| RainmakerX a întrebat:

Oracol!
Tema- Blitzlike

1.Cum ti se pare userul Blitzlike? De ce?
2.Ce parere are userul Blitzlike despre tine?
3.Ce face Blitz cand nu este pe TPU?
4.Cati ani are?
5.Ce melodii asculta?
6.Care este prenumele sau?
7.De cand l-ai observat pe TPU? (Inainte avea numele Kata1yn)
8.Care este filmul sau preferat?
9.Blitzlike o sa-ti dea fundita? De ce?
10. V-a placut oracolul despre mine? Nu,ok.

Va testez doar, vreau sa vad cine a fost atent la detalii.
Fundita +vot rolling on the floor Abia astept sa vad care ma cunoste si ce perle o sa scoata unii.

Răspuns Câştigător
| Croampa a răspuns:

1. Esti un prieten pentru mine, man
2. Pai cred ca ma vede ca pe un ciudat( ca toti ceilalti)
3. Anime si AMV-uri
4. 16
5. Rock
6. Pai Catalin si inca unu'
7. De pe cand a aparut si Dante
8. SAO + Akame ga kill+ Another
( e fan anime, nu filme)
9. Cum vrei, pentru ca nu-ti pot influenta alegerea in nici-un fel
10. Ba da, a fost fain

| RainmakerX explică (pentru Croampa):

Cel mai bun raspuns. Sa explic un pic...
1. Okay
2.La inceput m-ai speriat un pic dar dupa am vazut ca ne asemanam
3. Okay
4.Close enough
5. Okay
6.Si Andrei dar doar Catalin e de ajuns
7. Exact.
8. Exact.
9. Zici tu? Ai facut aproape perfect.
10.Merci!

| Croampa a răspuns (pentru RainmakerX):

Si eu mersi! big grin

| RainmakerX explică (pentru Croampa):

Tu nu ai pentru ce sa-mi multumesti! Ai avut cel mai bun raspuns, chiar daca nu unul de 100% esti persoana care ma cunoaste cel mai bine din cate vad rolling on the floor

60 răspunsuri:
| KamaSutra a răspuns:

1. Am o parere foarte buna, imi place ca isi da toata silinta sa ajute oamenii si raspunsurile sale reflecta interesul pentru asta. Ai ce vorbi cu el si pare o persoana matura.2. Pai asta sa-mi spuna el...3. Se uita la anime thinking 4. Nu stiu5. Nightcore, rock6. Catalin7. Nu mai stiu8. Nu stiu9. Nu, pentru ca deja i-a dat-o lui Darkulet10. Da, a fost interesant

| RainmakerX explică (pentru KamaSutra):

1.Merci!
2.I-am zis mai sus parerea mea despre mai multi lui Endo...
Faci parte din :
"1.Cei ce au o mentalitate faina si care se aseamana mult cu mine."
Asa te vad eu. Am explicat sus cum e cu categoriile dupa care va impart eu pe cei de la T/A. rolling on the floor
3.Da.
4.Nu multi.
5.Dap.
6.Dap.
7.Nici eu nu stiu, pe acolo pe la T/A cred.
8.Nu se uita la filme prea des dar raspunsul era Divergent rolling on the floor
9.Da...
10.Merci!

| KamaSutra a răspuns (pentru RainmakerX):

La 9. imi ramai dator laughing

| RainmakerX explică (pentru KamaSutra):

Oarecum,sa zicem... Tot Dark a facut cel mai bine rolling on the floor
Iti dau vot smug

| KamaSutra a răspuns (pentru RainmakerX):

Pai a facut, fiindca te cunoaste mai bine tongue

| RainmakerX explică (pentru KamaSutra):

Si asta e adevarat oarecum ^_^

| KamaSutra a răspuns (pentru RainmakerX):

Oarecum? rolling eyes

| raMLesS a răspuns:

1. Puţin cam desenat
2. Mi-a zis că ştiu să prind gloanţe în dinţi laughing
3. Se uită la Anime.
4. 12 sau 17
5. Manele.
6. Madă fackăr
7. Ohoo de mult, vreo 2 ore.
8. Nu are un film preferat, el doar are nişte filme ale lui într-o singură categorie, se uită la filme deocheate XXX rolling on the floor.
9. O să-mi dea. Dacă nu-mi dă îi tai "ououăle" cu fierăstrăul sau cu flexu. dacă vrea poate să aleagă şi drujba.
10. Mi-a plăcut, fă şi unu despre mine

| RainmakerX explică (pentru raMLesS):

Prima data despre mine...
1.Si eu cred acelasi lucru despre mine doar ca mi-e lene sa schimb poza rolling on the floor
Lene mare!
2.Asa a zis? Bine atunci...
4.12 in niciun caz.
5. Mori!
6.Mori! #2
7.Ce dragut smug
8.Mori! #3
9.Daca filmezi atunci iti da rolling on the floor
10. Okay.

