| LaughingKarima a întrebat:

Plictiseala~
Mesaje pentru cativa utilizatori :
1. Mad, mai vrei poveste?
2. Copiii, da, cu voi vorbesc, astia care nu sunteti Mad, vreti sa mai scriu povestea sau o pun pe Noely sa scrie una noua pentru voi?
3. Alessa, idioato, daca vezi intrebarea, puneti mama telefonul la incarcat si verificati KT-ul.
4. Copilasi, si Mad, vreau bancuri sau chestii amuzante de la voi, incepeti. Si da, cel mai amuzant primeste funda blah blah blah.

36 răspunsuri:
| RainmakerX a răspuns:

Hey! ツ
★1. Vrea, vrea si daca nu vrea el atunci vor copiii ^w^

★2. Sa scrie Noely ...sa vedem ce poate. Tu ai dovedit deja ca ai talent, mai lasa-i si pe altii big grin

★3. "Right in the Kokoro" T_T De cate ori am auzit eu faza asta da' cu "Cata" in loc de "Alessa"

★4. Okay...
"Un tip suna la usa unui apartament. Usa se deschide si apare o gagica tare...
- Doamna, dumneavoastra stiti sa faceti sex? fara nici un cuvant, gagica ii tranti usa in nas.
A doua zi, tipul iar suna la usa, iar deschide gagica...
- Doamna, dumneavoastra stiti sa faceti sex? La fel de suparata, gagica ii tranteste usa in nas.
Seara discuta cu sotul ei, ii povesteste ce si cum. Acesta din urma decide sa ramana a doua zi cu ea. Bineinteles, soneria se face auzita a doua zi. Gagica deschide usa si tipul pune obisnuita intrebare:
- Doamna, dumneavoastra stiti sa faceti sex?
Plina de tupeu, cu sotul ascuns dupa usa gata sa intervina, gagica raspunde:
- Da!
- Atunci, va rog sa faceti sex si cu sotul dumneavoastra ca sa-mi lase nevasta in pace"

https://media.giphy.com/media/aNhWaqkW10iJ2/giphy.gif

Gata. Bye! ✌

| LaughingKarima explică (pentru RainmakerX):

1. ododo ^^
2. ok, cum i-am spus si lui Mad, trebuie sa o lasam si pe Noely sa stie chestia asta laughing
3. KT e KakaoTalk, noi pe ala vorbim de obicei.
4. laughing) saracul om laughing
Si eu stiu o chestie de genul
Un om merge la magazin si o intreaba pe vanzatoare daca vinde droguri. Vanzatoarea indignata, ii spune ca nu vinde iar omul pleaca acasa. A doua zi, omul merge iar, intreaba aceeasi chestie si i se raspunde la fel. Vanzatoarea ii spune sefului iar acesta ii spuse sa cumpere niste droguri si sa i le dea omului, poate nu va mai veni dupa aceea.
A treia zi, omul revine cu aceeasi intrebare. Vanzatoarea, mandra oarecum, ii spune ca are droguri de vanzare. Omul zambeste si iasa din magazin, o data afara, incepe sa urle :
"Astia vand droguri!" iar spre norocul vanzatoarei, masina de politie era 3 la metri de magazin.

| RainmakerX a răspuns (pentru LaughingKarima):

2. Ii spui tu? thinking Ii spune Mad? Sau... eu?
3. Aham, merci, chiar nu stiam ce e ala da' faza cu pusul telefonuli la incarcat... daca as avea 1 banut de cate ori am auzit ceva de genul...mi-as cumpara o inghetata rolling on the floor thinking Poate chiar una cu alune. laughing

4. Ik sad
"Norocul vanzatoarei" happy

| LaughingKarima explică (pentru RainmakerX):

2. Eu nu ii spun, ii spuneti voi, macar sa nu ma omoare pe mine.
3. Np. Faza cu incarcatul e asa : noi raspundem cat de repede putem la mesaje, daca una nu raspunde in mai mult de 10 ore, fie s-a intamplat ceva, fi trebuie sa isi incarce telefonul.
Cu alune laughing
4. pai da laughing

| RainmakerX a răspuns (pentru LaughingKarima):

2. Ii spune Mad... oricum nu sunt fanul povestilor de pe TPU... :
3. sad
rolling on the floor

| LaughingKarima explică (pentru RainmakerX):

3. era in mai putin de 10 ore, scuze sad
2. vedeti voi care-cum.

| RainmakerX a răspuns (pentru LaughingKarima):

Np happy I-ai zis tu deja deci e okay. ^w^

| LaughingKarima explică (pentru RainmakerX):

Nu vezi ca mai are un pic si imi da in cap? laughing mi-a si zis, si citez, 'nenorocito' laughing

| RainmakerX a răspuns (pentru LaughingKarima):

rolling on the floor

| KamaSutra a răspuns:

Meh,Mad.

| raMLesS a răspuns:

1. Eu imi sug degetele =]]

| LePotato a răspuns:

"1. Mad, mai vrei poveste? " - DA

"2. Copiii, da, cu voi vorbesc, astia care nu sunteti Mad, vreti sa mai scriu povestea sau o pun pe Noely sa scrie una noua pentru voi?" - Vreau si de la ea

