| flowerboywolv a întrebat:

Oracol (am văzut că se poartă pe aici)
1.Care este cel mai mare vis al vostru?
2.Ce hobby-uri aveţi?
3.Vă plac broaştele ţestoase?
Sayonara!

30 răspunsuri:
caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
In exclusivitate raspund si eu la aceasta categorie laughing
1)Pai mi-as dori sa ma vad bunicuta cat mai curand, zic eu, copiii zic altcevawinking
2) Pai de cand sunt acasa, ajut aceasta comunitate si o fac cu drag
3) Doar sa le vad la tv.
O zi frumoasa sa aihappy

| flowerboywolv explică (pentru caramela):

Wow sunt onorat că tu mi-ai răspuns la întrebare big grin
Te-am văzut pe alte categorii cand nu aveam cont happy

| caramela a răspuns (pentru flowerboywolv):

Nu raspund la aceasta categorie, dar azi am fost tentatawinking
O zi bunahappy

| Doub a răspuns:

1. Să dorm.
2. Dorm.
3. Nu, doar ratonii.

| RainmakerX a răspuns:

Hey!

1. Sa devin cunoscut macar in tara... daca nu in lume...

2. Photoshop, mixez, fac amv-uri, ma uit la anime-uri, fac programele la info, scriu *un fel de carti/povesti*

3. Sure?

Oyasumi! ^w^

| gemeni6226 a răspuns:

1-Cel mai mare vis al meu e sa dansez la nunta fetei mele si a baiatului meu.
2-Hobby-cumpar bluze haine de la second hand cu 1-2 lei si le transform, alt hobby sa joc solitaire on line pe facebook si al treilea dar nu ultimul astrologia.
3-imi plac doar cele mici, am si avut acus citiva ani dar au iesit din casuta lor si nu le mai gasesc.
Sayonara!

| RAY a răspuns (pentru gemeni6226):

Multa bafta

| RAY a răspuns (pentru gemeni6226):

1 sa am locurii suficiente de ingropat dusmanii si banii ca le fac pomana
2 muzica, internetul, plimbariile cu mine de mana
3, da mai ales cocosate trebuie sa te uiti mereu dupa ea daca nu tia furato vantul si nu e in elicelea unui avion

| gemeni6226 a răspuns (pentru RAY):

Foarte distractivlaughing)

| gemeni6226 a răspuns (pentru RAY):

Multumesc.

| suităr a răspuns:

1. am visat un elefant odată
2. desenez citesc și pierd timpul degeaba
3. da

| SergiuBoss11 a răspuns:

1.Sa unesc toti descendentii romanilor sub un singur conducator, EU.
2.Sa le predau elevilor mei de la facultate, is rector.
3.Da,din tot sufletul!

| LePotato a răspuns:

1. Secret
2. Di toati
3. Da

| syd2 a răspuns:

"diam" cine mai esti si tu? dar pot sa dau garanțîia ca ai m-ai vizitat siteul pana acum cu alt cont

1. primul raspuns : https://www.youtube.com/watch?v=K9BQ1ylApto
2. al doilea raspuns: https://www.youtube.com/watch?v=K9BQ1ylApto
3. al treilea raspuns : https://www.youtube.com/watch?v=K9BQ1ylApto

| flowerboywolv explică (pentru syd2):

Da, poate am mai vizitat site-ul, dar nu pe categoria asta happy Şi fără cont.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna! 1)Sa am o familie fericita. 2)Plimbarile lungi, ascult muzica, shopping-ul. 3) Asa si asa. Ce inseamna Dayonara? Scuza-mi ignoranta.

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Sayonara

| flowerboywolv explică (pentru anonim_4396):

Înseamna : Pa!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

■Da,se 'poartă ' pe aici, din păcate nu mai intră foarte mulți să răspundă că sunt la școală. (._.)

1.Nu am nici un vis.
2.Muzică, filme, seriale, citit.
3.Da.
Adios!

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Modifica acolo, "inchisoare" nu scoala laughing

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

laughing Nici chiar așa.

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Ai dreptate. e mult mult mai rau de atat laughing

| RAY a răspuns (pentru anonim_4396):

Hai sa visam impreuna

| anonim_4396 a răspuns (pentru RAY):

Ok! love struck love struck love struck
Ce visăm?

| RAY a răspuns (pentru anonim_4396):

Daca isi spun imi aprinzi numa lumanari negre anul asta pentru mine

| RAY a răspuns (pentru anonim_4396):

Sau poate rosii daca visele sunt reiproce

| anonim_4396 a răspuns (pentru RAY):

Vreau sa avem acelasi vis și sa iti aprind lumânări roșii

| RAY a răspuns (pentru anonim_4396):

Ma duc sa ma sinucid sa ai motive

| anonim_4396 a răspuns (pentru RAY):

Atunci voi face si eu la fel...da pentru mine cine aprinde? thinking

| RAY a răspuns (pentru anonim_4396):

Cine poate ca eu n-am banii de lumanarii, ca am nevoie de ei pentru alte chesti nocturne