Apache
| Apache a întrebat:

Probabil ca ati vazut deja asta... dar prea epic frate

http://www.youtube.com/watch? feature=player_embedded&v=316AzLYfAzw

7 răspunsuri:
| Ţepeşu a răspuns:

Ar fi culmea ca după ce apeşi butonul ăla şi tot dramatismul se întâmplă să-l mai apeşi încă o dată.
http://i1.kym-cdn.com/entries/icons/original/000/000/091/Problem.jpg

| MâţulMov a răspuns:

Epica asta frate, merita nota 10

| BlackVeil a răspuns:

Nu l-am mai vazut pana acum, chiar e epic.

| AikkoxD a răspuns:

Ce se uită ăla la tipa aia dezbrăcată. smug

| Lightning1997 a răspuns:

La linkul asta te referi?
http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=316AzLYfAzw
Chiar e epic video-ul

| TotEuBaiiIsBack a răspuns:

In Romania, probabil s-ar bate care sa apese butonul, pana ar veni un puradel si l-ar fura.
~~~~~~~~~~~~THE END~~~~~~~~~~~

| Harumiiii a răspuns:

Ce fac abrevierile astea din lume?! laughing ..mai ales atunci cand se adauga curiozitatea primordiala a omului...
Totusi, daca acolo ar fi scris "Push to add drama and by that I mean an ambulance, a nearly dead old man, a drunk dude on a bike, a kung fuu fight, a wild exchange of bullets and some titties on a motorbike coming out of nowhere" pun pariu ca nu ar mai fi apasat (. ok. poate doar biciclistul avand in vedere pasiunea lui pentru doua roti..si pentru ce se afla deasupra celor doua roti si deasupra....nevermindlaughing)
Pe de alta parte, daca ar fi scris doar "Push"... s-ar fi inghesuit la rand. So inappropriate!laughing