| Croampa a întrebat:

Partea 4:

Suck era ametit cand dintr-o data se trantise usa si iesi Endo spunand" Suck, arati bine( mințea, logic), te-am lasat pe tine ultimul pentru ca stiam ca nu ai nici-o urgenta". Endo ii dadu un șut scanului si Suck a zburat din "greseala" pe geam. Suck avand fața plina de cioburi, trecu prin 3 pomi si cazu pe o targa care mergea fix in cabinetul lui Endo( paranoia).

Dupa 3 ore, Suck se trezi si il vazu pe Endo care-i spuse: " Suck am doua vesti la fel de proaste, care o vrei prima?", Suck se uita pierdut si nedumerit cand dintr-o data Endo continua: " vei trai o perioada nedeterminata de timp", Suck primi vesel si raspunse: " daca o sa traiesc 125 de ani si o sa-i fac ciuda Fabulosului?", Endo comenta serios: " nu, adica nu stim cand vei muri: azi, maine, poimaine?" Suck se șoca si astepta cealalta veste care nu putea fi la fel de proasta dar Dr. Casă continua: " Cealalta veste proasta e ca n-o sa poti face copii", Suck ingrozit intreba: " de ce ma? Sunt perfect normal si simt ca pot", Endo incercand sa-i explice spuse: " Suck, realizezi ca nu mai ai absolut nimic de la buric in jos? Cum vrei sa faci copii?"

Suck sari in picioare( e posibil) si fugi spre lift. Din lift iesi Karima in costum de majoreta cu un tun si-l tună pe Suck prin peretele etajului 7.

Va urma...

20 răspunsuri:
| Doub a răspuns:

Hahaaa, asta îmi aminteşte de happy tree friends.laughing

| anonim_4396 a răspuns (pentru Doub):

laughing numai prieteni nu trebuie pus acolo dar merge

| Doub a răspuns (pentru anonim_4396):

De ce nu?sad

| anonim_4396 a răspuns (pentru Doub):

Dusmani de moarte mai degraba. sa vezi cum ne "alintam" printre noi rolling on the floor

| Doub a răspuns (pentru anonim_4396):

laughing

| Geanin a răspuns:

Mama ce mi-a placut personajul meu...

| LaughingKarima a răspuns:

Imi place de fata asta Karima, periculoasa fata laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

rolling on the floor.
Imi place povestea ta.
Continua te rog.
Daca se poate si un spoiler whistling...

| L1feDRAIN a răspuns:

*Shocked*

| SweetMinion a răspuns:

Karima si Suck asta, nu se inteleg ei prea bine asa-i? laughing

| Croampa explică (pentru SweetMinion):

Eh! laughing

| KamaSutra a răspuns (pentru SweetMinion):

Nu,deloc,chiar nu I don't want to see

| SweetMinion a răspuns (pentru KamaSutra):

confused

| KamaSutra a răspuns (pentru SweetMinion):

El are glume exagerate, ea nu le suporta, se cearta
The end

| SweetMinion a răspuns (pentru KamaSutra):

Aaaaaaaaaaaaaaaa

| SuckTheGod a răspuns (pentru SweetMinion):

Intreaba mai bine pe karima, o sa-ti spuna ca se inteleg, unii vorbesc in necunostinta de cauzawinking

| SweetMinion a răspuns (pentru SuckTheGod):

Mai bine o lasam la love-hate relationship si gata

| KamaSutra a răspuns (pentru SweetMinion):

Da bine, asta ii place lui sa creada rolling eyes

| Croampa explică (pentru KamaSutra):

La multi ani, Kama! big grin love struck

| KamaSutra a răspuns (pentru Croampa):

Aaaa,aici

Multumesc Crompulet big grin love struck