| RoseGirl9927 a întrebat:

Puneti sa raspundeti la intrebarea urmatoare:"Ar putea Dumnezeu sa creeze o piatra atat de grea incat nici El sa nu o poata ridica"?

10 răspunsuri:
| LoveSleep a răspuns:

Poți să răspunzi la intrebarea urmatoare: Poti tu sa postezi la categoria potrivita?

| RoseGirl9927 explică (pentru LoveSleep):

Mars acasa ca ai purici _)_

| TiberiuFasole a răspuns (pentru LoveSleep):

Deja e amuzament. Eu am intrat prima data pe categorie pentru Trivia, se pare ca ai uitat numele.

| Doub a răspuns:

E un paradox.

| AirănMeidăn a răspuns:

Nu stiu daca pot

| xXsweetgirl99Xx a răspuns:

Cum vine asta? Dumnezeu ar putea sa creeze o piatra foarte grea, insa El ar putea sa o ridice.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Haleluia, haleluiiia, haleluiiiiiaaaa...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dumnezeu poate ridica o ridiche cu ajutorul varului de pe pește atunci când lupul pirpiriu este chitros.
Ca să faci un lup pirpiriu să fie chitros va trebuie să sintetizezi unsoarea de la o gâscă vrăjită de un wc auriu în lumea în care doar nimeni sare în sare. Dar acest nimeni nu sare degeaba în sare, ca să îț faci să facă asta va trebui prima dată să-i piui imnul găinior și să mori în piatră vânătă și după să fereci o harpă cu scrijelitul organului tău genital. Baftă!

| Sfetnicul a răspuns:

Ce prostie.
1) În propoziția "Eu acum mint" spun adevărul sau mint?
2) TOATE REPLICILE SCRISE CU LITERE MARI SUNT MINCINOASE.

| lumeaimizicefane a răspuns:

Nu e posibil happy _