1. Putin cam necunoscut.
2.Parere excelenta. Ma considera un semi-zeu rolling on the floor
3. Doarme...
5. Muzica populara/manele
6. __________________ (cuvant obscen cenzurat)
7. Ohoo, eu te-am observat de o saptamana cred!
8.Idem cu Blitz.
9.Nu imi da ca e zgarcit si ca nu e intrebarea lui rolling on the floor

| LePotato a răspuns:

1. De treaba?
2. Habar n-am
3. Anime?
4. 17
5. Treaba lui (nightcore, cred sau nu stiu cum ii zice, nu ascult melodii de genul)
6. Catalin?
7. Nu stiu
8. Nu stiu
9. Blitz poate sa faca ce vrea
10. Cam...prea despre tine

| RainmakerX explică (pentru LePotato):

2-Imi place mentalitatea ta.Am o parere buna despre multi de la T/A (am un dusman printre voi, se stie el, in rest toti sunteti de treaba)
7-Atunci la inceput, prin mai/iunie cand vroiai sa te apuci de anime-uri si ti-am recomandat cateva, cred.

| LePotato a răspuns (pentru RainmakerX):

Eu n-am o parere buna despre multi de la T/A

Si mersi pentru recomandare, mi-am dat seama ca anime-urile nu-s pentru mine.

| RainmakerX explică (pentru LePotato):

Eu ma uit intrucat nu sunt genul care sa se uite la seriale si ma relaxez cand le privesc, chiar daca pentru unii sunt doar desene. Mi-a facut placere!

Eu am o parere chiar foarte buna despre multi de aici doar ca m-am certat cu cineva, atat.

| anonim_4396 a răspuns (pentru LePotato):

"Eu n-am o parere buna despre multi de la T/A " ma numar si eu printre ei?batting eyelashes

| LePotato a răspuns (pentru RainmakerX):

Fiecare se uita la ce vrea frate, am impresia ca m-ai inteles gresit thinking

Numai "inteligenti" si "educati" la T/A.

| LePotato a răspuns (pentru anonim_4396):

De ce te intereseaza?

| RainmakerX explică (pentru anonim_4396):

Sincer conteaza? Nope.
Da, te numeri. Si acum sa nu ma intrebe toata lumea ca va pun lista cu persoanele pe care nu le displac rolling on the floor Sunt in stare...

"Eu am o parere foarte buna despre multi de aici doar ca m-am certat cu cineva, atat." -Nu imi aduc aminte sa ma fi certat cu tine rolling on the floor
Deci eu am 3 pareri despre cei de la T/A. Ii am impartiti in 3 categorii dupa mine:
1.Cei ce au o mentalitate faina si care se aseamana mult cu mine.
2. Cei ce imi fac ziua mai frumoasa cu raspunsurile lor
3.Cei pe care nu ii suport.

Tu esti din categoria 2. rolling on the floor

| RainmakerX explică (pentru LePotato):

Nu,de data asta nu am inteles gresit, nu am vrut sa para ca am insinuat ceva, am zis doar de ce ma uit eu, atat. Blitz isi cere scuze daca a insinuat ceva de data aceasta rolling on the floor

Nu sunt numai inteligenti si educati.Vezi ce i-am raspuns lui Endo.

| LePotato a răspuns (pentru RainmakerX):

Stiu eu ce-am inteleslaughing

Si pot sa fie impartiti in 2 categorii sau in 20, fiecare "vede" intr-un mod subiectiv userii de aici.

| anonim_4396 a răspuns (pentru LePotato):

Curiozitatea laughing

| LePotato a răspuns (pentru anonim_4396):

Te omoara cu zile, a?

Tu sa-mi spui daca te incadrez sau nu in acea categorie.

| anonim_4396 a răspuns (pentru LePotato):

"Te omoara cu zile, a? " eh, nici chiar asa. voiam doar sa imi spui ceea ce presupun deja laughing. totusi ma intreb la ce mai intri atat pe TA daca pe majoritatea nu ii suporti. thinking asta da chestie interesanta

| LePotato a răspuns (pentru anonim_4396):

Ti-ai raspuns singur prietene, "majoritatea" adica nu toti, deci cum ziceam, ti-ai raspuns singur.

| LePotato a răspuns (pentru anonim_4396):

Si "majoritatea" e mult spus, sunt cativa.

| anonim_4396 a răspuns (pentru LePotato):

Bunule samaritean undei erai laughing. deci tu nu ii placi pe majoritatea dar intri pentru restul. sfant te fac

| LePotato a răspuns (pentru anonim_4396):

Iar vorbesti in necunostinta de cauza (cum faci tu de obicei).

