| anonim_4396 a întrebat:

Oracolul trivia
1. Ce vârstă ai, si ai prefera sa ai alta vârstă?
2. Daca cel mai bun prieten te-ar injura, cum ai reactiona?
3. Când mergi la cumpărături, ce cumperi?
4. Tii la vreun user? Care?
5. Iti place numele tău?
6. Urasti vreun user? Care?
7. Ce ai vrea sa gasesti pe strada?
8. Daca un catel se uita la tine când mănânci, ce faci?
9. Ai iubita/iubit? Daca nu, de ce?
10. Cum ai vrea sa traiesti?

62 răspunsuri:
| Pricked a răspuns:

1.10 ani, heheh. Si as vrea sa am in jur de 50 ca sa agat baieti mici care seamana cu mine.
2. "ly2 pup"
3. Orice in afara de mancare nesanatoasa. Sunt tipul de persoana care tine la silueta sa http://i.imgur.com/QGKXpUk.gif
4. Haha nu
5. Creed ca da
6. Nu, ii ador pe tooti
7. Baieti draguti si mici de varsta
8. Mananc in continuare. Cu el. Sau pe el
9. Dddaaa. Ddde ce ai intreba asta? Eviddent ca am.
10. In pijamale pentru tot restul vietii.

| anonim_4396 explică (pentru Pricked):

Da, la 9 e evident ca nu. Sau ai copii mici...pare mai logic.

| Pricked a răspuns (pentru anonim_4396):

Păi asta-i chestia. Copiii mi se par cei mai drăguţi #nopedo

| anonim_4396 explică (pentru Pricked):

Da. Si mie mi se par draguti, dar tu ai o boala pentru ei.
Lui Zombilici ii plac copiii. laughing

| Pricked a răspuns (pentru anonim_4396):

Doar îmi plac.Niciodata nu am acţionat în vreun fel sau ceva. Nicioda-
I'VE SELF CONTROL K?

| anonim_4396 explică (pentru Pricked):

Oare cum va fi când vei avea copii? surprise

| Pricked a răspuns (pentru anonim_4396):

Wew ăsta va fi un fel de paradis♡

| LoveSleep a răspuns:

1. Am 18. Aș vrea să am 5 ani. Ce vremuri :X
2. Facem asta mereu, din dragoste.
3. Varză și conopidă.
4. Ai vrea tu să știi.
5. Doar jumate.
6. Nu urăsc pe nimeni. (cred)
7. Țăranu' din mine ar zice un portofel. (Ca să-l returnez, binențeles.)
8. Îi dau și lui, dacă merită.
9. Am iubit și eu la viața mea.
10. Binișor.

| anonim_4396 explică (pentru LoveSleep):

"Ai vrea tu sa stii" deja stiu. Am vazut cum te uiti la Turbox.

| LoveSleep a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu e reciproc :'(

| anonim_4396 explică (pentru LoveSleep):

Eh, lasa ca vorbesc eu cu el...
Ce vrei sa-i spun?

| LoveSleep a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu vorbi cu el.
N-ai ce să faci.
Oricum, s-ar supăra Croampa laughing

| anonim_4396 explică (pentru LoveSleep):

Ce legatura ar avea Croampa. Băiatul ala e cam ciudat... Daca îl mai aud ca-mi zice "Am patit" îl iau la bătaie.
Da. Ok, nu vorbesc. Daca el nu te place, asta e. laughing

| Doub a răspuns:

1. 17 ani. Nu, nu as vrea sa am alta varsta.
2. Ehee. Conteaza ce stare de spirit am. Daca sunt suparata, m-as certa foarte rau cu ea. Daca am o stare euforica, probabil ca as rade.
3. Ciocolata si jeleuri. ^_^
4. Mi-e drag de mai multi userii.
5. Da, e ok. Se putea si mai rau. I don't want to see
6. Nu, nu urasc pe nimeni.
7. Hm.thinking O carte fooooarte interesanta.
8. Il torturez. Glumesc, glumesc. Ii dau si lui.blushing
9. Nu, nu am. Pentru ca eu vad total altfel notiunea de "iubit" si de "dragoste".
10. Imi iubesc viata. Imi place cum traiesc.smug

| anonim_4396 explică (pentru Doub):

Si daca in loc de câine e pisica?

| Doub a răspuns (pentru anonim_4396):

Daca e Grumpy... o sa o iau acasa. ^_^

| anonim_4396 explică (pentru Doub):

Si eu as lua toate pisicile de pe strada, dar unii (aham, mam) nu mă lasa. sad laughing

| Doub a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu prea imi plac pisicile (decat Grumpy), prefer cainii.blushing

| anonim_4396 explică (pentru Doub):

Mie îmi plac ambele. Mai ales când sunt puiuti. Sunt asa proaste animalele când sunt mici... laughing

| Doub a răspuns (pentru anonim_4396):

Iooooi.laughing

| AirănMeidăn a răspuns:

