| Croampa a întrebat:

Oracol (tema: intrebari capcana)! big grin

1. Care-i anime-ul meu preferat?

2. Ce fac maine?

3. Daca maine e ieri si azi e Joi, ce zi e maine?

4. Ce ai mancat in 15 iunie 2007?

5. Ce vei manca in 16 iunie 2020?

6. Eyeless Jack mananca 6 rinichi zilnic. Cati rinichi mananca el in Duminica dinaintea Craciunului?

7. Daca un sportiv isi pierde picioarele intr-un accident, mai poate fi el sportiv?

8. Avand in vedere ca definitia frumosului este diferita pentru fiecare persoana, eu sunt frumos din punctul meu de vedere?

9. Daca un melc incepe sa urce pe un zid de 10 mentri de la punctul angry X are 5 metri). Melcul urca zilnic un metru si coboara doi. Cand va ajunge melcul sus?

10. Daca Dark are 9 intrebari la oracolu' capcana si nu mai are idei, cine este dispus sa puna a 10 intrebare si care ar fi acea intrebare?

Funda cele mai corecte raspunsuri! big grin

Răspuns Câştigător
| RainmakerX a răspuns:

1.Ai din astea o multime. Toate anime-urile la care te uiti iti plac. Tokyo Ghoul cred... (sau Bleach, Darker than Black, D Gray Man, Soul Eater, Fate... sau altele)
2.Te uiti la anime-uri/pierzi vremea.
3. Miercuri?
4.Mancare?
5.Mancare?
6.Nici unul... tine post ca e credincios.
7.Da,la concursuri pentru handicapati. Exista si olimpiada pentru astfel de oameni.
8.Nu cred, mie mi se pare ca nu ai o impresie prea buna despre tine. Fiecare se considera frumos intr-un fel sau altul.
9.Cand o sa-l ia o pasare si o sa-l puna acolo sau cand o sa se darame zidul...
10.Da,care era raspunsul la punctul 1 din oracolul lui Dark?

10 răspunsuri:
| KamaSutra a răspuns:

1. Tokyo Ghoul?
2. Stai si te plictisesti
3. Miercuri?
4. Inghetata
5. hamburger stiu sigur!
6. Post!
7. Da
8. Da
9. Nu mate! E vacanta!
10. Ce am facut eu azi? ghici ciuperca ce-i laughing)

| LePotato a răspuns:

1- 10= Nu stiu big grin blushing

| syd2 a răspuns:

1. Tg sau Darker than black cred, nu-s sigur.
2.Te duci undeva sau te uiti la animeuri.
3.Ma doare capul.
4. Piersici cred.
5.Suflete de oameni.
6.Nu mananca fiindca le tine pentru craciun.
7. Da
8. Da
9. Ma doare capul.
10. Ma doare capul.
FUNDA

| Mieeez666 a răspuns:

1. Nu-mi pasa.
2. Nu-mi pasa.
3. Nu-mi pasa.
4. Nu stiu.
5. Nu stiu. Cine stie daca traiesc pana atunci. laughing (totul e posibil)
6. Nu-mi pasa.
7. Nu-mi pasa.
8. Nu-mi pasa.
9. Nu-mi pasa.
10. Nu-mi pasa.

| Geanin a răspuns:

1.Nici nu sunt curios!
2.Stau!
3.Miercuri-Vineri(Vinemier)
4.Nu stiu!
5.Pamant!
6.6?
7.Da
8.Cred ca da, narcisistule
9.Niciodata
10.De cate ori faci laba pe zi?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Leeeeennnneee ba lene LeNe. LENE.
Melcul ala nu va ajunge vreodată sus. Îl vor manca pasarile.
Tokyo Ghoul la 1. La 2 te uitila anime. La alea cu mâncarea 2007-paste. 2020 sushi, ramen etc.
La 10. De ce sunt toti asa perversi?
La aia cu egoismul...ce ma, vrei sa-ti spun ca esti frumosa ă?

| Croampa explică (pentru anonim_4396):

straight face Da-pai da, toti baietii vor sa le spui ca-s FRUMOASE! straight face

| anonim_4396 a răspuns (pentru Croampa):

Bine, esti frumoasa Darie. laughing

| Croampa explică (pentru anonim_4396):

M-am suparat! straight face

| genifar45 a răspuns:

1. Black Butler si Aot
2. Mănânci si dormi
3. Miercuri? Wtf? XD
4. Bomboane
5. Mancare
6 nu stiu
7. Da cred...
8. Da logic
9. -.- Fr?
10. Eu xD