| IncredibleJoker67 a întrebat:

Poveste : Daca mai vreti alte aventuri ale acestora spuneti.A fost odata, de demult(acum 2 zile),un baiat simplu,de la tara,il chema Joker, era fratele mai mic al lui IncredibleJoker(un smecher neinteles) parintii taranului erau: mama sa: KamaSutra si tatal sau: Daredevil.Acesta se duce intr-o zi(taranul) intr-o padure imensa cu parintii sai(sa culeaga fasole),acolo se intalnesc cu vrajitoarea musique care vroia sa ii omoare pe acestia pentru o potiune de crestere a prajiturilor de vanilie,aceasta ii captureaza pe acestia si ii duce intr-un beci dintr-un bloc,la etajul IV,scoate cutitu' si vrea sa il bage in KamaSutra,dar fix in acel moment apare eroina Sabina,ii salveaza pe cei 3, si o bate pe Musique pana ramane pe podea.Acestia se arunca pe geam si ajung jos, eroina ii duce pe cei 3 acasa si isi ia la revedere.IncredibleJoker afla de aceasta intamplare si se duse chiar el acasa la fratele sau mai mic, ii baga intr-o masina zburatoare si ii duce pe luna pentru a uita de acele necazuri cu vrajitoarea cea rea.Acolo,pe luna dau de o monstruozitate gigantica numita anda.Joker cel mare scoate cutitu' si il baga in degete, aceasta ramane nemiscata ceva timp din cauza durerii iar cei 4 reusesc sa fuga intr-un final.Se ascund sub nisip. Anda ii vede pe acestia si incearca sa ii calce,dar,din nou,tot la limita apare din nou supereroina Sabina care ii baga laserul prin buric.Ii coboara pe acestia jos, pe pamant si pleaca acasa.Joker cel mare e bucuros de aceste aventuri asa ca le ofera celor 3 tarani niste bani (500000$),un maruntis pentru el, si pleaca la vila sa din Dubai.Taranii investesc in acei bani si ajung si ei in Dubai vecini cu joker si cu supereroina. Sfarsit!

22 răspunsuri:
| KamaSutra a răspuns:

Chiar draguta povestea happy

| Copac13 a răspuns:

Wtf?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Frumos.

| IncredibleJoker67 explică (pentru anonim_4396):

Imi vine sa plang

| anonim_4396 a răspuns (pentru IncredibleJoker67):

Pai? Ai fi vrut sa ramai pe luna?

| IncredibleJoker67 explică (pentru anonim_4396):

Cam da, era soare, aer curAT, era bine acolo sad

| anonim_4396 a răspuns (pentru IncredibleJoker67):

Da-te cu c*ru de pământ acum, iti trece dupa. :]]

| IncredibleJoker67 explică (pentru anonim_4396):

Inca ma doare, si c*ru, si sufletelu'

| anonim_4396 a răspuns (pentru IncredibleJoker67):

Asta e. Trece pana te faci mare. :]]

| IncredibleJoker67 explică (pentru anonim_4396):

C*ru trece, dar fufletul ramane tot ranit

| anonim_4396 a răspuns (pentru IncredibleJoker67):

Ia niste bandaje de la farmacie. De la Catena.

| IncredibleJoker67 explică (pentru anonim_4396):

Bandaje de ala cu ardei?

| anonim_4396 a răspuns (pentru IncredibleJoker67):

Cu ceapa nu vrei?

| IncredibleJoker67 explică (pentru anonim_4396):

Nu,serios chiar am vazut in farmacie cand eram mai mic.Ar merge si cu ceapa numa ca le pun in salata.

| anonim_4396 a răspuns (pentru IncredibleJoker67):

Sigur nu erai chior?

| IncredibleJoker67 explică (pentru anonim_4396):

Nu,nu eram chior erau banjade si aveau pe ambalaj un ardei pe ele

| anonim_4396 a răspuns (pentru IncredibleJoker67):

Nu stiu...bandaje cu ardei...laughing

| IncredibleJoker67 explică (pentru anonim_4396):

Ha? Cauta pe gugal imagini bandaje cu ardei si vezi prima

| SuckTheGod a răspuns:

Faina poveste... ti-am dat nota 10happy fi fericit fratioarehappy

| IncredibleJoker67 explică (pentru SuckTheGod):

laughing Imi place ca tu esti ala mai mic. muaahaha. si esti taran. muahaha

| SuckTheGod a răspuns (pentru IncredibleJoker67):

Oo... ce malefic ai fostlaughing ma bucur ca am mai intalnit un jokerhappy

| IncredibleJoker67 explică (pentru SuckTheGod):

Hehe