O seara faina.

| anonim_4396 a răspuns (pentru LePotato):

Repede te mai oftici laughing

| RainmakerX explică (pentru anonim_4396):

Acum daca tot intrebam orice... Am si eu o curiozitate.Tu tot dai raspunsuri si tot pe locul 69 esti de ceva timp in clasament, cum vine asta? Este locul tau si nimeni nu te da jos de pe el? Nici nu avansezi cu toate ca raspunzi... e bizar.

| anonim_4396 a răspuns (pentru RainmakerX):

Cine stie, nu m-a interesat vreodata rank-ul. totusi de aici in sus nu cred ca mai urc ca altii au de 2 3 ori mai multe raspunsuri si de 20 de ori mai multe funde laughing si cum eu mai mult "ma iau" de oameni pentru ca pun intrebari tampite iti dai seama ca nu am cum sa ajuns sus. dar daca imi pasa asa de mult de funde cred ca aveam si eu 100 de raspunsuri la zii ca alti obsedati

| RainmakerX explică (pentru anonim_4396):

Adica eu...am peste 100 de raspunsuri date azi rolling on the floor

| LoveSleep a răspuns (pentru anonim_4396):

Acolo sunt și eu, pe lista neagră, îți țin de urât laughing

| anonim_4396 a răspuns (pentru LoveSleep):

Nu e vina noastra ca unii sunt prea sensibili laughing

| syd2 a răspuns:

1. Nu mi se pare bun, mi se pare perfect, de aia.
2. Cred si vreau sa cred ca are una buna si nu ma crede penibil.
3. Se duce pe la rude, pe afara, mai in scurt, diferite.
4. Семнадцать.
5. Nightcore rock, si unele rockuri curate stiu ca nu Gaga si nu Clasica.
6. Cati? smug
7. L-am observat inca de cand nici nu ma nascusem pe TPU.
8. Aici chiar nu stiu, dar stiu ca se uita la animeuri si-i place SAO.
9.Da fiindca sunt prietenul lui si stiu multe despre el
10. Da, sincer.

PS: as fi pus si gifuri doar ca-s de la telefon sad

| RainmakerX explică (pentru syd2):

Apreciez raspunsul, unul foarte bun chiar stii multe despre mine dar de data asta Darkxent a avut cu un raspuns corect in plus fata de tine...
Ai fost singurul care a spus "nightcore rock" si unele rockuri curate... Apreciez ca cineva a fost atent la detalii.
Raman dator cu o fundita...

| FemeiaPisică a răspuns:

Nu te cunosc foarte bine, dar răspund și eu.

1. Liniștit, nu te-am văzut certându-te cu cineva aici.
2. O părere bună.
3. Anime-uri, cred.
4. Bănuiesc că 16-17 ani.
5. Teme din anime-uri.
6. Cătălin?
7. Luna trecută, parcă.
8. 50 shades of grey. Ha, recunoaște!
9. Nu îmi dă pentru că este zgârcit.
10. http://www.netanimations.net/Moving-animated-picture-of-dancin-dude.gif

| RainmakerX explică (pentru FemeiaPisică):

Chiar trebuie sa ma uit la 50 shades of grey...cata lume a spus ca e filmul meu favorit si nici macar nu l-am vazut...

| Mieeez666 a răspuns:

1-10 Nu stiu.

| RainmakerX explică (pentru Mieeez666):

Like pentru sinceritate! big grin

| Mieeez666 a răspuns (pentru RainmakerX):

Pai daca nu stiu. laughing)
Ce, vrei sa spun minciuni, nuuu, eu nu mincinos. *faţă de ingeras virgin*

| RainmakerX explică (pentru Mieeez666):

Mor aici rolling on the floor

| Mieeez666 a răspuns (pentru RainmakerX):

Mori, cine te opreste? laughing

| RainmakerX explică (pentru Mieeez666):

Mieez...mi-a zis ca plange daca o sa fac asta. Nu stiu cum ar suporta bietu' de el sa nu ma mai vada pe la T/A T_T

| Mieeez666 a răspuns (pentru RainmakerX):

