situatia, eu stau la caldura, pe TPU, si tu te duci prin frig dupa carte. Lasa, fie ca tine, e perfect.

| xXsweetgirl99Xx a răspuns:

laughing
Vulpita=AnimeDaisukiVON (tu)
Lupul=Zombalau
Polițistul=LoveSleep
Verișoara=Zombilici

| anonim_4396 explică (pentru xXsweetgirl99Xx):

Ohh, haide...cum naiba ai dedus tu tâmpenia asta. Nici măcar nu prea vorbesc cu Zombalau. *face o fata trista* de ce sunteti lllai cu mine? *face o fata de catelus.

| xXsweetgirl99Xx a răspuns (pentru anonim_4396):

Pai era ori Zombalau ori LoveSleep. M-am gândit ca te superi mai tare daca il pun pe el lupul happy

| anonim_4396 explică (pentru xXsweetgirl99Xx):

Alte variante nu existau?

| Croampa a răspuns:

Sunt obosit si nu pot citi povestea, dar da, ai perfecta dreptate!
Iti apreciez prezenta ta de narator la persoana a 4-a in genul liric cu ajutorul personajelor si eului narativ, cred ca opera ta literara are apartenenta in genul neutru cu ajutorul ffigurilor de stil (diffton si trifton) si daca ai nevoie de o editura buna zi-mi mie pentru ca nu stiu nici una!
Mult succes in continuare cu cariera ta de cantareata, sper ca ma inviti cand o sa joci in Adam si Julieta!

| anonim_4396 explică (pentru Croampa):

Da dar, nu jucam eu in piesa...cred, asa, sa stii ca-mi place sa modific povestile. Poate o sa modific si Romeo si Julietta.

| Croampa a răspuns (pentru anonim_4396):

Ce-i Romeo si Julietta?

| anonim_4396 explică (pentru Croampa):

Un roman stupid lasa ca-l modific eu...

| Croampa a răspuns (pentru anonim_4396):

Aha! happy

| TiberiuFasole a răspuns:

Vulpita=AnimeDaisuki
Lup=Zombalaul
Politistul=Minerangry adica pe scurt ala care zice mereu Mate Power)
Verisoara=Glumet

| anonim_4396 explică (pentru TiberiuFasole):

Ce? Yuuuch, nu m-as îndrăgosti e Zombalau nici daca iubirea noastră ar putea salva Pământul. Yyyuuuuu! Aaaaaa, deci tu mi-ai impuscat lupul...

| TiberiuFasole a răspuns (pentru anonim_4396):

In poveste vulpita se indragosteste de lup?
Atunci vulpita=KawaiiPotatoe

| anonim_4396 explică (pentru TiberiuFasole):

Realizezi ca Zombilici e sotia lui Zombalau?
Si daca as fi fost eu Vulpita, cine era lupul? ASA, dupa tine...

| TiberiuFasole a răspuns (pentru anonim_4396):

Din informatile mele adunate de cateva secunde, as putea spune ca sotul tau ar fi : Error: Page not found. A scuze, am citit gresit, deci sotul tau va fi: Black butler

| anonim_4396 explică (pentru TiberiuFasole):

Sebastia? Aaaaaa, demonasul ala? Iiiiiii, mor aici. Smiley face!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu sunt lupul.