| PinguinuL a întrebat:

OMG! cat de celebruu suuuunt
http://i.imgur.com/2yLe7.png

23 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

.mda.
http://i.imgur.com/wkE7j.png

| PinguinuL explică:

@clannad nu, nu apare la toti. :\

| PinguinuL explică:

@DJĂηηzzΐ apar numele care au fost cautate de muulta lume pe google.
mai sunt care apar, dar nu apare al fiecarui utilizator.

| Pralină a răspuns:

OMG! http://i.imgur.com/x8vZQ.png cata dreptate bro' cata dreptate...

Răspuns utilizator avertizat
| XxXBlackVampireXxX a răspuns:

Cat de celebrii suntem! happy

| sabilopod a răspuns:

Pika-pica-pikachu. happy

| NumePublicAnonim a răspuns:

Te rugam sa verifici enuntul pe care l-ai scris si sa elimini majusculele care nu sunt necesare! Iti reamintim ca majuscula (litera mare), nu se foloseste decat pentru prima litera din propozitie, pentru numele proprii si acronime (de ex.: OMG, CMF, BLAH BLAH BLAH.DRQ stie ce vor tampitii astia de imi da chestia asta cu prea multe majuscule.scriu cate majuscule vreau eu).
AAA, aproape uitasem sa dau raspunsul la intrebarea ta:
Nu numai ca e super tare faza asta, dar esti o vedetaaa

| NumePublicAnonim a răspuns:

Nu numai tu esti celebru, uite:
http://www.google.ro/......tp?/search
ETC...
TOTI SUNTEM CELEBRIII!

| CautNume a răspuns:

Lol chiar apare daca dai la google

| SalamdePorcpentruTriviaAmuzante a răspuns:

Of course, always alone.

| TheScamy a răspuns:

Doamne Pinguinuleeeeeelaughing)))

| TheScamy a răspuns:

Si eu daca sriu SkamutzaMika TPU imi dalaughingSi nu imi da ca la tine mie imi da direct profilul.:d

| Dennys1521 a răspuns:

Tare fazarolling on the floor

| ιмσvιnaвιL a răspuns:

Da, chiar asa e laughing

| ILoveMyFriendsSoMuch a răspuns:

OMGlaughing Guta feat Eminem - F*t tot rolling on the floor.App fundalul la desene e in paint.net sau photoshop?

| EdiT a răspuns:

Lol ce scrie la YouTube Guta feat Eminem -F*t Tot (uitati-va atentlaughing

| EdiT a răspuns:

PinguineLe draga primul link :aia cu am niste intrebari pentru pinguinul este a mea :X si eu sunt celebru laughing))))

| Razvan94 a răspuns:

Foarte tare rolling on the floor))

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E veche aia cu greseala laughing.

| Turquoize a răspuns:

@Pralină :X Nothing else matters love struck