*nu vreau sa fiu nesimtit, deci nu zic*
Si daca te omor eu?

| RainmakerX explică (pentru Mieeez666):

Gaseste-ma si e okay. smug

| RainmakerX explică (pentru Mieeez666):

Hai,scuze,am fost rau...

| Mieeez666 a răspuns (pentru RainmakerX):

Gay, gay, gay, gay, gay, gay.
A sunat a gay.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

1. Un Bliți. De aia.
2. Fabuss laughing
3. Doarme.
4. Șepteșpe laughing
5. Rock nebun
6. Catalin
7. De când ne-a pus Dantelion in aceeasi poveste.
8. Run all night.
9. Nu. Ca-i un Bliți
10. Cam egoist. laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

1. Amabil, ajutator. Pentru ca niciodata nu da un raspuns scurt.
2. Tu sa-mi spui.
3. Se gandeste la TPU.
4. 17, 18, 19...cati?
5. Teme din Death Note, J Balvin, Imran Khan.
6. Katalin.
7. Parca incercasei sa devii Campionul Zilei, nu? Daca da, de atunci, daca nu, habar n-am.
8. Tu stii. Totusi...50 shades of grey?
9. Pe raspunsul asta? Never.
10. Dap.

| RainmakerX explică (pentru anonim_4396):

1.Multumesc mult pentru raspuns, apreciez!
2.La inceput am crezut ca raspunzi numai amuzant... dupa am realizat ca esti o persoana de treaba care vrea sa ajute lumea.
3. Nu sunt chiar asa...de ce raspund eu pe TPU? Pai eu evaluez orice situatie din viata mea inainte sa fac o anumita decizie.Aici atunci cand raspund este ca si cum as lua acea decizie pentru mine, intelegi ce vreau sa spun? Consider ca as fi eu in situatia respectiva si m-as gandi ce as face in acel caz.Ii ajut pe altii si ma ajuta si pe mine sa ma antrenez cu luatul deciziilor rolling on the floor
4.Nu sunt major
5.Acestea le am din 2013 puse acolo, apreciez mult de tot ca te-ai interesat. Prin 2014 am avut oarecum o schimbare de preferinte in ceea ce priveste muzica si ascult rock nightcore sau rock simplu cateodata.
6.Dap.
7.Am incercat si cred ca am reusit. Am dat 110 raspunsuri cu 40 mai multe decat urmatorul. Eu unul cred ca am castigat cu toate ca mai dureaza pana sunt verificate toate raspunsurile...
8.Nu prea ma uit la filme, Dark a avut dreptate cu anime-urile insa eu ma gandeam la Divergent cand am pus intrebarea (scrisesem intr-un raspuns recent ca mi-a placut Divergent dar nu a observat nimeni rolling on the floor ) O sa ma uit la 50 shades of grey intrucat multa lume a zis ca este filmul meu preferat si eu nici macar nu l-am vazut...
9.Este un raspuns foarte bun, as da fundite la vreo 4 dintre voi intrucat ma cunoasteti foarte bine dar am fost nevoit sa-i dau lui Dark intrucat a avut cele mai multe corecte.
10.Ma bucur big grin

Răspuns utilizator avertizat
| vaporwave a răspuns:

1 meh
2 dupa comentariul si dislike-ul de la amv-ul ala... nu vreau sa stiu
3 amv-rui
4 14?
5 rock, chestii de genul
6 mihai!?
7 de ceva timp
8 jack sparrow and the sandbox
9 da, ca am raspuns corect
10 dhdfkdhf

| RainmakerX explică (pentru vaporwave):

2.Am exagerat atunci foarte rau...intelegi si tu, eram nervos dupa 6 ore petrecute ca sa fac amv-ul ala, mi-am revenit dimineata dupa ce am dormit un pic. Nu am o parere rea despre tine, eram doar obosit si nervos atunci, atat...

| Andreiutza1809 a răspuns:

1. cuminte, de treaba.
2.Habar nu am
3.Anime si AMV-uri
4.intre 16-18 presupun
5.Nu stiu.
6.Catalin
7. De cand mi-a raspuns la intrebari, cred.
8.Nu stiu, pentru ca nu-l cunosc personal.
9.Habar nu am.
10. Da
:* happy

| RainmakerX explică (pentru Andreiutza1809):

E data deja fundita rolling on the floor Merci pentru raspuns!

| Andreiutza1809 a răspuns (pentru RainmakerX):

Nu-i nimic daca e data deja.
eu am dat doar asa, nu neaparat pentru funditawinking
Cu mare placere!winking