"3. Alessa, idioato, daca vezi intrebarea, puneti mama telefonul la incarcat si verificati KT-ul." - Sigur

"4. Copiii, si Mad, vreau bancuri sau chestii amuzante de la voi, incepeti. Si da, cel mai amuzant primeste funda blah blah blah." - (un banc naspa):

- Un caine merge prin desert si spune: Daca nu gasesc un pom, fac pe mine!

| LaughingKarima explică (pentru LePotato):

1. cred ca tocmai te-am auzit urland raspunsul ala laughing
2. ok, sa ii spui si ei
3. nu trebuia sa raspunzi, asta era doar pentru ea laughing
4. laughing

| anonim_4396 a răspuns (pentru LaughingKarima):

Poveste! Poveste! Poveste!

| LaughingKarima explică (pentru anonim_4396):

Oooookayy o_o doar sa nu ma omori te rog straight face

| L1feDRAIN a răspuns:

Funda.

| LaughingKarima explică (pentru L1feDRAIN):

Nu! Banc sau poveste amuzanta, daca nu, nu primesti nimic no talking

| L1feDRAIN a răspuns (pentru LaughingKarima):

*poveste amuzanta*

Destul?
Mai vreau o prajitura te rog :3

| LaughingKarima explică (pentru L1feDRAIN):

Sa zicem.
*iti arunc o prajiturica*

| L1feDRAIN a răspuns (pentru LaughingKarima):

*prajitura cade pe podea*
Mi-am pierdut pofta, stringe tu, te rog. laughing

| LaughingKarima explică (pentru L1feDRAIN):

*ia prajitura si ti-o baga in gura* gata, am strans, cu placere no talking

| L1feDRAIN a răspuns (pentru LaughingKarima):

*spune cu gura plina incetisor macar ca nu e politicos tongue *

E buna, dar acum cred ca m-am infectat cu o mie de boli si pentru ca nu accept asta, te infectez si pe tine.

*te saruta cu bucatele de prajitura pe puze*
:*
*inghite prajitura cum trebuie*

Acum cred ca e mai bine. Heh...

| LaughingKarima explică (pentru L1feDRAIN):

*se uita urat la tine* mersi! *sarcasm* fix asta imi trebuia *sarcasm din nou* *ia alta prajitura si o pune pe jos, o ia si ti-o baga in gura dupa care fuge pentru asi salva viata*

| L1feDRAIN a răspuns (pentru LaughingKarima):

*se uita la Karima si gindeste*

-E timpul sa fug si eu cit mai am picioare sanatoase.

*striga* -AJUTOR! MOR!

| LaughingKarima explică (pentru L1feDRAIN):

*iti pune piedica in timp de fugi si se urca pe spatele tau ca sa nu te mai ridici si face un pic dans de victorie*; P

| L1feDRAIN a răspuns (pentru LaughingKarima):

*Trimite un sms la telefon*
*L1feDRAIN adoarme, Karima lesina pe el, din cauza bolii...*
*A 2-a zi, dimineata: Se trezesc in spi... politie, in camera izolatoare, pe podea si le vorbeste un "politai"*
-Bai Satanelor, ieri au murit 20 oameni din cauza voastra, ati lasat prajituri otravite pe jos si au intoxicat tot aerul, toti oamenii!
-Si ambii statea-ti adormiti unul pe altul pe trotuar afara!
*L1feDRAIN se gindeste: -Era un vis? o Betie, S#IT!*

*Ambii au fost executati*
*The End*

| LaughingKarima explică (pentru L1feDRAIN):

Niciun the end, Karima nu moare, nu o executa nimeni, Karima e pisica si are 90 de vieti, iar daca se simte generoasa il salveaza si pe L1feDrain.

| L1feDRAIN a răspuns (pentru LaughingKarima):

Pisicuta :3

| NoelyTheKiller a răspuns:

Stai putin, eu de ce nu stiu de chestia cu 'o pun pe Noely sa scrie una noua'? laughing de cand e asta? am vorbit noi despre asta?

| LaughingKarima explică (pentru NoelyTheKiller):

Nu am vorbit dar stii tu, uhm, fa asta pentru prietena ta iubitoare de pisici? big grin

| NoelyTheKiller a răspuns (pentru LaughingKarima):

Nenorocito laughing

| AlessaLovesYou a răspuns:

Da, da. Nu mai am telefon big grin dar de ce? ce ai vrut?

| LaughingKarima explică (pentru AlessaLovesYou):

Cum adica nu mai ai telefon? Vrei sa te omor? ce ai facut?
Am vrut sa stiu ce facem cu Depression, atat.

| AlessaLovesYou a răspuns (pentru LaughingKarima):

Nu il mai am, l-am pierdut in metrou.
Nu facem nimic, Noely a zis ca o termina singura.

| LaughingKarima explică (pentru AlessaLovesYou):

Si uite de aia iti zic ca esti idioata.
Singura? dar am stabilit ca o sa aiba 100 de capitole, se descurca sa scrie 60 singura? sad

| AlessaLovesYou a răspuns (pentru LaughingKarima):

Tu sa taci! laughing
Ea a zis ca se descurca, problema e ca trebuie terminata in 3 luni si nu cred ca termina pana atunci.