| KamaSutra a întrebat:

Pentru userii T\A.
Sunteti cele mai minunate,ciudate si amuzante persoane pe care le cunosc(chiar daca nu va stiu in realitate). Datorita voua,TPU e un loc pentru care merita sa.ti faci cont. Sunteti ca o a doua familie pentru mine.
Freaak-sora geamana si fabuloasa
Daisuki-sis de cruce,amuzant si destept
Killy-sis de slaninutza mamaligutza si gagica
Doub- sora dependenta de cioco care le lasa pe toate celelalte fara laughing
Sweety-surioara dulce si inocenta
Deepres-hmm,chiar imi da de gandit... Sora matură cu sfaturi inteleptebig grin

Baietii, hehelaughing
Crompica- fratele enervant dar pe care il iubeschappy
AiranMeidan- fratele care vrea sa para nepasator dar de fapt ne iubestelaughing
Endo- fratele cel mare cu raspunsuri inteligente si amuzante
DogMX- fratele care nu prea sta pe.acasahappy

Daca v.am uitat sau nu v.am pus,scuzehappy dar inca nu va cunosc asa de bine, dar ca sa stiti LoveU Guys!happy Fara voi TPU ar fi nimics cred ca D&S s.ar transforma in T\Arolling on the floor
P.S. stiu ca am mai pus odata "intrebarea"dar s.a sters din scris(habar n.am cum)

19 răspunsuri:
| Musique a răspuns:

De ce-mi doresc să te lovească pe tine meteoritul prima data?

| KamaSutra explică (pentru Musique):

Dar ce.am facut?puppy dog eyes

| Musique a răspuns (pentru KamaSutra):

Mi-ai furat laptele.

| Pricked a răspuns:

O intrebare amuzanta bv bv

| KamaSutra explică (pentru Pricked):

Mda,nu prea se potriveste la categoria unde e dar tot ce.am scris acolo e adevarat

| Doub a răspuns:

AWwwww.
Cred ca o sa plang.
:"> :">

| KillMePlease a răspuns:

:3

| AirănMeidăn a răspuns:

ce naiba
ok, asta e printre putinele intrebari la care am ras, si am facut-o dintr-un singur motiv
sunt pusa la baieti

| KamaSutra explică (pentru AirănMeidăn):

laughing AiranMeidan-fratele minunata

| MskDesign a răspuns:

Ar trebui sa ma consider o persoana amuzanta?!

| xXsweetgirl99Xx a răspuns:

A... Mulțumim big grin
Realizezi ca AirănMeidan e fata? straight face

| Croampa a răspuns:

Sunt enervant! big grin

https://m.youtube.com/#/watch?v=9qNY68Io3Zg

Ascult muzica, tu?

| TiberiuFasole a răspuns:

OMG, sunt fop 2 baieti, cum naiba nu ma stii? Top 2 baieti T/A.

| KamaSutra explică (pentru TiberiuFasole):

laughing scuze scuze
MinerXCriminalul-fratioru scump si dragalas si foarte nebunlaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si noi te iubim. happy

| CatelusaCuParulCret a răspuns:

Bah pe mine de ce nu m-ai pus? Oricum, eu sunt potaia casei sa stii. :3

| KamaSutra explică (pentru CatelusaCuParulCret):

Scuze am zis ca nu va stiu pe toti...