1. 14, nu
2. Mi-as da ochii peste cap si as ofta lung
3. Dulciuuuri
4. Tin la toti, fiindca daca nu ar mai fi ei, n-ar mai fi nici TPU
5. Da, cred
6. Poate da, poate nu. Mai degraba nu.
7. Bani (ce urat a sunat asta, mai bine n-o ziceam) si pisici care sa nu fuga atunci cand vrei sa le mangai
8. Nu mananc niciodata cand se uita cineva la mine, mi-e prea rusine (stiu, nu are sens). In concluzie, ma opresc si eventual ii dau lui mancarea. Doar eventual.
9. Nu. Pentru ca m-am despartit(nu era clar?) si pentru ca sunt naspa
10. La fel, dar totusi altfel. Nu stiu.

| xXsweetgirl99Xx a răspuns:

1. 3 jumate
2. As rade pentru ca sunt sigura ca nu ar face asta niciodată pe bune
3. Ciocolata
4. La mai mulți
5. Da
6. Da, nu pot sa spun cine
7. O servieta in care sa fie... ciocolata!
8. Îi dau si lui ceva de mâncare, nu il pot lăsa sa se holbeze
9. Nu, nu cred ca am varsta potrivita
10. Fericită

| anonim_4396 explică (pentru xXsweetgirl99Xx):

Mă așteptam la una cu bani. Dar merge si cu cioco... Cioco! happy

| xXsweetgirl99Xx a răspuns (pentru anonim_4396):

Cioco Power!

| anonim_4396 explică (pentru xXsweetgirl99Xx):

Lasa cioco....Am găsit ceva si mai bun. Sebassss-channnnn... love struck

| xXsweetgirl99Xx a răspuns (pentru anonim_4396):

Da' cum arata acel Sebastian pe care il iubești așa mult?

| anonim_4396 explică (pentru xXsweetgirl99Xx):

Stii masina lui MinerX? Primul de pe masina e Sebastian. E din Kuroshitsuji. Sa te uiti la anime. E bestial. happy
Si Grell e dragut, dar e gay. E adversarul meu. Si el îl place pe Sebas al meu.

| VibeTrix a răspuns:

1. 12, dar as vrea sa am 18 ani :X
2. I-as da o palma. laughing)
3. De toate.
4. Nu neaparat.
5. Da.
6. Da, PedoBarbie.
7. 100.100.100 euro laughing)) Glumesc. Nu neaparat.
8. Ii dau si lui de mancare. Odododoo...
9. Nu..Cred ca sunt cam mica.
10. Cum traiesc si acum. happy

| LaughingKarima a răspuns:

1. 16, da as vrea sa am 10 ani
2. Ma injura din joaca asa ca il injur inapoi in joaca
3. Ce scrie pe lists
4. La tine iubire bibelou de portelan
5. E special si unic, deck duh!
6. Cunosc prea putini useri ca sa urasc pe vreunul.
7. Personajul meu preferat din Anime, inconstient si vulnerabil *.*
8. Ii dau si lui din ce mananc
9. Nu. Tata ii goneste cu pusca, de fapt, nu am timp de asa ceva
10. Fericita si sanatoasa.

| anonim_4396 explică (pentru LaughingKarima):

7 îmi place. Oare îl găsesc si eu pe Sebastian pe strada? Lesinat, fără tricou? love struck
Aaa gândeam cu voce tare?

| LaughingKarima a răspuns (pentru anonim_4396):

Eh si fara tricou acum, lasa ca il dai tu jos, e mai fain sentimentul. Am auzit ca poti sa te joci dress up cu elwinking

| anonim_4396 explică (pentru LaughingKarima):

Dress up cu...cu Sebas-chan. Huh, pentru câteva secunde nu mai puteam respira. Vino pui... Daisuki vrea sa te dez. aaaa, îmbrace. straight face
love struck love struck love struck

| LaughingKarima a răspuns (pentru anonim_4396):

Pai asta nu e bine, cred ca ar trebui sa il chem pe doctorul Sebastian sa iti faca respiratie gura la gura ca sa iti revi la normal.

| anonim_4396 explică (pentru LaughingKarima):

Daaaaaaaaaa...mereu stii ce vreau. big grin
O Doamne cum îmi bate inima.

| LaughingKarima a răspuns (pentru anonim_4396):

O sa il pun sa te supravegheze 24/7. Nu te ingrijora, Karima mereu va fi aici sa te ajute *makes a Sebastian like bow*

| anonim_4396 explică (pentru LaughingKarima):

Awwww, ce dragut... Cum merge cu Gareki?
*Sebas-chan...*

| LaughingKarima a răspuns (pentru anonim_4396):

Gareki e un scumpic de baiat! Face pe dragutul. Si mai nou are abs, damn abs I am telling you!

| anonim_4396 explică (pentru LaughingKarima):

Uneori e cam rău. (bad, bad bad boy happy )

