| SergiuBoss11 a întrebat:

Ok,s-a stabilit deja! Vom pune toti membrii uniti ai categoriei Trivia/Amuzante bani pentru noul meu telefon.100 de lei de membru e de ajuns.Va dau contul bancar?

15 răspunsuri:
| Doub a răspuns:

Ok, după ce îţi iei tu telu, strângeţi bani şi pentru mine. Trebuie să-mi cumpăr o ladă frigorifică.

| KamaSutra a răspuns:

100 de lei? surprise
Da tu ce telefon ai? Iphone 69? surprise

Si nu, nu suntem membrii uniti, adica nu suntem in cazul de fata smug

| SergiuBoss11 explică (pentru KamaSutra):

Ii voi unifica eu prin necazul meu

| KamaSutra a răspuns (pentru SergiuBoss11):

Ce minte Joker laughing)
Iti spun eu:nimeni n-o sa dea bani, sau daca iti da cineva, sa verifici sa nu fie falsi laughing)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

100 de lei pe membru? Pai tu vrei sa saracim Africa? Ce sadic esti.

| SweetMinion a răspuns:

E telefonul ala placat cu aur?! surprise

| SuckTheGod a răspuns:

Scuze... sunt junior.

| SergiuBoss11 explică (pentru SuckTheGod):

laughingNoi nu facem discriminari.Toti membrii sunt egali cand e vorba de donat

| SuckTheGod a răspuns (pentru SergiuBoss11):

Ok ok... eu sunt casierul, adun banii de la toti si ii virez in contul tau.

| SergiuBoss11 explică (pentru SuckTheGod):

Sa ii treci si pe aia care n-au donat.sa vezi ce lumanari le aprind eu la morti!

| BlackArt333 a răspuns:

Daca pun 100 lei, trebuie sa imi iei si mie unul...

| SergiuBoss11 explică (pentru BlackArt333):

Ti-e de ajuns prietenia mea vesnica...vei avea o viata indestulatoare doar prin simplul fapt ca ai ajutat un prieten la necaz.

| BlackArt333 a răspuns (pentru SergiuBoss11):

Neh... Prefer telefonul!