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

1.Am 18 si as vrea sa am cam 30. Desi mi-ar plăcea să am şi 14-15 ca să fac unele chestii care acum ar fi prea târziu să le fac. sad
2.Depide...
3.De toate, eu fac toate. cumpărăturile la mine acasă. Chestii gen ţigări, bere, suc, pâine, dulciuri, făină, ulei, zahăr, cafea, detergent, fructe, mâncare, etc... laughing
4.Am multe nume în cap, dar sunt toţi mai vechi.
5.Prenumele nu prea dar numele de familie îl ador. love struck
6.Nu urăsc mulţi dar am vreo 6-7 nume în cap, totuşi mai bine nu zic...
7. Măcar vreo câteva zeci de mii de euro.
8.Îl gonesc, nu vreau să mă atingă.
9.Nu am şi nici nu am de gând să îmi fac vreuna în următorii 3 ani. Sunt mult prea ocupat ca să am timp de o iubită. Dar dacă o să găsesc pe cineva cu pasiuni comune m-aş putea răzgândi, dar totuşi şansa să găsesc o aşa persoană e cam de 0, 5%.
10.Maximal.

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Ce chestii? 18nu-i prea departe de 15.

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Referitor la 1, lasa, mai ai 3 4 5 ani laughing. trec ai naibi repede, ai sa vezi

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Nu prea am răbdare. Stiu ca nu mai e mult... happy

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

O sa mai vrei inapoi aia 15 ani, ai sa vezi. bucura-te cat ii mai ai

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Da...i-as da pe o ciocolata calda. Urăsc vârstă asta. Uh, abia astept sa fiu la facultate.

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Facultate? laughing. de ce?

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Ca sa fac ceva in viată. De aia.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

1. inca 9 zile si fac 21 de ani. Nu as vrea alta
2. Nu am unul laughing. dar hai sa iti fac pe plac, cred ca l-as plesni. doar o palma ca na e prieten, daca era altcineva ii dadeam un pumn
3. esentialul
4. nu. cativa imi sunt simpatici, dar doar atat
5. Da. nu prea il intalnesti
6. urasc e cuvant mare, dar nu imi plac vreo 10 laughing
7. $$$$$
8. Am pisica care face asa. Ii trantesc una in nas pentru ca imi ramane mancarea in gat cand il vad cu moaca aia de milog
9.De putin timp, da
10. tu stii ce ai vrut sa zici cu aia

| Doub a răspuns (pentru anonim_4396):

" cativa imi sunt simpatici"-blushing
M-ai facut simpatica, ce dragut. ^_^

| anonim_4396 explică (pentru Doub):

Ce te face sa crezi ca ma gandeam la tine rolling on the floor? tu nu ai globul meu de cristal asa ca slabe sanse sa ai dreptate sad scuze

| Doub a răspuns (pentru anonim_4396):

Stiu ca te gandeai la mine.smug.

| anonim_4396 explică (pentru Doub):

Cine sunt eu sa opresc pe cineva sa viseze cu ochii deschisi laughing

| Doub a răspuns (pentru anonim_4396):

Ce naspa esti.laughing
Lasa, lasa ca stiu ca si despre mine era vorba.smug

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

App. tu astepti invitatie sau ce? de ce nu raspunzi si tu?

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Pai ce, vrei sa raspund si eu...

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Pai DOOH. astepti invitatie?

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Poate. Bine mă, hai ca raspund.
1. 15, dar as vrea sa am 18-19-20
2. Mă înjură mai mereu prietena mea, dar stiu ca e o profitoare, asa ca nu o bag in seama si ascult muzica atunci când îmi vorbeste.
3. De obicei cumpăr ce zice mam, dar îmi spune sa-mi iau ce vreau, as ca....hehe laughing
4. Eeee, poate. Dar îmi plac mai multi.
5. Da. E destul de...
6. E unul CatelusiCuParulCret. Se dadea smecher la o întrebare de-a mea, si de atunci...
7. Cum am spus, pe Sebastian lesinat. Hihihi love struck
8. Valea potaie idioata. Si după m-as simti prost, si i-as da si lui.
9. Nu, si nici nu as vrea, pentru ca sunt si prea mica, dar l-as considera o piedica.
10. Sa trăiesc intr-un anime...

Răspuns utilizator avertizat
| lBroken69 a răspuns:

1.13,da as prefera
2. Depinde de situatie
3. Cumpar ce am nevoie happy
4. Da, la mine
5. Sigur ca nu
6. Da, pe admin
7. Bani
8. Ai fac pofta
9. Da, pentru ca pot
10. In spatiu.

| anonim_4396 explică (pentru lBroken69):

Nemilosule...bietul caine.

| Pikachu88 a răspuns:

1. 13, as fii vrut sa am 189 de ani...

2. Pis...

3. Eugenii.

4. La tine smug

5. Da imi place, ma cheama Fiona cool

6. Inca nu am cunoscut destui...

7. O pereche de sosete de preferat sa fie cu toate culorile curcubeului. hypnotized

8. I-as da bobite. tongue

9. Sunt prea mica, cand o sa fiu mai mare o sa am... day dreaming

10. Altfel...

| anonim_4396 explică (pentru Pikachu88):

Pe...pe mine? Ce dragut... happy happy